אבא לילדה בת שלוש ערום בבית

שלום, בעלי מסתובב בבית ללא בגדים... הילדה בת השלוש {מפותחת שכלית לגילה} שואלת שאלות לגבי אבר המין.. אני רואה בכך סטיה ואין זה מקובל עלי שהוא ערום לפניה לדברי בעלי אני סגורה מידיי והוא לא מעוניין שהבת שלנו תהיה כמוני. האם זה נורמלי..? אנא עזרה דחוף!

עירום

שלום לך לדעתי מגיל 3 לא משנה אם זה בן או בת - לא הולכים לידם ערומים לגמרי.אנו הולכים בבית עם תחתונים ואני עם חזיה גם (יש לנו ילד בן 3.8).אם לבעלך חם כל כך-שישים רק תחתונים.אבא שלי תמיד הלך לידי עם תחתונים. מקווה שעזרתי

תגידי לו..

שילבש תחתונים. כי כך או כך..זה חינוך נעים.

עירום

זה לא בריא ללכת עירום ליד ילד שיתחיל בעלך להתלבש כי בעתיד זה יכול לפגוע בילד, זו לא דוגמא טובה בכלל!

לא טוב ומאוד לא מוסיף ...

מאחר וכנראה האבא לא יקשיב למה שתגידי , וגם לעצות שניתנות לך כאן בפורום , נסי לשכנע אותו רק לדבר אחד : לפנות לייעוץ קצר בנושא , ( אפשרי דרך קופ"ח ) , גשו ליעוץ , ושם סביר שמשהו ניאטראלי יסביר את העמדה הנכונה לגבי המצב , זה ישכנע את האבא כנראה יותר מעוד בקשות שלך ... את צודקת בהשקפתך , כל החברה שלנו היום לבושה , הילדה בת שלוש היום , ובקרוב לא רק שתשאל יותר שאלות , אלא גם תדע - ולא בטוח שבדרך הנכונה ביותר , הרבה מעבר למה שילדה בגילה מבקשת ואמורה לדעת ! בהצלחה , רונית

אני מבינה שדיברת

עם בעלך ולא עזר שום דבר, הפעם תגידו לו שתפני למשטרה, רק כך הוא יפסיק ללכת עירום בבית וזה משקורה שיש חינוך ליברלי בבית.

בקריאה שניה..

הוא קצת חצוף. תשאלי אותו איך הוא כן רוצה שהיא תהיה? ומה טוב בכך שתחשוב לה שזה בסדר לראות "בולבולים חופשים" ..ילדים הרי לא ממש מבינים גבולות וקווים אדומים. ואם ממש קשה לו..אז תגידי לו שאת מעונינת שיקבל חוות דעת מרוב חביריו..ומכריכם {אנשים שמכירים אותכם} ושהוא מסמפט. {וסליחה כפרה..אל תתני לו לדבר עליך ככה}וכולה שישים תחתונים.

מה שלי הכי מפריע בכל הסיפור זה...

שלך זה מפריע והוא לא מתחשב בזה. הוא עושה מה שבא לו ו"בעיה שלך" מה שאת מרגישה.זה הדבר הראשון שצריך לצרום לך. ומה זה "סגורה מדי"?הרי הנורמה היא שאנשים הולכים לבושים.כלומר לא את החריגה פה אלא הוא. ולמה שהבת לא תהיה כמוך? הוא רוצה שעוד כמה שנים תסתובב לו בבית נערה בת 16 עירומה רק לשם הפתיחות?מה זה השטויות האלה?! ממש לא ברור לי העסק. מקובל עליי עירום כשהוא במקומו. כלומר אם הוא מתקלח והילדה נכנסת במקרה,אז ניחא,לא צריך להיות היסטרים ולצרוח שתצא,או אם הוא מחליף בגדים והיא בחדר, מילא,לא נורא,גיל 3 זה סביר לזה.אבל להסתובב עירום בבית סתם ככה,נראה לי ממש לא לעניין(וגם לא בתחתונים,אגב).זה פשוט לא אסתטי ולא ראוי,ולא יודעת לתת לך הסבר רציונלי למה. זו פשוט תחושה לא נוחה. אבל לדעתי לא תוכלי לשנות את זה כי הוא פשוט לא מתחשב בדעתך,אבל זה כבר עניין לפורום השכן...

מזה ערום אצלך רק עם תחתונים?

אני לא מבינה איפה הכבוד לילדה ולאישה?

הוא חצוף חושב רק על עצמו הרי זה מפריע לך ולא מכובד אז מה העניין לכבד את רצונותייך?

היא התכוונה ערום ערום. כביום היוולדו.

מרוב תמימות אני מניחה..

חמודה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר