אימות עובדות לגבי רותי דייכס :

למרות המוניטין שמסתבר שיש לרותי דייכס שהיא המורה הכי יקרה בארץ, אשמח להפתיע אתכם ולספר שזה ממש לא נכון. האמת, שמבין כל השיעורים למשחק מול מצלמה בארץ הקורס אצל רותי הוא הכי זול ( ! ) . במיוחד אם מתייחסים לעובדת שרותי מלמדת מעט אנשים הרבה שעות בשבוע. תעשו את החישוב לבד ותבינו שהמחיר הגיוני בהחלט. מה שכן רותי דייכס מעבירה שיעורים פרטיים לשחקנים, פולטיקאים ואנשי תקשורת - ואותם קורסים אכן מחירם מאד גבוהה. ובקשר לסוגיית הדגומנים או שחקנים : רותי דייכס מלמדת בוגרי בתי ספר למשחק ( שלוש שנים השכלה גבוהה בתחום ) בלבד. חוצמזה יש לה קורס לאנשים עם ניסיון טלוויזוני כזה או אחר. כך או כך התכנים באותם שיעורים כמעט זהים. והגדול הקורס מומלץ בחום.

אל תתקרבי לאימפרו

האתר מרשים...מלא בבולשיט...המופרסמים שמופעים שם למדו בחינם בתמורה לפירסום....לגיטימי....אבל הרמה האיכות...למדתי שם ויש עוד הרבה אנשים כמוני ששילמו וקיבלו תת רמה

זאת דעתך

ואני מקבל אותה אני היום הייתי בשיעור אצל אבי מלכה ואילן מוסקוביץ' באימפרו ודווקה מאוד נהנייתי כמו שלא נהנייתי כבר הרבה זמן... זאת אומרת קודם כל מהחוויה של להיות מול קהל/מצלמה זאת ועוד להכיר מקבץ אנשים מיוחדים שנאספו למטרה אחת במקום מיוחד. זאת ועוד הזמן קצר והמלאכה מרובה מי בא ? בוקר בא. אהה, בוקר בא לעבודה... הבוקר בא חברים

על גריניץ' לבקשתך אביב

מחזה מאד מעניין על נושא הזמן. המון שאלות כמו- למה אנחנו לא מסוגלים לשכוח? איך זה שלפעמים רגע אחד, דקה אפילו יכולים להראות כמו חיים שלמים. שאלות כמו למה אנשים נעלמים ברגע מהחיים שלנו ולאן הם הולכים באמת? מרתק ומשוחק טוב מאד- ממליצה. התיאטרון ערבי עברי ביפו העתיקה.

מכירים את חלי מון סונגו?

היא גם עכשיו מלמדת משחק מול מצלמה מישהו מכיר? אותה איך היא??

אצל ליאת ביין או רות דייכס

לגבי מספרי טלפון אפרסם בהמשך...

טלפון

איך אפשר להשיג את ליאת ביין אולי תוכלו לעזור לי בבקשה?

משחק מול מצלמה.

שלום, אני רוצה ללמוד משחק מול מצלמה, אצל מי אפשר לעשות את זה ואיך מגעים אליהם?

שאלה

ליאת ביין מלמדת לבד מישהו שאני יכול לדבר איתו אל ליאת ביין ככה מי יכול לענות לי ?

ליאת ביין 0545260300

דרוש\ה סקאוטר

לחברה מובילה דרוש\ה סקאוטר בעל רקע בתאטרון\קולנוע לאיתור שחקניפ פוטנציאלים אשר עדיין לא נתגלו או שלא ידעו על עצמם כבעלי כשרון. אשמח לענות על כל שאלה. תודה וחג שמח יריב

בקשה/הצעה....

שלום, קוראים לי גבי ואני בסך הכל בת 11 וקצת... (עוד מעט בת 12 ב - 7.2)החלום שלי תמיד היה להיות שחקנית, לב דווקא מפורסמת... בכל אופן למדתי משחק שנתיים אצל טובייה גלבר (אחלה מקום מומלץ) ולמרות שהפסקתי מסיבות שונות, אני ממשיכה להעריץ את התחביב וגם זה מה שאני רוצה להיות שאני אהיה גדולה! מה שאני רוצה למעשה זה לתת הצעה, עם מישהו זקוק לילדה לאודישן של תוכנית או סרט לא חשוב מה אני מציע את עצמי. עם אתם צריכים מראה חיצוני, אז אני ילדה יחסית גבוה לגילי (1.57 או 1.58 משהו כזה ), יש לי עור לא ממש כהה בערך צבע של שוקלד חלב אבל טיפה בהיר, שיער חום כהה חלק, עיניים חומות, וקישרון יוצא מן הכלל! באהבה רבה ותודה, גבי (דרך אגב השם האמיתי גבריאלה, גבי זה קיצור..)

במרום

כדאי לך להכנס לאתר האינטרנט של במרום יש שם מלא אודישנים

רותי דייכס

רותי מלמדת רק שחקנים מקצועים

סדרה דוקומנטרית בנושא אהבה, יחסים וזוגיות

סדרה דוקומנטרית לערוץ 2 בנושא אהבה ויחסים מחפשת אנשים העומדים בפני דילמה או החלטה גורלית,לאחר פרידה כואבת, מצויים בקשר מורכב, מתקשים להיפרד מקשר או דפוס לא פתור בעבר, חווים בדידות וקשיים ביצירת אינטימיות, לסדנא טיפולית קבוצתית ואינטנסיבית במקום שלו ומנותק. אנא צרו קשר 052-9990016 או במייל tipulkoda@gmail.com

דרוש\ה סקאוטר

לחברה מובילה דרוש\ה סקאוטר בעל רקע בתאטרון\קולנוע לאיתור שחקניפ פוטנציאלים אשר עדיין לא נתגלו או שלא ידעו על עצמם כבעלי כשרון. אשמח לענות על כל שאלה. תודה וחג שמח יריב

כשרון סמוי ...

שלום רב . שמי מיכל , בת 29 אבל נראית הרבה פחות רוב הזמן ... יש לי ניסיון בתיאטרון חובבני בלבד , אבל אני מאמינה בעצמי שיש לי כשרון טבעי אמיתי למשחק . יכולת להשתנות מבחינת המראה והגיל , רקע במוסיקה ובמחול , ועוד . שמחה להציע את עצמי ... לא כסקאוטרית אלא כשחקנית . תודה - מיכל

משחק מול מצלמה.

שלום, אני רוצה ללמוד משחק מול מצלמה, אצל מי אפשר לעשות את זה ואיך מגעים אליהם?

מקום טוב :

ידוע לי על בית ספר "חשיפה" מבית האוניברסיטה הפתוחה שיש להם קורס . לא הייתי בו אבל אמור להיות ממש טוב . עם אנשי מקצוע נחשבים והכול . התקשרי לאוני' הפתוחה, בקשי את היח' ללימודי חוץ, התקשרי ו... בהצלחה ! מיכל

זה לא לגמרי נכון

יש לי חברה שלמדה אצל רותי דייכס, והיא לא שחקנית מפורסמת אבל רותי לוקחת מלא כסף. שמעתי שליאת ביין מדהימה, למי יש את הטלפון שלה?

רותי דייכס

למישהו יש את המספר של רותי דייכס?

אצל ליאת ביין או רות דייכס

לגבי מספרי טלפון אפרסם בהמשך...

לימודי משחק מול מצלמה גלית רוזנשטיין

שלום אשמח לשמוע חוות דעתכם על לימודי משחק מול מצלמה אצל גלית רוזנשטיין או רות דייכס וכיצד ניתן לארשם??

רוצה מאוד ללמוד אצל רותי דייכס למישהו יש את הטלפון שלה או מייל

אשמח אפם תיצרו איתי קשר במייל: doriraz26@walla.com
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיאטרון ומשחק
בחר
בחר