אוף!

אוף!

חבר שלי מזה 4 שנים ואני ניהלנו שיחה לפני כחודש על מערכת היחסים שלנו, אנחנו גרים יחד שנתיים, שמתוכם שנה לבד לבד. הוא אמר שהוא אוהב אותי אבל לא מוכן למסד את הקשר ביננו, וגם לא רואה אותנו נשואים בשנים הקרובות, רק בעתיד הרחוק. שאלתי אותו מה לדעתו ישתנה בשנים הללו, והוא אמר שהוא יהיה מוכן יותר נפשית. הוא אומר שהוא לא יודע איך להסביר לי מה זו ההרגשה הזו הנפשית ומה זה "לא מוכן", נכון שאני לא לחוצה על להתחתן מחר, אבל לי מצידי נראה מוגזם מאוד שאחרי 4 שנות חברות ושנתיים של מגורים משותפים כל החששות והפחדים מתפוגגים. מאז השיחה אני מאוד עצובה, זה מכאיב לי לדעת שהוא מצידו רוצה לקחת את המערכת יחסים לאט, שהרי נוח לו מאוד במסגרת הקיימת. הייתי פיירית והושבתי אותו לשיחה. אמרתי לו שזה פגע בי מאוד שהוא אמר שאחרי שנתיים של מגורים משותפים הוא לא מוכן, והבהרתי לו שאני לא מתכוונת לחתונה בשנה הקרובה, אלא בעתיד, גם שאלתי אותו מה זאת אומרת לא מוכן, והאם זה משהו שאנחנו יכולים לעבוד עליו יחד, הוא מצידו אמר שהוא לא יכול להסביר ושהוא לא מתכוון לפגוע פשוט אין לו תשובות! אני מצידי מאוד התרגזתי, מאז אני מאוד פגועה ומאוד מבולבלת,מצד אחד אנחנו מאוד אוהבים מצד שני- איך אני יכולה להשאר עם אדם שאומר לי שהוא לא יכול להסביר לי את הסיבות שלו למרות שהוא רואה ויודע (וגם אמרתי לו) שהעניין פוגע בי ומכאיב לי מאוד! אני שבורה לרסיסים, ונראה כאילו שזה מזיז לו את ....... מה לעשות?????

היי די אמ אקס

היי די אמ אקס אמ.. אני כותבת לך ומוחקת כבר למעלה משעה בשלב כלשהו עברתי לוורד כי זה לא הלך כ"כ.. כתבתי מחקתי כתבתי מחקתי.. האמת שהשניה הפסקתי והחלטתי שרק אשלח חיבוק.. אני וענייני אהבה וזוגיות לא הולכים יחד :) יקרה אני מאוד מבינה את הצד שלך 4 שנים יחד ושום דבר לא קורה מבחינתו זה קצת מוזר ודורש איזושהי בדיקה.. מצד שני יכולה איכשהו להבין גם אותו.. הוא לא רוצה להתחייב וזה מובן.. שבו יחד.. תתאמו ציפיות.. בקשי ממנו להסביר את הצד שלו.. בקשי ממנו למצוא מילים כדי שתקבלי את התמונה כולה או לפחות חלק ממנה.. אין לי מושג בת כמה אתאבל קשר של 4 שנים זה המון זמן ודורש המון.. אם את רואה שזה לא הכיוון שלו נסו לעבוד על זה אבל דעי מתי לעצור ולהגיד זה לא מתאים לי.. איתך.. אני חבר שלי מזה 4 שנים ואני ניהלנו שיחה לפני כחודש על מערכת היחסים שלנו, אנחנו גרים יחד שנתיים, שמתוכם שנה לבד לבד. הוא אמר שהוא אוהב אותי אבל לא מוכן למסד את הקשר ביננו, וגם לא רואה אותנו נשואים בשנים הקרובות, רק בעתיד הרחוק. שאלתי אותו מה לדעתו ישתנה בשנים הללו, והוא אמר שהוא יהיה מוכן יותר נפשית. הוא אומר שהוא לא יודע איך להסביר לי מה זו ההרגשה הזו הנפשית ומה זה "לא מוכן", נכון שאני לא לחוצה על להתחתן מחר, אבל לי מצידי נראה מוגזם מאוד שאחרי 4 שנות חברות ושנתיים של מגורים משותפים כל החששות והפחדים מתפוגגים. מאז השיחה אני מאוד עצובה, זה מכאיב לי לדעת שהוא מצידו רוצה לקחת את המערכת יחסים לאט, שהרי נוח לו מאוד במסגרת הקיימת. הייתי פיירית והושבתי אותו לשיחה. אמרתי לו שזה פגע בי מאוד שהוא אמר שאחרי שנתיים של מגורים משותפים הוא לא מוכן, והבהרתי לו שאני לא מתכוונת לחתונה בשנה הקרובה, אלא בעתיד, גם שאלתי אותו מה זאת אומרת לא מוכן, והאם זה משהו שאנחנו יכולים לעבוד עליו יחד, הוא מצידו אמר שהוא לא יכול להסביר ושהוא לא מתכוון לפגוע פשוט אין לו תשובות! אני מצידי מאוד התרגזתי, מאז אני מאוד פגועה ומאוד מבולבלת,מצד אחד אנחנו מאוד אוהבים מצד שני- איך אני יכולה להשאר עם אדם שאומר לי שהוא לא יכול להסביר לי את הסיבות שלו למרות שהוא רואה ויודע (וגם אמרתי לו) שהעניין פוגע בי ומכאיב לי מאוד! אני שבורה לרסיסים, ונראה כאילו שזה מזיז לו את ....... מה לעשות?????

די אמ אקס

הנושא שהעלית הוא מאד כאוב, אחרי ארבע שנות חברות זכותך לדעת לאן פני הדברים. וכאן יש לך, לדעתי, שתי אפשרויות ניצבות בפנייך. אחת להציע לו ללכת יחד אתך לייעוץ ויחד תבררו את מערכת היחסים ביניכם בעזרת איש מקצוע. צעד דרסטי יותר הוא להפרד עם כל הכאב שכרוך בכך. וכך תוכלי לבחון הן את מצבך והן יחסו אליך. בשום פנים ואופן אל תהיי מובנת מאליה. את צריכה לדעת את מקומך שלא תמצאי עצמך בגיל מבוגר יותר לבד. איילה

חביבה

מכתבך נוגע ללב ואני מבינה את המצוקה שלך-מצד שני אני גם מעריכה את החבר שאומר את האמת יכול להיות שבאמת הוא מרגיש שעדיין אינו "בשל" לכך ויתכן שישנן עוד סיבות שאולי אפילו הוא לא מודע להן-אני חושבת שטוב הייתם נוהגים לו הייתם הולכים לייעוץ ושם לפתוח את הנושא בפני איש מקצוע. ובינתיים חיזקי ואימצי וכל טוב שירה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר