תאומים שנדבקים אחד מהשני כל הזמן...

יש לי בבית שני תאומים בני שנתיים, האחד כל הזמן מתנזל ומשתעל והשני כל הזמן נדבק... מטבע הדברים הם ישנים באותו חדר, אני משאירה קצת חלון פתוח, אבל בימים האחרונים הלילות ממש קרים ואני מפחדת להשאיר חלון פתוח, שלא יחטפו לי איזו דלקת ראות בסוף... אנחנו בבית קטן ואין לי חדר נוסף להעביר אליו את אחד התאומים ובסלון יותר קר מאשר בחדרים :( מה עושים? איך מונעים הידבקות? ואיך מפסיקים את השפעות האלה?

תאומים שנדבקים אחד מהשני

שלום רונה, כאם לשלישיה תקופת ההדבקות אצל הבנות היתה בלתי נמנעת. עצם האובדה שהם ביחד ובאותו מתחם רוב הזמן הוא חלק מגידול ילדים יחדיו. הקפדתי במיוחד ולא רק בתקופה של מחלות, להפריד את הקבקוקים ואת המוצצים , לשטוף ידיים כשנגעתי באחת מהן( החלפת חיתול או קינוח אף...) להקפיד שלא יקחו כוס או צעצוע אחד מהשני, כמה שאפשר.. הרבה הרבה סבלנות. הכי חשוב לדעת שזה חלק בלתי נפרד מגידול ילדים יחדיו. הרבה בריאות וחד חנוכה שמח. בברכה, סימונה פלג

מאוד ממליצה להפנות את השאלה גם, ובעיקר לפורום רפואת ילדים. הרבה בריאות

בברכה,

נתנאלה קארו-סיגל

טיפול פסיכודינמי בילדים נוער ובוגרים

יעוץ והדרכת הורים

http://goo.gl/MI0RB

תאומים שנדבקים אחד מהשני

שלום רונה, כאם לשלישיה תקופת ההדבקות אצל הבנות היתה בלתי נמנעת. עצם האובדה שהם ביחד ובאותו מתחם רוב הזמן הוא חלק מגידול ילדים יחדיו. הקפדתי במיוחד ולא רק בתקופה של מחלות, להפריד את הקבקוקים ואת המוצצים , לשטוף ידיים כשנגעתי באחת מהן( החלפת חיתול או קינוח אף...) להקפיד שלא יקחו כוס או צעצוע אחד מהשני, כמה שאפשר.. הרבה הרבה סבלנות. הכי חשוב לדעת שזה חלק בלתי נפרד מגידול ילדים יחדיו. הרבה בריאות וחד חנוכה שמח. בברכה, סימונה פלג

זו הבעיה עם תאומים

אחותי יש לה גם תאומים, לי תודה לאל- לא..:) להגיד לך את האמת, למנוע שלא ישתו מאותו בקבוק מילא או שלא יהיה להם את אותו מוצץ. אבל זה לא באמת ניתן לבקרה, הרי הם משחקים באותם משחקים ואת לא יכולה להפריד אותם כל פעם שלמישהו יש נזלת. אני נעזרת במוצר סיני מצמחים לילדים(נקרא פנדה), במקום לדחוף כל היום כדורים או אנטיביוטיקה..נסי למצוא פתרונות אחרים שיחזקו אותם, שימוש במוצרים כאלה הרבה פעמים יכול למנוע מחלה.. מקווה שיעבור לך החורף בקלות..:)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר