שאלה דחופה

שלום יש לי ילד בן 3 וחצי הבעיה שכבר תקופה שהוא בוכה מכל דבר לא מקבל תמילה לא לא מקשיב אני לא יודעת מה לעשותתת בבקשה תתנו לי עצה

ילד רגיש שבוכה הרבה, ולא מקשיב לאמו

שלום רב, נשמע שאת ובנך ומתמודדים עם מצב מאוד מתסכל, הפוגע באיכות חייכם ובהנאה שלכם מהקשר אחד עם השני. ילד שבוכה הרבה הוא בוודאי ילד במצוקה, בלי קשר לסיבה להתנהגות זאת. בין אם זו רגישות שלו, או כתוצאה ממשהו שקרה או קורה בסביבתו (בגן, בשכונה, או עם המשפחה). כמו כן את מתארת מצב שבו את חשה שאין לך שליטה והשפעה על בנך – הוא לא מקשיב לך. את אמו, האדם הקרוב אליו ביותר, וזה שמכיר אותו הכי טוב, יכולה לעזור לו. את יכולה להוציא אותו מהמצוקה שהוא נמצא בה. כדי ללמוד ולהבין איך אפשר לעזור לו חשוב להתייעץ עם איש מקצוע פנים אל פנים, כדי שניתן יהיה לקבל תמונה מדויקת ורחבה על המצוקה של בנך, וכדי שאפשר יהיה צעד אחר צעד להדריך אותך כיצד לעזור לו. ניתן לקבל ייעוץ מקצועי דרך מכונים להתפתחות הילד של קופת חולים, דרך השירות הפסיכולוגי החינוכי, בקליניקות טיפוליות שהקימו חלק מהאוניברסיטאות (פתוח לכלל הציבור), ובאופן פרטי. בהתאם לאפשרויות הכלכליות ובהתאם לנוחות וזמינות. בברכה, נתנאלה קארו-סיגל טיפול פסיכודינמי בילדים נוער ובוגרים יעוץ והדרכת הורים

בברכה,

נתנאלה קארו-סיגל

טיפול פסיכודינמי בילדים נוער ובוגרים

יעוץ והדרכת הורים

http://goo.gl/MI0RB

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר