בכי ללא הפסקה

אז ככה ביתי בת חמישה חודשים ולפני שבוע היתה חולה מאוד עם חום ונזלת מאז היתערער לה כול סדר היום היא לא מפסיקה לבכות וכלום לא מרגיעה אותה אפילו הנקה שהיא מאוד אוהבת ונירגעת מזה כלום לא מצליח להרגיע אותה אפילו לא טלויזיה ומשחקים שאהובים עליה היא כול הזמן בוכה לצומת לב ונירגעת רק שאני הולכת איתה הבעיה שהיא אפשר ללכת כול היום, בסוף מתעייפים .מילדה מתוקה נוכה וחייכנית היא הפכה לילדה בכיינית שצורחת כול הזמן עד דמעות אני עובדת עצות ומפחדת לפתח סלידה מביתי מה לעשות אני צריכה עזרה דחוף

לא הבנתי

היא עדיין לא מרגישה טוב? או שזה נגמר אבל מצב הרוח נשאר ירוד..

בכי ללא הפסקה

היא כבר בריאה אבל מצב הרוח עדיין ירוד יותר נכון להגיד שאני לא יודעת איך להגדיר את המצב כי אני לא יודעת אם זה ישתנה ויקבל תינוקת מתוקה כמו שהיתה לי לפני שבוע .הסבו את צומת לבי שיכול מאוד להיות שזה שיניים היא כול הזמן עם ידיים בפה מסרבת לראות בתוקף את המוצץ ומושכת את ראשה ואת האוזניים כול הזמן . לא יודעת מה לעשות????????????????

צמיחת שיניים לא מכאיבה עד כדי כך.

יכולה להיות מקסימום אי נוחות. זה שהיא מושכת בראשה ובאוזניים מחשיד שאולי יש לה דלקת אוזניים. בכל מקרה עם כזה אי שקט ובכי מתמשך הייתי חושרת לרופא לבדיקה.זה לא נראה לי כמו סתם "פינוק" או התערערות של סדר היום. נשמע שמשהו מאד מאד מפריע\מכאיב לה. מנסיוני- תינוקות לא בוכים סתם.

תודה על העזרה בהחלט הקח אותה לרופא למרות שהמצב השתפר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר