מה לעשות כשבת שנה לא מוכנה לאכול...

לאחר שבוע של פצעים בפה, בתי בת השנה לא מוכנה להכניס בקבוק לפה.היא גם לא מוכנה לאכול יותר תחליפי חלב או דיסות (גם על בסיס חלב פרה). היא שותה מים מכוס מעבר (רוב המים נשפכים עליה..) והיא אוכלת יפה אוכל מוצק (מרוסק או חתוך לחתיכות קטנות) הבנתי שזה חיוני שהיא תמשיך לאכול גם תחליפי חלב יש רעיונות איך לגרום לה לאכול?

אל תלחצי עליה...

תני לה כרגע מה שהיא כן מוכנה,והמשיכי להציע לה גם את בקבוק החלב. אם מסרבת הניחי לה. בינתיים תני לה יוגורטים או גבינה להשלמת החלב החסר,ואני בטוחה שממש ממש בקרוב היא תחזור לתזונה הרגילה שלה. הכי חשוב לא ללחוץ עליה ולא לעשות מזה עניין.

לא רוצה לאכול

שלום לך, אם הילדה בריאה ובמשקל טוב היא אינה זקוקה לדיסות. בגיל שנה היא אינה זקוקה לתחליף חלב ויכולה לשתות חלב רגיל בכוס וגבינות או מעדנים. אם היא אוכלת טוב את האוכל זה מצוין ובמשך הזמן יכול להיות שהיא גם תרצה לשתות חלב. אי אפשר לגרום לילד לאכול ,אלא להציע מידי פעם דברים חדשים בצלחת בלי לחץ. הנקודה החשובה ביותר במה שאת כותבת "היא אוכלת יפה אוכל מוצק" למה אם כן צריך לדאוג. תני לה להנות ותהני ביחד אתה. חג שמח.

תודה

תודה רבה על העזרה, אני לא לוחצת ולא מכריחה. אני משתדלת לתת לה כל מה שהיא צריכה בפירות, ירקות, בשר דגים, דגנים, מאפים ומוצרי חלב. פשוט באתר של משרד הבריאות מומלץ לתת חלב אם או תמ"ל עד גיל שנתיים...אשמח לקבל פתרונות יצירתיים...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר