חדש בפורום ויש לי שאלה לגבי קקי בתחתונים

אני גרוש + ילד בן 6 וחצי , בשבוע האחרון , כל יום יוצא לילד שלי קצת קקי בתחתונים , הוא טוען שמקודם התאפק ועכשיו הוא לא הצליח ויצא לו בתחתונים . אך כשזה קורה כל יום בשובע האחרון , זה מדליק לי נורה אדומה . דרך אגב , הילד שלי נגמל בגיל שנתיים מקקי ופיפי ולא היתה לו בכלל בעיה . מה דעתכם/ן?

תמיר..

ברוך הבא. מקרה מוזר הוא זה וגם מוכר דעתי בענין שזה קקי נזיל שהם מרגישים אותו כמו פוקים..ויוצא להם קקי.. אפשרות נוספת שחשבתי עליה..שהם פשוט עסוקים מידי ואין להם "סבלנות" לגשת לשירותים כי כרגע הם עסוקים.. מה שמתריד אותי זה איך אפשר להסתובב כך עד החזרה מבית הספר -גן מה לא מגרד? רגילים לחיות עם הטרדות..לא טוב... מודעות, פשוט להגיד למה ככה? לא שמתה לב? תבדוק.. תנקה.. תעצור רגע.. הכול יחכה. אולי.

קרה גם עם הבן של אחותי..

ואז משיחה איתו התברר שמשהו בשירותים של בית הספר לא היה נעים לו (לא זוכרת- מלוכלך, לא היה נייר טואלט..). תנסה לברר גם בכיוון בהצלחה!

חדש בפורום ויש לי שאלה לגבי קקי בתחתונים

אני גרוש + ילד בן 6 וחצי , בשבוע האחרון , כל יום יוצא לילד שלי קצת קקי בתחתונים , הוא טוען שמקודם התאפק ועכשיו הוא לא הצליח ויצא לו בתחתונים . אך כשזה קורה כל יום בשובע האחרון , זה מדליק לי נורה אדומה . דרך אגב , הילד שלי נגמל בגיל שנתיים מקקי ופיפי ולא היתה לו בכלל בעיה . מה דעתכם/ן?

קקי בתחתונים

גם אני התמודדתי לאחרונה עם משהו דומה. קקי בתחתונים בגיל כזה- משמעותו בעיה רגשית בוודאות!!!תברר עם רופא הילדים ושיפנה אותך לגורם מוסמך. אני פניתי לעזרה ואחרי תהליך עלו המון תכנים מצד הילדה , טופלה וזה מאחורינו, אבל לטפל צריך. זה בהחלט צריך להדליק לך נורה אדומה... עובר עליו משהו לאחרונה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר