היום הולדת הכי כואב ועצוב

אז היום ממש היום יש לי יום הולדת 27 מה לעשות כבר לא צעירים אבל זה בלעדיו בלעדיי אמיר האהבת חיי שהלכה ממני בדיוק לפני 9 חודשים . אני עוד זוכר את ההפתעה של יום הולדת 26 איך דפקת בדלת בבוקר ואמרת לי אני לוקח אותך בלילה כשישנתי ארזת תיק ולקחת אותי לשדה תעופה וטסנו לאילת לסופ"ש מגניב בנסיכה . והיום כשאתה לא איתי ושם קבור לך באדמה משקיף ממרומיי בית הקברות בכפר סמיר על הים שכל כך אהבת ושהשארת אותי כאן באדמה לבד אחרי אהבה של 4 שנים שעדיין עמוק בליבי. אז את יום ההולדת שלך אני הולך לחגוג לבד בלעדיך וממש לפני שאני נפרד ממך ומגיל 26 אני רוצה רק להגיד לך שאני פשוט מתגעגע מת עליך ולעולם לעולם לא אשכח אותך ובליבי תשאר שם לעולמים . כמו שנאמר אלוהים קוטף את כל הפרחים ואתה אחד מהם היית יפה חתיך בעל לב זהב שכל חייו חשב רק איך לתרום ולעזור לזולת שהסתפק מועט ובכל בוקר קמת עם חיוך אהבה שחוויתי ממך לא אחווה עוד לעולמים והיום ממש ברגע זה שאני עומד מול הקבר שלך מול המצבה שלך שזאת הפעם הראשונה שאני מצליח להגיע עד פתח בית הקברות זאת הפעם הראשונה מאז שהלכת לעולמך שאני מגיע לכאן אפילו בהלוויה לא הצלחתי להגיע כי לא האמנתי שאתה לא לידי והיום ביום ההולדת שלי זאת הפעם הראשונה שאני עומד מולך ובעצם מקבל או משתדל להאמין שאתה לא איתי עוד ובעצם שאתה קבור לך איי שם עמוק באדמה . אמיר אני מבטיח שאבוא כל שבוע ובעצם כל פעם שהרגליים שלי ישאו אותי לכאן ובנתיים אני הולך לנסות ולחייך היום בערב כי בכל זאת גדלתי בשנה . אני מבטיח ובעצם נשבע שלעולם לעולם כל עוד אני חיי לא אעזוב אותך או את המקום בלי ביקורים שלי ואני מבקש סליחה על שלא הגעתי עד היום למקום שלך לחלקת האלוהים הקטנה שלך ובעצם היום אני נפרד ממך לעולמים. עם כאב געגוע וחיבוק חם ואוהב ומבטיח ששמך וזכרך לא ימוש מליבי לעולמים. אני בטוח שהייתי רוצה לראות אותי עומד על הרגליים מחייך וחוזר לעצמי רק שזה קשה קשה מאד אבל אני מבטיח לנסות לחזור לחיים לעבוד ללמוד אני בטוח שתהיה מאושר להסתכל עלי ממעל ולראות אותי חי ולא חי בגוף של מת כמו שהיום אני נמצא. אמירוש אני לא יודע מאיפה להתחיל לספר את שעבר עלי אבל אני מבטיח שבפעם הבאה שאני אגיע לכאן אני אספר ועכשיו ממש רגע לפני שאני זז אני רוצה להגיד לך את הדבר הבא: אהבה אחת מצאתי אהבה גדולה מלאה אושר ושמחה מלאה אנרגייה חיובית ועם האהבה הזאת אני אלך עד יום מותי. תהיה נשמתך צרורה בצרורו החיים בגד עדן לנצח הנצחים אמן.......... (מתוך המכתב שקראתי לראושנה אתמול מעל הקבר של בן זוגי לחיים אמיר ז"ל שנפתר ב6/11/2003 בתאונת אופנוע בכביש לקיבוץ שלו בצפון הארץ נכנסה בו משאית הוא הובל לבית החולים במצב אנוש ושם לא החזיק מעמד ונפתר . השאיר אחריו אמא מקסימה ואותי מאז ועד היום לא הגעתי לבית הקברות כי לא הייתי מסוגל להגיע ורק בזכות טיפול פסיכולוגי הצלחתי להגיע לקבר לראשונה מאז שאמיר נפתר.)

נוגע ללב ומצמרר

לשלומי, קראתי את המילים היפות שכתבת לזכר בן-אדם שאהבת כל כך ולא יכולתי שלא להשתתף בצערך. אני מאחל לך הרבה שמחה בעתיד שתמהל במקצת את העצב הזה. כל פרידה היא קשה גם שהיא לא מלווה במוות ואני מקווה בשבילך פגישות חדשות ואנשים שיעזרו לך להתמודד. דותן

אי אפשר שלא להגיב.. נוגע ללב

שלומי יקר.. קראתי ונעצבתי. אני שחויתי לאחרונה קשר שנגמר, כואב עד היום את הפרידה, אך ברור ומובן שמותו של אהוב קשה שבעתיים.. אין מבין ממני את כאבך אבל כנראה שהזמן הוא באמת רופא נאמן.. אמיר זכה לאהבה בחייו - ואתה הענקת לו אותה.. לא כל כל אחד זוכה לזה ולך הייתה הזכות לתת לו אותה, כמו שהייתה לך הזכות לקבל אותה ממנו, ומבלי שאכיר אותו או אותך, לפי התוכן ברור ששניכם זכיתם אחד בשני.. תהיה חזק, הוא ראוי לאהבתך ולזכרונו על ידך.. בהצלחה.

שלומי יקירי..

באמת שאי אפשר שלא להגיב למילותייך המקסימות שעוררו בי צמרמורת בכל הגוף, אמיר בהחלט היה ראוי לאהבתך ואני באמת נורא מצטער, מבין כמה שזה כואב לך ושלא תישכח אותו, מקווה שלא תדע עוד צער והמון המון הצלחה בהמשך דרכך ובכל מה שתעשה... בברכה, מאור.

שלומי היקר, הלב איתך! יופי שאתה קם מהכאב ומנסה להתגבר. אני זוכר היטב את הסיפור שלך. מחזיק לך אצבעות.

תהיה חזק יקיר ליבי משתתף בצערך

פשוט אין לי מילים אני בראשית דרכי ואני רואה עד כמה כואב הנושא של חברות ואהבה אני לפעמים מסתובב באתרים וקורא סיפורים מצמררי לב ואני פשוט מנסה להבין עד כמה זה כואב נכון אולי אני לא טוב בזה אבל אני עוד לא חויתי אהבה כי אני בראשית דרכי ובטח אמצא לי משהו אבל יקיר ליבי תהיה חזק וכולם איתך החיים עוד לפניך משתתף בצערך ושיהיה לך רק טוב

משתתף בצערך , אין לי מילים רק דמעות והזדהות , היה חזק תחיה חיים מלאים ומאושרים כפי שחברך לבטח רוצה , ושלא תדע עוד צער .

שלומי..

וואי המכתב שלך באמת נגע ללב וממש צמרמורת זורמות לי בגוף עכשיו.. המון המון הצלחה בהמשך ואני מצטער

היי שלומי

קודם כל אני משתתף בצערך. אני אומנם נשוי,אבל עברתי מקרה דומה,לא אישית,עם זוג חברים שאחד מהם נפטר. אם בא לך לדבר-אני כאן בשבילך. 052-3335641 עוד דבר קטנטן-אם אתה רוצה לדבר איתי,אז מכיוון שאני נשוי,תתקשר כל יום עד 17.00 חוץ משישבת. שוב, אני משתתף בצערך ושיהיו לך את החיים הכי נפלאים ומלאים. לא מכיר,אבל בכל זאת אוהב. ביי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בנים בלבד - זוגיות
בחר
בחר