היי... רציתי לדעת עד לאיזה גיל אפשר לפנות אליכם... האם גם בחורה בת 19 יכולה לפנות אליכם... אם המצב ממש רע...

יולי יקרה ...

אין הגבלת גיל או מין של הפונים .. את יכולה לספר לנו מה עובר אליך .. ונשתדל כמה שנוכל כדי לעזור לך .. אם את רוצה תוכלי לדבר איתי ב ICQ.. 295190907 אני לא איש ער''ן .. אני גם עם בעיות שלי .. ונוכל לשתף זה את זה ואולי נצליח להתגבר על הבעיות שלנו ..

אמממ...

עד כמה שזה ישמע קלישאה... לא מדובר בי אלא במישהי מאוד חשובה לי. היא לא מוכנה לדבר עם אף אחד. היא יוצאת מתוך הנחה שזה לא יעזור. הבעיה איתה זה שהיא סיפרה לי שבאחד מהמצבים האלו היא שכבה לרגע אחד במיטה שלה וברגע שאחריו היא תפסה את עצמה עם רגל אחת מחוץ לחלון... בלי להיות אפילו מודעת לדרך אל החלון... זה מפחיד אותי... לא הייתי רוצה שיקרה לה משהו ואין לי מושג מה אפשר לעשות.

אפשר לבקש טובה?

אפשר לומר שאתה אחד מהחברים שלי ושתוסיף אותך לרשימה? ככה אולי אפשר לגרום לה לדבר על זה עם מישהו מלבדי... פעם ידעתי איך לעזור במצבים כאלו... עכשיו אני בעצמי לא יודע/ת מה קורה איתי ו... היא יותר מידי חשובה בשביל לטעות.

אמממ...

עד כמה שזה ישמע קלישאה... לא מדובר בי אלא במישהי מאוד חשובה לי. היא לא מוכנה לדבר עם אף אחד. היא יוצאת מתוך הנחה שזה לא יעזור. הבעיה איתה זה שהיא סיפרה לי שבאחד מהמצבים האלו היא שכבה לרגע אחד במיטה שלה וברגע שאחריו היא תפסה את עצמה עם רגל אחת מחוץ לחלון... בלי להיות אפילו מודעת לדרך אל החלון... זה מפחיד אותי... לא הייתי רוצה שיקרה לה משהו ואין לי מושג מה אפשר לעשות.

יולי יקרה ..

ממש במקרה .. אבל ממש במקרה .. אני לפני כמה שבועות .. קראתי כתבה על הדברים כאלה בעיטון .. ויש הסברים למצב הזה... אולי הם ישמעו לאנשים קצת מוזרים ולא הגיוניים אך זה נבדק מדעית... אני לא יכול לפרט הכל פה.. זה יקח הרבה מאוד מקום.. אז גם את יכולה לדבר איתי ואחר כך לספר לידידה שלך ..

אפשר לבקש טובה?

אפשר לומר שאתה אחד מהחברים שלי ושתוסיף אותך לרשימה? ככה אולי אפשר לגרום לה לדבר על זה עם מישהו מלבדי... פעם ידעתי איך לעזור במצבים כאלו... עכשיו אני בעצמי לא יודע/ת מה קורה איתי ו... היא יותר מידי חשובה בשביל לטעות.

את יכולה..

אני אשמח לדבר איתכן... אך היום ..או מקסימום מחר בערב .. כי ביום השני אני הולך לניתוח ולא בטוח שאני אחזור משם ..

ניתוח?!?!?!?!

ווואיייי!!!!!! אני מקווה שזה לא משהו רציני... אמממ... לגבי אחרי הניתוח... אני לא משאיר/ה לך ברירה... לעבור אתה לא רק יכול לעבור אלא אתה חייב לעבור. משום מה יש לי את ההרגשה שרק אתה יכול לשנות משהו בגישה שלה. זה אמנם נשמע דבילי לחלוטין אבל ככה מתקבלות כל ההחלטות החשובות בחיים... לפי תחושות בטן, נכון?

אני מאוד מקווה לעזור לחברה שלך

הניתוח אכן לא מסובך .. אך עדיין ניתוח ..

היי... רציתי לדעת עד לאיזה גיל אפשר לפנות אליכם... האם גם בחורה בת 19 יכולה לפנות אליכם... אם המצב ממש רע...

ליולי

שלום יולי כמו שאלכס כתב לך, אין כאן כל הגבלה של גיל. אנחנו מקבלים בברכה ובאהבה כל אחד שנכנס לפורום שלנו, ומשתדלים להקשיב ולעזור. בנוסף, כמו שכבר ראית, גם המשתתפים האחרים בפורום מתייחסים באהבה לפונים חדשים. אם יהיה לנו יותר פירוט, נוכל לעזור לך יותר. שלך יצחק

אמממ...

לגבי מה שסיפרת על חברתך

נתקלתי במצב דומה אצל מישהי קרובה לי, המצב של לא לדעת איך הגיעה למקום או למצב מסוימים. אם זה מה שקרה לחברתך, זה פחות נורא מכפי שזה נשמע, ויש פתרון. אשמח לנסות לעזור ולחלוק מנסיוני.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר