ללכת על החלום או לא.... זו השאלה

שבוע טוב לכולם אני בן 23 משוחרר כבר שנתיים עובד בעבודה מסודרת בסלקום כבר כמה שנים חושב ללכת ללמוד משחק או לעבור לעבוד בצוות בידור -מסביב כולם אומרים לי שהשחקנים בארצינו הקטנטונת "מתים מרעב..." ו "בלי עבודה" יש אולי מישהו בפורום שעוסק בתחום ויכול להציע לי מאיפה להתחיל בקריירה של שחקן ואם זה בכלל כדאי היום.... ? לתשובתכם וחיזוקכם אודה תודה רבה .. :)

תראה.... תשמע...

זה תלוי עד כמה אתה רוצה ללמוד משחק ולעסוק בתחום הזה... זה נכון שיש שחקנים ש"מתים מרעב", אבל זה לא אומר שגם אתה "תמות". אם אתה ממש רוצה וזה היה חלום חייך, לך ללמוד משחק, תאמין לי שלא חסר בתי ספר למשחק. כמובן לך לבית ספר שקיבלת ממנו המלצות רבות. בלי סוכנ/ת אין סיכוי תתקדם, אז תבחר סוכנות טובה שתייצג אותך בכבוד. בנוגע לצוות בידור וכל זה... אפשר להתחיל בזה, להבין את המקצוע ולהתקדם הלאה... אם בשלב מסויים אתה מבין שלא הולך לך, שאתה שונא את כל העולם הזה של תיאטרון(זה קורה להרבה), תמיד אפשר ללמוד משפטים (חחח...) בהצלחה !!!!!!!!

אולי אני יוכל לעזור לך קצת.....

טוב, אני גם בן 23 עבדתי שנה וחצי בצוות בידור באילת והגעתי לת"א לפני מספר חודשים מלא בחלומות ושאיפות להגשים. היום אני נמצא במצב של עמידה במקום מבחינת בית ספר למשחק,אני רוקד בכל מיני ארועים והפקות שונות והטעות הכי גדולה שלי שלא ננתי לפרנסה עדיפות ראשונה וקפצתי על כל מיני הצעות להתפרסם ולהתערבב ובעצם פגעתי בעצמי ואני בלי גרוש כרגע. מה שאני רוצה להבהיר לך שהדרך לתהילה,לפרסום ולהצלחה בתחום הבמה רצופה ב 1,000,000 קשיים חלקם עוברים מהר וחלקם ממש ממש לא!!!! אם אתה הולך על זה אתה צריך להיות בטוח בעצמך ובבחירה שלך ב100,000,000 % להיות סובלני ולהלחם . והכי חשוב זה צריך לבוא מהלב !!!!!!!!!!!!!!!!!! אם החלטת ללכת על זה תהיה חזק נפשית כי זה לא קל הרבה אכזבות אבל"אין דבר העומד בפני הרצון" בהצלחה מכל הלב

ללכת

קודם כל, לפי דעתי, אסור לך לוותר על החלום. אפשר לשפוך עכשיו הרבה מילים על המקצוע, אם כדאי לעסוק בו בארצנו וכו' וכו' אבל זה לא יעזור כרגע. אני אומר לך כזה דבר - אתה לא צריך להסתער עכשיו בלי להסתכל לצדדים ולהיכנס עם הראש בקיר. תבדוק אם זה מתאים לך בכלל, אם אתה מתחבר לכל הקטע של לימודי משחק. אני ממליץ לך לעשות סדנה או מכינה באחד מבתי הספר למשחק, כמו ניסן נתיב או יורם לווינשטיין. זה לא מחייב כמו שלוש שנים של לימודי משחק, אתה יכול להמשיך לעבוד ולהתפרנס, ודרך זה תבדוק אם זה מתאים לך בכלל. לפי התוצאות שם, תחליט על המשך הדרך. אם יש לך עוד שאלות, אני כאן.

בהחלט ללכת !!

ובקשר למה שאמר אביב על מכינות זאת בהחלט אופציה הגיונית ומעניינת. גם ב"בית צבי" יש מכינה מצויינת. לשאלות , גם אני פה.

לכרמית

קודם כל, אני שמח שהצטרפת לפורום ואת עונה לשאלות של אנשים. אני אשמח אם תתני לי כמה שיותר פרטים על המכינה של בית צבי, כי הרבה שואלים אותי ואני בינתיים ממליץ רק על המכינות אצל ניסן ויורם.

ועוד דבר

יש בבית צבי גם סדנאות נוער?

A אביב

מבטיחה לברר לך פרטים. נשתמע בהמשך........
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיאטרון ומשחק
בחר
בחר