בכי בגן .צריכה עזרה?

שלום רב בתי בת שנתיים ועשרה חודשים החודש הזה נכנסה לגן ילדים שיש בו 25 ילדים בתחילת החודש הסתדרה יפה בגן אז היתה שוהה בגן רק עד שעה 11 עקב סידורים בגן . ובנוסף לכך שבועיים אחר כך לא הלכה לגן עד שהושלם סידורים בגן . מיום ראשון הזה 23 לחודש התחילה ללכת מחדש לגן בהגעתה לגן הכול בסדר ונכנסת מרוצה לאחר שעוזבת אותה בשעה בערך מתחילה לבכות ורוצה אימא ולפעמים לא אוכלת בגן . התקשרו אלי מהגן פעמיים לבוא כי לא רוצה להפסיק בבכי ומתגבר אז הלכתי ולקחתי אותה הביתה והיא חוזרת על זה כול יום וכמעט כול יום הלוכת ולוקחת אותה הביתה באותה שעה בערך. יש לציין שבן אחי ובת אחי איתה בגן והיא רגילה וקשורה אליהם הרבה והם לא בוכים והתאקלמו בסדר אבל הם גדולים ממנה בערך בשנה . כשאני שואלת אותה למה בכית ולא נשארת בגן אז היא עונה לא אוהבת את הגן ואוהבת אותך אימא וכשאני שואלת אותה מחר תלכי ותהיא בסדר. אז מגיבה לפעמיים שרוצה לבכות ואובהת אימא ולפעמיים כן רוצה ללכת . ומדי פעם אמרה לי שילד שמה היכה אותה למרות שאני קשה לי להאמין. מבקשת עזרה ועיצה מכבודך ומאוד מאוד מודה לך על כול שניה שקראת מה שכתבתי.

בכי בגן

שלום לך, בכי בתחילת השנה הוא בסדר וטבעי, בעיקר שלפי סיפורך היו שינויים וסידורים בגן והביקור לא היה סדיר. מה שאת צריכה לעשות הוא : אל תשאלי אותה למה היא לא רוצה ללכת, אלא תחבקי אותה ותבלי אתה בזמן שהיא בבית ובבוקר שאתם הולכים לגן ספרי לה שתבואי לקחת אותה אחרי הגן ואל תכעסי כשהיא בוכה. הביאי אותה בבוקר לגן תני אותה לגננת, תני לילדה חיבוק אחד ונשיקה ולכי לדרכך. אל תדברי אתה יותר מידי על הנושא הזה אם היא רוצה או לא רוצה ללכת. אם את יודעת שהמקום הזה טוב בשבילה היא תלמד לאהוב את המקום במשך הזמן, תני לה את הזמן שלה והרבה אהבה והכל יסתדר. חג שמח וכל טוב.

מיה מיה, קראי שוב את התשובה שלי.

עניתי לך ואני מקווה שהכל יסתדר, צריך סבלנות . לא לכעוס ולא לותר להמשיך יום יום אותו הדבר עם הרבה חיבוקים ואהבה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר