מהו הבה"ס הכי טוב למשחק?

מהו הבה"ס שנותן את הכי הרבה כלים לשחקן או שחקנית? לפי מה שאני רואה בוגרי בית צבי וניסן נתיב מככבים בתיאטראות ובטלויזיה אך האם זה אומר שבתי הספר טובים או שיש משם הזדמנות לצמוח מבחינת קשרים? בכל אופן,אני כבר בת 29 וניסן נתיב מקבלים עד גיל 25 ולגבי בית צבי אני לא בטוחה יש המלצות?

היי טלי תיאורטית ניסן נתיב מקבלים עד 25

מעשית הם יכולים לקבל אותך גם בגילך. זה בית ספר טוב , אבל יש אופציות נוספות יורם לווינשטיין , סמינר הקיבוצים. בית צבי לא מומלץ , רק אם את מתעסקת בשירה .

הי טלי

ממליצה לך לבוא לבדוק אצלנו, בסטודיו לאומנויות הבמה חולון. בסטודיו לומדים משחק, תנועה, אימפרוביזציה, משחק מול מצלמה, פיתוח קול ועוד, ומעלים הצגות בתיאטרון כשחקנים מקצועיים. מיטב המורים ואנשי התיאטרון בארץ מלמדים בכיתות קטנות ובאווירה אישית. הסטודיו מוכר ונתמך ע``י משרד החינוך, והלימודים מוכרים כפיקדון עבור חיילים משוחררים. עוד פרטים ב- www.studioholon.co.il , ובכל מקרה אני מאחלת לך הצלחה בכל אשר תפני!

היי טלי תיאורטית ניסן נתיב מקבלים עד 25

מעשית הם יכולים לקבל אותך גם בגילך. זה בית ספר טוב , אבל יש אופציות נוספות יורם לווינשטיין , סמינר הקיבוצים. בית צבי לא מומלץ , רק אם את מתעסקת בשירה .

מתעסקת גם בשירה

מסוג שונה מהשירה המיינסטרימית העניין עם ניסן נתיב,זה בדוק? אפשר להתקבל גם אחרי גיל 25?

מהו הבה"ס הכי טוב למשחק?

מהו הבה"ס שנותן את הכי הרבה כלים לשחקן או שחקנית? לפי מה שאני רואה בוגרי בית צבי וניסן נתיב מככבים בתיאטראות ובטלויזיה אך האם זה אומר שבתי הספר טובים או שיש משם הזדמנות לצמוח מבחינת קשרים? בכל אופן,אני כבר בת 29 וניסן נתיב מקבלים עד גיל 25 ולגבי בית צבי אני לא בטוחה יש המלצות?

נסי את אמיר אוריין בתיאטרון החדר

03-5171818 orian01@bezeqint.net?subject=PROSPECT2ME
prospect2.doc
על לימודים
(109 KiB) עדיין לא הורד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיאטרון ומשחק
בחר
בחר