משחק מול מצלמה.

שלום, אני רוצה ללמוד משחק מול מצלמה, אצל מי אפשר לעשות את זה ואיך מגעים אליהם?

סדנת משחק מול מצלמה

שמעתי דברים טובים על סדנת משחק מול מצלמה עם שאול מזרחי בניסן נתיב.

ליאת ביין 0545260300

תגידי....

נתת מספר: 0545260300 זאת ליאת ביין שמשחקת בשמינייה או ליאת ביין אחרת?

משחק מול מצלמה.

בית ספר מצויין הוא "אימפרו" ברמת גן.

אל תתקרבי לאימפרו

האתר מרשים...מלא בבולשיט...המופרסמים שמופעים שם למדו בחינם בתמורה לפירסום....לגיטימי....אבל הרמה האיכות...למדתי שם ויש עוד הרבה אנשים כמוני ששילמו וקיבלו תת רמה

תגידי....

נתת מספר: 0545260300 זאת ליאת ביין שמשחקת בשמינייה או ליאת ביין אחרת?

זאת אכן ליאת (לילי) המהממת מהשמינייה

וזה אכן הטל' שלה

ליאת ביין 0545260300

סדנאות משחק

הייתי רוצה לדעת אם יש מישהו שלמד או קשור איכשהו לתיאטרון החדר של אמירו אוריין ואם ידוע לו משהו על מה שקורה שם
Anonymous

שאלה

תגידו , אצל ליאת ביין, מאיזה גיל אפשר ללמוד

משחק מול מצלמה.

למי יש את הטלפון ???

אני מנסה למצוא ללא הצלחה את המספר של רות דייכס אם למישהו יש מושג איך להשיג? תודה

אצל ליאת ביין או רות דייכס

לגבי מספרי טלפון אפרסם בהמשך...

רות דייכס

מבקש שרות תיצור אתי קשר למייל. יש לי תסריטים ומחזות קצרים להציע לה. תודה

משחק מול מצלמה.

ביהס של ענת ברזילי ממולץ בחום

סיימתי שנה ב' וממש נהנתי את לומדת עם מלא מורים ומשחק מול מצלמה מלמדים מאיר סויסה, מתי סרי ושירה פרבר מאוד ממליצה.

ליאת ביין 0545260300

בקשה/הצעה....

שלום, קוראים לי גבי ואני בסך הכל בת 11 וקצת... (עוד מעט בת 12 ב - 7.2)החלום שלי תמיד היה להיות שחקנית, לב דווקא מפורסמת... בכל אופן למדתי משחק שנתיים אצל טובייה גלבר (אחלה מקום מומלץ) ולמרות שהפסקתי מסיבות שונות, אני ממשיכה להעריץ את התחביב וגם זה מה שאני רוצה להיות שאני אהיה גדולה! מה שאני רוצה למעשה זה לתת הצעה, עם מישהו זקוק לילדה לאודישן של תוכנית או סרט לא חשוב מה אני מציע את עצמי. עם אתם צריכים מראה חיצוני, אז אני ילדה יחסית גבוה לגילי (1.57 או 1.58 משהו כזה ), יש לי עור לא ממש כהה בערך צבע של שוקלד חלב אבל טיפה בהיר, שיער חום כהה חלק, עיניים חומות, וקישרון יוצא מן הכלל! באהבה רבה ותודה, גבי (דרך אגב השם האמיתי גבריאלה, גבי זה קיצור..)

יש לי שאלה בקשר לליאת ביין.... מקווה שתענו לי מהר..!

השאלה היא, האם אפשר ללמוד שצל ליאת ביין בגיל 11/12? לענות רק באיימל :gabi995@walla.com אשמח עם תענו לי בהקדם, שמי דרך אגב גבי..

אצל ליאת ביין או רות דייכס

לגבי מספרי טלפון אפרסם בהמשך...

שלום!אני רוצה לדעת האם רותי דייכס מעבירה סדנאות פרטיות למתחילים אם כן אז איפה?..... בתודה רבה מראש!

היא מלמדת בעיקר את מי שמוכן לשלם (ואני לא אומרת את זה לרעה).

איפה רותי דייכס מלמדת אני רוצה לילמוד אצלה???האם יש סדנאות פרטיות ..אשמח אם תוכלו לכוון אותי ....תודה!

אימות עובדות לגבי רותי דייכס :

למרות המוניטין שמסתבר שיש לרותי דייכס שהיא המורה הכי יקרה בארץ, אשמח להפתיע אתכם ולספר שזה ממש לא נכון. האמת, שמבין כל השיעורים למשחק מול מצלמה בארץ הקורס אצל רותי הוא הכי זול ( ! ) . במיוחד אם מתייחסים לעובדת שרותי מלמדת מעט אנשים הרבה שעות בשבוע. תעשו את החישוב לבד ותבינו שהמחיר הגיוני בהחלט. מה שכן רותי דייכס מעבירה שיעורים פרטיים לשחקנים, פולטיקאים ואנשי תקשורת - ואותם קורסים אכן מחירם מאד גבוהה. ובקשר לסוגיית הדגומנים או שחקנים : רותי דייכס מלמדת בוגרי בתי ספר למשחק ( שלוש שנים השכלה גבוהה בתחום ) בלבד. חוצמזה יש לה קורס לאנשים עם ניסיון טלוויזוני כזה או אחר. כך או כך התכנים באותם שיעורים כמעט זהים. והגדול הקורס מומלץ בחום.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיאטרון ומשחק
בחר
בחר