ברית מילה - הצילוווווווווו

שלום לכולם. אני בשבוע 35 וצפויה בע"ה ללדת בן. הברית מלחיצה אותי עוד יותר מהלידה ואני במתח נוראי לקראת הברית אי"ה. אנחנו מתגוררים באיזור השרון ועל כן, אבקש את עצתכם המלומדת, במיוחד לבעלי הניסיון, או למי ששמע ביקורות על המוהלים הבאים: ד"ר צ'צקס מנחם, ד"ר אטיאס (נתניה), צפניה לוי (זכרון יעקב), סילם אברהם (נתניה). מודה מקרב לב.

קודם כל, שיהיה במזל

אני מכירה את הרב צפניה באופן אישי אני יכולה לומר עליו רק מילים טובות.. הוא מוהל מקצועי ואיש טוב לב עם המון סבלנות ועושה את מה שהוא עושה למטרות מצווה ולא למטרות כסף. אין לך מה להילחץ מהברית, תתרכזי קודם בזה שתהיה לך לידה קלה ובאפס תקלות..

נורית אצלי היה צצקס מנחם הוא מוהל טוב רק שתדעי שאם

את עושה ברית יחד עם סנדק תדעי שהוא עושה את הברית לבד ורק משאיר לסוף את החלק האחרון אם זה לא חשוב לך לכי עליו. בהצלחה ואל תפחדי.

היי,

כדי שאירוע כמו ברית מילה יעבור בשלום ובביטחון מלא של כל הנוכחים, ממליץ לבדוק על שירותים של מוהל רופא.

אירוע נעים!

בשעה טובה!

אני מודה שאין לי ניסיון עם מוהלים אבל אני יכולה להביא הרבה המלצות לעיסוק במסיבה (אני אימא לבנות).

אם אתם עושים ברית שיש בו ילדים אז אני ממליצה לבדוק את האופציה של השכרת אטרקציות לברית ולשדרג לכם ולאורחים את האירוע.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר