אהבה הורסת.

אהבה הורסת.

אני אבוד. לעולם לא אמצא אהבה. הכמיהה שלי לאהבה רק מרחיקה ממני אנשים. אני מלחיץ. אני לוחץ, אני חונק - אני הכל. יש לי ציפיות גבוהות, אין לי סבלנות. אני צריך אהבה כאן ועכשיו. לעולם לא יהיה לי מישהו כי אני בנאדם שלא יכול לחכות לאביר על הסוס הלבן שלא יגיע בגלל האדם שאני...

אהבה.....

הייתי בדיוק כמוך, ישבתי וחפשתי כל כך הרבה, אתה יודע משהו? זה יותר הכאיב לי. אני יודעת שזה הדבר המטופש ביותר, כי שזה אצלנו זה הרבה יותר כואב, אבל תנסה לזמן מסוים להעסיק את עצמך, תתפלא כמה מהיר זה יגיע, אצלי ואצל רבים מחבריי זה עבד.

מצטרפת לדי אמ אקס..

הרבה מאוד אנשים מספרים שכשהם הפסיקו לחפש בדיוק אז הם מצאו.. לפעמים אנחנו כ"כ מתרכזים במשהו והולכים איתו עד הסוף ורק בדרך שאנחנו רואים ולא שמים לב שממש לידנו נמצא מה שתמיד חיפשנו.. נסה לעצור את החיפושים.. נסה להיות עם עצמך קצת.. תהנה מלהיות עם עצמך.. כשתנה מלהיות עם עצמך תשומת הלב לחיפושים אחר מישהו להיות איתו תעצר לבדה.. ברגעים האלו תהיה שלם עם עצמך ותקרין את כל היופי הפנימי שלך.. ואז.. כשיצליחו לראות את כל כולך זה יגיע.. תרפה מעצמך ומהחיפושים.. תרפה ותראה שיש דרכים אחרות.. שיהיה בהצלחה אני

בנות יקרות ..

לא תיד זה עובד .. אולי בגלל שאני בכלל עושה את זה אחרת .. או לא יודע מה כבר .. ניסיתי לעשות כמו שאתן מתארות .. שלא לחפש .. אלא להעסיק את עצי .. ... ואפילו יותר מזה .. אפשר להגיד ששקעתי בזה כל כך עמוק.. שהתנזרתי .. שאני כבר פשוט דוחה כל אפשרות .. כל סיכוי.. אני פשוט ממדכא את הרגשות שלי.. אני הורג אותם .. כדי שלא להפגע אחרי זה .. סליחה שגם אני נדחפתי לששרשור הזה ..

מצטרפת להילה

כל מילה... בוקר טוב גלית

אהבה הורסת.

אני אבוד. לעולם לא אמצא אהבה. הכמיהה שלי לאהבה רק מרחיקה ממני אנשים. אני מלחיץ. אני לוחץ, אני חונק - אני הכל. יש לי ציפיות גבוהות, אין לי סבלנות. אני צריך אהבה כאן ועכשיו. לעולם לא יהיה לי מישהו כי אני בנאדם שלא יכול לחכות לאביר על הסוס הלבן שלא יגיע בגלל האדם שאני...

הראל חביב

המודעות לחולשותנו זוהי כשלעצמה תכונה טובה אבל אל לנו להחמיר עם עצמנו-לא הגזמת קצת? מה שבטוח שאתה נבון מאד ורגיש -האם אתה מרגיש שיש בך כוחות מעט להרפות מהלחץ? לפעמים דווקא כאשר אנחנו מרפים קצת מהנושא עצמו ומתעסקים בדברים אחרים בחיינו לפתע ממקום לא צפוי "נושבת רוח" חיובית-מה דעתך? שולחת לך המון כוח ומחזקת את ידייך-שבת שלום לך חביבי וכל טוב שירה

היי הראל

זה נשמע באמת לא טוב. אהבה אמורה לגרום לכיף ולשמחה ואצלך היא הרסנית. התיאור של מה שהאהבה עושה לך הוא מאד דרמטי, ואני חושבת שבמצב כזה אולי כדאי לך לחשוב אפילו על טיפול פסיכולוגי. כי אין שום סבה שלא תהנה ממה שאהבה יכולה להביא אתה, דווקא על הסוס הלבן. אהבה לא אמורה לאמלל אנשים אלא לגרום להם רק הרגשות טובות. טוב, לא שאין בעיות פה ושם. אבל בעיקרון זה אמור לשמח ולעשות טוב בגוף ובנשמה. אל תוותר לעצמך על האפשרות להנות מהאהבה. עופרי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר