רחוק ממך.

רחוק ממך.

רואה את הלבן שבעיניים, מרחיק את הכאב המסתתר, כמו רוח הנעה על פני המים, ביום הזה הלכת לך לאחר. הייתי לך עלה נידף ברוח, ואת היית נופת של צופים, כמו נערה ,שאך יצאה לשוח, כדי לגלות חופים יפים. חמדתי את ליבך והתבוססתי, בבוץ שחור סמיך וטובעני, וגם אם לעתים היססתי, האמנתי שבעתיד את תשתני. צחוקך וגם בכייך פיתוני, שבו באזיקים את דמיוני, אך עת הקצתי שוב היכוני, ומעלו קשות באמוני. רחקת ממני מרחק שנות אור, אין את אלא אשלייה, עף רחוק ממך כמו צפור, ושוכח את אשר היה. אני.

מקסים

זה גורם לי לקנאות בך ולרחם עליך באותו הזמן... אהבתי. תודה שהענקת לי את המתנה בלקרוא את השיר הזה.

ליעל.

תודה. בלי רחמים בבקשה. אני מקדיש לך את השיר. תיהני.

רחוק ממך.

רואה את הלבן שבעיניים, מרחיק את הכאב המסתתר, כמו רוח הנעה על פני המים, ביום הזה הלכת לך לאחר. הייתי לך עלה נידף ברוח, ואת היית נופת של צופים, כמו נערה ,שאך יצאה לשוח, כדי לגלות חופים יפים. חמדתי את ליבך והתבוססתי, בבוץ שחור סמיך וטובעני, וגם אם לעתים היססתי, האמנתי שבעתיד את תשתני. צחוקך וגם בכייך פיתוני, שבו באזיקים את דמיוני, אך עת הקצתי שוב היכוני, ומעלו קשות באמוני. רחקת ממני מרחק שנות אור, אין את אלא אשלייה, עף רחוק ממך כמו צפור, ושוכח את אשר היה. אני.

ניר

עצוב לקרא את מה שאתה כותב. אני מדפדפת בין שיריך, ומה שאני רואה הוא, שאתה הולך ונסדק. ומתוך סדקיך אתה מוותר. ומתוך הויתורים שאתה עושה אתה נפרד. האם זו פרידתך מהפורום שלנו? לחן

לערן 1029

היי. לא נסדק, לא מוותר ולא נפרד. בכל אופן,לא כל כך מהר.אני מציע לקרא את השורות וגם בין השורות. יתכן שיהו משמעויות נוספות. קחו לכם מה שלכם והפיקו מזה את המיטב. אני.

לערן1029

היי. אני לא נסדק לא מוותר ואף פעם לא אכנע. קראו גם בין השורות .

לערן 1029

היי. לא נסדק, לא מוותר ולא נפרד. בכל אופן,לא כל כך מהר.אני מציע לקרא את השורות וגם בין השורות. יתכן שיהו משמעויות נוספות. קחו לכם מה שלכם והפיקו מזה את המיטב. אני.

ניר שלום

קוראים לי לחן. אני אף פעם לא מנהלת ויכוחים עם משוררים. אני מאמינה שכשכתבת, היו דברים גם בין המילים. אין לי ספק שהמילים מייצגות תחושות שרצית להביאם אלינו הקוראים. אני דברתי על משהו שזיהיתי, ואולי בטעות, בקריאה של כל השירים שכתבת לאחרונה, ושבולט בהם איזה תהליך אותו אתה עובר. על הרצף אופטימיות- פסימיות, אפשר לשזור את שיריך, ולחוש היטב את התהליך. זו הפרשנות שלי, ואתה יודע וודאי, שהאומנות ניתנת לפירושים שונים, היא וודאי לא חד משמעית. בכל מקרה אני שמחה מאד שטעיתי. האמן לי שאיני אוהבת לחזות בסדקים אנושיים. אנסה לקרא שוב, והפעם, בעיקר בין השורות, המילים ואם מסתתר משהו בין האותיות, אחטט גם שם. לחן
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר