איחולי החלמה לראובן היקר

ראובן לאחר שנים רבות של עשיה ותמיכה בפורום ביקש מהנהלת הקהילות להסירו מ"תפקיד"מנהל בפורום שלנו מסיבות אישיות, לאחרונה לא חש בטוב ואנו שולחים לו מכאן איחולי החלמה ומאחלים לו את כל הטוב שבעולם מנו

החלמה מהירה ראובן

שולחת חיבוק חם ואחד הענקיים :] החלמה מהירה . אוהבת אור.

לאא תחזור

ראובן תחזור אל תלך

בן בוקר טוב

לפעמים אדם צריך בדרכו לשקול את צעדיו, ובמסע החיים צריך לקחת החלטות כדי שנוכל להמשיך בדרך עם משקל שניתן להכלה, ראובן לא עזב,ראובן לקח החלטה אחראית מאוד האחריות שלו לעצמו להחלמתו חשובה ביותר, נלמד ממנו,כיצד ממשיכים הלאה ומתמודדים מול הכל. אני מאמין שכאשר יאסוף כוחות לאחר שיחלים נראה אותו כאן ביננו, בוא ונשלח לו חיבוק ענק מנו

איחולי החלמה לראובן היקר

ראובן לאחר שנים רבות של עשיה ותמיכה בפורום ביקש מהנהלת הקהילות להסירו מ"תפקיד"מנהל בפורום שלנו מסיבות אישיות, לאחרונה לא חש בטוב ואנו שולחים לו מכאן איחולי החלמה ומאחלים לו את כל הטוב שבעולם מנו

איש יקר החלמה מהירה ותשמור עלייך

בן בוקר טוב

לפעמים אדם צריך בדרכו לשקול את צעדיו, ובמסע החיים צריך לקחת החלטות כדי שנוכל להמשיך בדרך עם משקל שניתן להכלה, ראובן לא עזב,ראובן לקח החלטה אחראית מאוד האחריות שלו לעצמו להחלמתו חשובה ביותר, נלמד ממנו,כיצד ממשיכים הלאה ומתמודדים מול הכל. אני מאמין שכאשר יאסוף כוחות לאחר שיחלים נראה אותו כאן ביננו, בוא ונשלח לו חיבוק ענק מנו

אני לא רוצה שיהיה חולה

ואני לא רוצה שיעזוב

בן

אף אחד לא רוצה בכך הלוואי ולא היה קושי בעולם אך לפעמים יש ולא מעט אנו מתמודדים עם הקשיים ומוצאים את שביל הזהב להתגבר עליהם =תמיד= מנו

אני עייף וחרא לי

למה - מה קרה?

איחולי החלמה לראובן היקר

החלמה מהירה ורפואה שלמה ראובן

רפואה שלמה ובקשה להשאר...

בכל מקרה תודה על הכל מה שעשית!

המון רפואה שלימה, איש יקר

אני חושבת שעלינו, על כולם, מוטלת החובה להודות לך, על כל מה שעשית עבור הפורום הזה, ולמען פעילותו תשמור על עצמך, איש יקר. רפואה שלימה לך. חיבוקים.

ראובן היקר!

אני מאחלת לך המון בריאות והחלמה מהירה. אורלי

ראובן יקר...

איש יקר חבר יקר תודה ל ך על כל מה ש נתת לנו כאן על כל מה שאמרת על כל מה שעשית על הכל תודה שולחים לך החלמה מהירה מקווים שתשוב אלינו חזרה חיבוק חזק אושרי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר