אז ככה

רוני...

גם סיוטים הם תוצאה של משהו עמוק ריאלי שמציק לך... אני ממש ישמח להיות בשבילך תמיד!!! רוני תאמיי בעצמך כי אני מאמינה בך... עברתי כל כך הרבה ועכשיו אני יודעת שאין דבר בעולם שרוצים כ"כ ולא ניתן להשיג אותו. רוני מאמי, אם את רוצה לשנות את תצליחי רק אל תשכנעי את עצמך שככה צריכים להיות הדברים. רוני אני כאן בשבילך... תמיד... ואם תרצי את זה יותר אישי אני יהיה שם... בהמון אהבה רייצ'ל

רייצ'ל מתוקה שכמוך

מעריכה מאוד את המאמצים והכוח שאת משדרת תודה לך רוני

רוב רוי יקר

יודעת שטיפול יכול לעזור, הייתי שנה בטיפול ונגמר לי הכסף, מנסה להתארגן שוב ומבינה למה הדחקתי, לא מבינה איך ממשיכים עכשיו עם בוא הזיכרון?

אוי, מחירי טיפול

אני יודע שזה יקר. אולי כאן או בפורומים השכנים, בריאות הנפש או נפגעות תקיפה, תמצאי המלצות על אפשרויות טיפול במחיר סביר, אצל מטפלים המתמחים בטראומות שכאלה. יש גם אפשרות לטיפול במרכזים לבריאות הנפש, בחינם, לפחות למשך שנה. וזה הרבה. בכל אופן, טיפול אינו מותרות. הזכרונות עשויים להטריד עוד זמן רב. אני מכיר מקרה שבו הבחורה התגברה על זכרונות וסיוטים קשים ללא התערבות מקצועית, אך אני חושש שזה היוצא מן הכלל. כשם שאנו משקיעים בטיפולי שיניים, כדאי לחפש תקציב כלשהו לשקט הנפשי. לגבי הזכרונות, אולי אפשר לשתף את בן הזוג, שיבין מה קורה, שירגיע, שיעגן אותך בהווה כשהעבר מציף, שיעיר אותך מסיוטים. מאחל לך שבת נעימה ושקטה.

רייצ'ל מתוקה שכמוך

מעריכה מאוד את המאמצים והכוח שאת משדרת תודה לך רוני

רוני מאמי...

זה לא אני משדרת מאמצים זאת את!!! אני מקווה שאת מרגישה הרבה יותר טוב ... וגם אם לא אני עדיין כאן... שולחת לך את אהבתי... רייצ'ל

אוי, מחירי טיפול

אני יודע שזה יקר. אולי כאן או בפורומים השכנים, בריאות הנפש או נפגעות תקיפה, תמצאי המלצות על אפשרויות טיפול במחיר סביר, אצל מטפלים המתמחים בטראומות שכאלה. יש גם אפשרות לטיפול במרכזים לבריאות הנפש, בחינם, לפחות למשך שנה. וזה הרבה. בכל אופן, טיפול אינו מותרות. הזכרונות עשויים להטריד עוד זמן רב. אני מכיר מקרה שבו הבחורה התגברה על זכרונות וסיוטים קשים ללא התערבות מקצועית, אך אני חושש שזה היוצא מן הכלל. כשם שאנו משקיעים בטיפולי שיניים, כדאי לחפש תקציב כלשהו לשקט הנפשי. לגבי הזכרונות, אולי אפשר לשתף את בן הזוג, שיבין מה קורה, שירגיע, שיעגן אותך בהווה כשהעבר מציף, שיעיר אותך מסיוטים. מאחל לך שבת נעימה ושקטה.

תודה

מנסה למצוא פתרון, תודה על הרעיונות קשה לי המחשבה להתחיל מהתחלה, אמון החשפות וכל מיני נושאים מעייפים... תודה רוני
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר