עשיתי טעות עם החופש הגדול- מה עושים?

חשבתי שאני גיבורה גדולה, ובגלל שאני בתחום ההוראה ויש לי חופש- חשבתי שלא לשלוח את הילדים לקייטנה הפעם... כל יום אני רק מגלה כמה טעיתי... קודם כל מבחינת הכסף אני מבזבזת המון, יותר מידי, בטח יותר ממה שהייתי מוציאה על קייטנה. ודבר שני זה שכל יום צריך לרגש אותם מחדש, שיהיה כיף, משהו אחר. החום המטורף הזה לא כל כך מאפשר לנו לצאת יותר מידי ולהסתובב בחוץ, ואני רק מתפללת שירדו קצת הטמפרטורות (עד אז זה רק קניונים! ואתם יודעים מה זה אומר....) אני יודעת שיש המון פעילויות נחמדות בחינם, או לפחות מוזלות ולא שוחטות, לא אכפת לי איפה (אפילו טיול לצפון או לדרום יום אחד זה יהיה נחמד), גם משהו בטבע, מוזיאונים, הכל הולך! למישהו יש רעיונות?

מה עושים?

בוקר טוב חגית, אכן הימים האלה מטורפים מבחינת מזג האוויר. לא ציינת את גילאי הילדים ובכל זאת הייתי מציעה לך לשבת איתם ולתכנן יותר את הימים ואת הפעילויות שאתם יכולים לעשות יחד או הילדים עם עצמם. את יכולה ללכת איתם לחנות יצירה ולקנות אביזרי יצירה וכדומה שיעסיקו אותם. חימר וכו... עדיין החופש לא תם ויש לך אפשרות לנצל את הימים לפעילויות משותפות ונחמדות בבית. שאלי אותם, בהצלחה , סימונה

תודה לכולן!

רשמתי לי הכל, בהחלט עלו כאן כמה הצעות נחמדות, אני רק מקווה שהטמפרטורות ירדו בכמה מעלות ואז נוכל לעשות את הדברים הכייפים באמת (כי בינתיים מדובר רק בשיטוטים בקניון, עצירה בג'ימבורי, מתנות , ג'אנק פוד ועוד... אגב נכנסתי לאתר- נראה מעולה, לא נראה לי שאני אוותר (-:

יש לי הצעה

אם הילדים שלך גדולים כדי לבצע מטלות ביתיות תפעילי אותם גם בבית שיעזרו לך בסידור הבית/הגינה

ממש מבינה אותך

כמה שאני מבינה אותך, תחשבי שאצלי הילדים כל החופש היו בבית וכשאני חוזרת מיום עבודה, אני יושבת איתם לשחק להשתולל ושלא תחשבי שיש לי כוחות אני מגיעה בסוף היום עם עיינים אדומות של עייפות! שנה הבאה אין להם צהרון ככה שאני באמת לא יודעת מה אעשה כל יום? איך אני חוזרת מהעבודה מלאה באנרגיות אליהם? חייבת לשאוב עוד כוחות ביום! :) בכל מקרה אני ממליצה לך להתגבש עם עוד 3-4 אמהות ולקבוע שכל יום הילדים הולכים אחר הצהריים לחבר אחר. ככה יוצא לך יום אחד בשבוע לאחר 4 ילדים יחד (נכון לא פשוט) ושאר הימים הילדים אצל החברים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר