יחסים עם ילדים בוגרים

שלום רב אני אמא לידה בת 20 לאחר שירות צבאי,לצערי אני לא מצליחה להגיע לערוץ תיקשורת איתה כל שיחה שמתחילה בנועם הופכת תוך מספר דקות לריב ושהיא קוטעת אותו בלומר אני לא רוצה לריב איתך וכך מסתיימת השיחה. הנושא השני הבעייתי הוא נושא העבודה והלימודים היא רוב הזמן אצל חברה או ישנה ולא מוכנה לשמוע שום הערה בנושא ולא מוכנה ללמוד. למרות האיומים שלי ושל בעלי כי היא תפסיק לקבל כסף ליציאות ומותרות למינהן. אני מבקשת עצה כיצד לנהוג בלי להגיע למצב של לפגוע בה תודה

ילדים בוגרים

שלום לך, כן, קשה לפתוח ערוץ תקשורת עם בוגרים אם לא היה עד עכשיו. הילדה בוגרת ועומדת ברשות עצמה ורק היא תוכל להחליט על דרכה, אבל אם היא חיה בבית היא צריכה להתחשב בחוקי הבית ולהיות חלק ממנו ולקחת חלק בהחזקתו. אין ערך לאיים בהפסקת מימון כעונש לאי לימודים. אני חושבת שאי אפשר להכריח ילד, בטח לא בוגר, ללמוד ולכן בארוחה משותפת או ישיבה רגועה תנסו לרדת לסוף דעתה ותוכניותיה בלי לשפוט. אינכם צריכים לממן לה את כל יציאותיה ובילויה בשביל חלק מהם היא חייבת לעבוד, אבל את זה תוכלו להסביר רק אם אתם מתכוונים לכך באמת ובשיחה רגועה. אני מקווה שתגיעו לשיחה טובה ותלמדו על דרכה.

הורים בוגרים

לעדנה אני בבעיה דומה גם ביתי השתחררה זה מכבר והחלו עימותים הפעם זה כעס על שאמרתי לחבריה שהם צריכים לשטוף את הכלים שהם משתמשים בהם הרגל שנמשך שנים שאוכלים ושותים ומשאירים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר