היי- עושה סקר: מי מכם היה בים המלח או בכינרת בשנה האחרונה? אשמח אם תענו גם אם לא

אשמח אם תוכלו לשתף פעולה. שני אתרים שהולכים ונעלמים בישראל וגם אנחנו קצת שכחנו... מנסה לברר במעשים! המון תודה למצביעים! פשוט כתבו ים המלח:... כינרת:.... בנושא ההודעה. יום נעים לכולם!

כנרת

היינו בפסח בכנרת וכנראה גם בחופש ניסע.

כינרת

מחר אנחנו נוסעים לכנרת כל המשפחה לסופ"ש. אם תרצי עוד דיווחים אשמח לדווח לך בחזרה ביום ראשון הקרוב.

כנרת

ים המלח

לא מבין מה אפשר לעשות בכנרת

הכנרת פשוט מדהימה

אני אישית מאוהב בה. ותמיד נחמד להתמקם בחוף עם אוהלים או איזה צימר באיזור. חודש הבא למשל אנחנו נוסעים עם הילדים לכנרת יש יום כיף לגיבוש המשפחה, אני ואישתי פרודים כרגע אבל עדיין ביחסים טובים, אני חושב דווקא שזה יגבש

היי- עושה סקר: מי מכם היה בים המלח או בכינרת בשנה האחרונה? אשמח אם תענו גם אם לא

אשמח אם תוכלו לשתף פעולה. שני אתרים שהולכים ונעלמים בישראל וגם אנחנו קצת שכחנו... מנסה לברר במעשים! המון תודה למצביעים! פשוט כתבו ים המלח:... כינרת:.... בנושא ההודעה. יום נעים לכולם!

כנרת

ים המלח

לא נעים להגיד אבל בים המלח כבר לא הייתי איזה 4 שנים ובכינרת הייתי השנה אבל רק ראיתי אותה מרחוק ולא נכנסתי...

הכנרת פשוט מדהימה

אני אישית מאוהב בה. ותמיד נחמד להתמקם בחוף עם אוהלים או איזה צימר באיזור. חודש הבא למשל אנחנו נוסעים עם הילדים לכנרת יש יום כיף לגיבוש המשפחה, אני ואישתי פרודים כרגע אבל עדיין ביחסים טובים, אני חושב דווקא שזה יגבש

הכינרת לא במיטבה וים המלח הולך ונעלם. זה פשוט עצוב לראות!!

כנרת

דווקא אשמח לקפוץ לכנרת. יש למשהו המלצות על מקומות לינה בסביבה?

לא נעים להגיד אבל בים המלח כבר לא הייתי איזה 4 שנים ובכינרת הייתי השנה אבל רק ראיתי אותה מרחוק ולא נכנסתי...

בכנרת לא היתי יותר ממך.. ים המלח בפסח ללילה ויום. (אחרי ים של זמן) אבל אני בעד..

הכינרת לא במיטבה וים המלח הולך ונעלם. זה פשוט עצוב לראות!!

אכן

היתי בשוק.(ים המלח..איזה נסיגה ווי) וזה כן בתודעה.. השאלה מה יש לעשות? אני עושה מהפכות בדברים הקטנים.. בחפצי בית,חיסכון..(כנרת) וכאלה.. לא מספיק. (אגב כנרת הבנתי שעמוס שם זבל..בעיקר כזה שהיה בקרקרעית ועכשיו כשהיא מתאדה..אז רואים אותו ) אכן עצוב.

הכנרת פשוט מדהימה

כיף לילדים

גבושון משפחתי.. והבנה של יחס חם ...גם כשלא חברים יותר כול הכבוד לכם

כן אנחנו משתדלים

דווקא אשמח לקפוץ לכנרת. יש למשהו המלצות על מקומות לינה בסביבה?

האמת שאנחנו בדר"כ באים עם אוהלים

אבל אני בטוח שיש מלא מקומות טובים באיזור, תעשי גוגל על לינה בכנרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר