אני מרגישה שאני מתמוטטת

כמה שאני מנסה להיות חזקה ובכל זאת אני מרגישה כאב עצום עד כדי שאני פוחדת לקבל התקפת לב, כל הצרות מגיעות ביחד: פרידה מחבר לאחר 9 שנים, הוצאות לא צפויות, בעבודה אני מושעית בגלל פוליטיקה- הנושא נמצא בבדיקה אצל מבקר המדינה וכל המחשבות האלה פשוט ממוטטות אותי וגם חופש לא מאשרים לי לקחת בעבודה הכל בגלל שחשפתי שחיתויות אני ממש ממש בדאון

nhehkh יקרה,

נשמע שאת עוברת תקופה קשה, מקוה שזה יעבור מהר ושתוכלי לחזור לעבודה בקרוב... בנתיים את יכולה אולי לנצל את הזמן לדאוג לעצמך, להירגע והשקיע את הזמן בדברים שאת אוהבת, מקוה גם שיש לך מקום לפרוק את הכאב. אנחנו כאן בשבילך בפורום, וגם ער"ן באייסיקיו או בטלפון. שולח לך חיבוק, מלא בכוחות מחודשים, מקוה שאת מרגישה יותר טוב... בן

לשם לא מוכר ... אחות יקרה שלום!!

אחות שלי כמה דברים קודם כל כל הכבוד על חשיפת השחיתויות אני מבינה שאת עובדת במשרד ממשלתי או משהו בסגנון כל הכבוד לך אחות שלי כל הכבוד זה היה המעשה הנכון אני בטוחה שיש כאלה שמעריכים אותו ואותך.. ולגבי החבר ספרי עוד קצת למה נפרדתם? אל תדאגי פה כולם איתך מבינים ותומכים הילה...

אפשר לפנות לנציב תלונות הציבור?

לקיטן שלום רב

הכתובת של נציב תלונות הציבור היא משרד מבקר המדינה נציבות תלונות הציבור ת.ד.669 ירושלים 91006 בברכה נתי

חחחחחחחחחחחחחחחחח

נתי, תודה באמת קודם כל על זה שאתה קורא לי קיטן ולא קייטן. ודבר שני, לא אני העליתי את הסוגיה הזו. אולי התכוונת לתת את הכתובת לפונה שהגבתי לה? איזה מצחיקול אתה. באמת.

שלום רב קיטן

לאט לאט אני אלמד איך להתנהג. את רואה שאת השם שלך אני כבר כותב נכון. בשלב הבא אלמד אולי איך לענות. ובינתיים אני שולח לך שיר. המילים שלי על המסך, לא למדו הלכות נימוסין, וההגיון הושלך מתוכן בהיותן חוסות בצל געגועים. אך אם תביטי בנבכי חזותן, תדעי כי הן קלועות מפעימות לב ומבקשות לקטוע ניצני עדנה מבעד לערפל עיקש. נתי

אני יודעת שהכל בה מכוונה טובה ומלב חם ואוהב

זו פשוט רגישות היתר של מי שלמדה לחשוד בכוונות טובות של אנשים שלא תמיד מתכוונים לטוב ובעיקר פוגעים. פיתחתי המון קוצים מבחוץ ולפעמים אני יכולה לפגוע גם באנשים הכי טובים בלי כוונה. זה הכל מתוך פחד ונסיון חיים לא מוצלח במיוחד. אז אם פגעתי בך נתי, אני מתנצלת. שלך, קיטן

שלום רב קיטן.

את לא פגעת בי. כשקראתי כיצד גלגלתי דברים לא במקומם, צחקתי גם אני. כל טוב, וליל מנוחה. נתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר