אתמול אחרי 3 שבועות שלא הלכתי ל,

חוג פלייבק החלטתי ללכת למרות הקושי אז לא חזרתי הביתה אחרי העבודה כדי שלא אתפתה להשאר בבית, היה חוויתי מאוד והמנחה מאוד שמחה שהגעתי עד כאן הכל טוב ויפה צריך לחזור הביתה היה כבר 11 וחצי אז לקח אותי טרמפ אחד המשתתפים והוא אמר שהוא יקרב אותי כמה שיותר ובסוף הוא לא רק שלא קירב ואני כבר לא הרגשתי נעים הוא עצר לי בשום מקום 12 בלילה ואני עם כל הפחדים הלכתי ברגל מרחק של קילומטרים הכל חשוך פה ושם עוברים אנשים רק רציתי להגיע הגעתי פרקתי את הדברים ואז גיליתי שהדיסק מן שלי והדיסק שאני אוהבת מאוד של אביתר בנאי לא נמצא והוא לא נפל כי הייתי שומעת מישהו כנראה בהסח דעת שלי לקח אותו מהשקית לפחות השאיר לי את האוזניות ואת התיק עם שאר הדיסקים כל כך הייתי מאוכזבת מהדרך שבה נגמר היום גם ההליכה בחושך וגם מעצם זה שלקחו לי משהו ששיך לי ושאני נוסעת עם זה כדי להתנתק איזה עולם מגעיל

גלשלים בוקר טוב

בדיסק שכתבת עליו יש שירים נלפאים, אך אולי זה סימן לשנות את המנגינה? את פורצת לדרך נפלאה, אני בטוח שתמצאי לה מנגינה חדשה מה דעתך? מנו

קשה לי לשנות למנגינה אחרת

מתחברות לי הרבה מילים מהשירים שלו וזה חסר לי הדיסק הזה

גלשלים יקירתי

עד שתמצאי את הדיסק הרי יש לך עוד דיסקים בנתיים שמעי מנגינה אחרת רעיונות חדשים עשייה חדשה אל תתני לדיסק שנעלם להסיתך מהדרך מנו

אתמול אחרי 3 שבועות שלא הלכתי ל,

חוג פלייבק החלטתי ללכת למרות הקושי אז לא חזרתי הביתה אחרי העבודה כדי שלא אתפתה להשאר בבית, היה חוויתי מאוד והמנחה מאוד שמחה שהגעתי עד כאן הכל טוב ויפה צריך לחזור הביתה היה כבר 11 וחצי אז לקח אותי טרמפ אחד המשתתפים והוא אמר שהוא יקרב אותי כמה שיותר ובסוף הוא לא רק שלא קירב ואני כבר לא הרגשתי נעים הוא עצר לי בשום מקום 12 בלילה ואני עם כל הפחדים הלכתי ברגל מרחק של קילומטרים הכל חשוך פה ושם עוברים אנשים רק רציתי להגיע הגעתי פרקתי את הדברים ואז גיליתי שהדיסק מן שלי והדיסק שאני אוהבת מאוד של אביתר בנאי לא נמצא והוא לא נפל כי הייתי שומעת מישהו כנראה בהסח דעת שלי לקח אותו מהשקית לפחות השאיר לי את האוזניות ואת התיק עם שאר הדיסקים כל כך הייתי מאוכזבת מהדרך שבה נגמר היום גם ההליכה בחושך וגם מעצם זה שלקחו לי משהו ששיך לי ושאני נוסעת עם זה כדי להתנתק איזה עולם מגעיל

היי

גשי לחנות ותקני דיסק זהה. חבל להצטער.

קשה לי לשנות למנגינה אחרת

מתחברות לי הרבה מילים מהשירים שלו וזה חסר לי הדיסק הזה

איזה דיסק זה -

אולי אמצא לך את האלבום ברשת :] ?

תודה אור אור זה

אביתר בנאי לילה כיום יאיר

...

אפשר לשלוח לך מייל?

כן אבל אראה מאוחר כי אני בדרכים עכשיו

גלשלים יקירתי

עד שתמצאי את הדיסק הרי יש לך עוד דיסקים בנתיים שמעי מנגינה אחרת רעיונות חדשים עשייה חדשה אל תתני לדיסק שנעלם להסיתך מהדרך מנו

אני מנסה להוריד מהאמיול את השירים של אביתר בנאי כבר כמה פעמים,

וכל פעם הוא רושם לי שגיאת איתחול למההההההההההההההההההההההההההההההההה אני לא יכולה להוריד אותם מה כבר ביקשתיייייייייייייייייייייייייי נמאס לייייייייייייייייייייייייייי כלום לא הולךךךךךךךךךךךךךךךךך

...

אשלח לך אותם רק אפשר את כתובת המייל שלך?

יו תודה שובר גלים,אני רוצה להעביר אותם לדיסק נשלף שלי של אם פי 3 ,והמייל שלי זה,

galselayam@walla.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר