בוקר אור ...

בוקר אור ...

שיהיה

יום טוב.

בקר טוב לשתיכן בנותיים

מה שלומך עדידי? הוקרת את המלאך ששמר עלייך אתמול? ואת איילתי, איך הכאבים? איך את בכלל? אפשר להקיף אותך בחיבוק עדין עדין ורך? שיהיה היום הזה טוב ומשחרר, למי שמתקשה להשתחרר.

זה לא היה אתמול ... זה היה ביום שלישי .

וכן , הוקרתי אבל עדיין לא ממש בלב שלם ... נו , זה תהליך , בעבר על הניסים מהסוג הזה התרגזתי ממש ... מה שלומך לחן ?

טוב שהוקרת ו...פירגנת(ט)

שלומי? לא משהו. אנחנו מלווים אדם יקר בימיו האחרונים. זה קשה.

זה בהחלט קשה ... שולחת חיזוקים ...

זה לא היה אתמול ... זה היה ביום שלישי .

וכן , הוקרתי אבל עדיין לא ממש בלב שלם ... נו , זה תהליך , בעבר על הניסים מהסוג הזה התרגזתי ממש ... מה שלומך לחן ?

טוב שהוקרת ו...פירגנת(ט)

בקר טוב לשתיכן בנותיים

מה שלומך עדידי? הוקרת את המלאך ששמר עלייך אתמול? ואת איילתי, איך הכאבים? איך את בכלל? אפשר להקיף אותך בחיבוק עדין עדין ורך? שיהיה היום הזה טוב ומשחרר, למי שמתקשה להשתחרר.

..

לחן, ברור שאפשר לחבק. אבל רק אם מותר לי לחבק בחזרה בדיוק כשנכנסתי לפורום- חשבתי עלייך. איך את? אני אסתפק בלהגיד שאני חיה. פעם זה היה ברור מאליו, עכשיו גם זה כל כך לא. מקווה לימים טובים יותר. או כואבים פחות. אחד מהשניים. אני רוצה לאחל לך גם יום משחרר היום, אבל לא בטוחה שזה נשמע טוב. אז נסתפק ביום שאפשר לנשום בו בקלות.

איילה

השם שבחרת לעצמך הוא שם של שורדת, אם הבנתי נכון את מקור השם, ואני רואה שאת שורדת עכשיו... החיבוק שלך הוא תמיד רצוי. אשמח להעטף בו. ויום משחרר... כן. זה אולי נשמע לא טוב, אבל ההקשר שלנו לזה הוא חיובי דווקא ואנחנו מתפללים שזה יקרה. (קבלת את המייל שלי אתמול) יום טוב יקירה, הלוואי ותשחררי גם את את הכאב. אני יודעת שזה יקרה, אני יודעת שאז יפרחו ימייך ואת תעלי כפורחת. אני יודעת שאת זקוקה לקצב שלך ולי יש סבלנות לחכות אתך. אוהבת אותך ילדה אחת.

טוב שהוקרת ו...פירגנת(ט)

בוקר טוב לך לחן ....

אני מקווה שהימים שיבואו , יביאו איתם הקלה מסויימת. מה שאתם עוברים כרגע הוא דבר מאוד לא קל.. אני שולחת לך חיבוקים וחיזוקים היו חזקים... אושרי

זה בהחלט קשה ... שולחת חיזוקים ...

תודה עדידי

אני יודעת שאת יודעת. תודה לך.

בבקשה ...

היית צריכה לסמן שזה טריגר .

בוקר טוב לך לחן ....

אני מקווה שהימים שיבואו , יביאו איתם הקלה מסויימת. מה שאתם עוברים כרגע הוא דבר מאוד לא קל.. אני שולחת לך חיבוקים וחיזוקים היו חזקים... אושרי

תודה אושרי

לפעמים החוזק הזה מקשה דווקא. צריך לדעת להרפות. לשחרר. אבל תודה. יום טוב לך.

בוקר אור ...

בוקר טוב :]

שיהיה

יום טוב.

AYLA

כשראיתי את ה "שיהיה" את האמת צחקתי , רוצה לדעת למה ? נו הסימולציה .... את נכנסת לתפקיד תיזהרי מותק!!!

איילה

השם שבחרת לעצמך הוא שם של שורדת, אם הבנתי נכון את מקור השם, ואני רואה שאת שורדת עכשיו... החיבוק שלך הוא תמיד רצוי. אשמח להעטף בו. ויום משחרר... כן. זה אולי נשמע לא טוב, אבל ההקשר שלנו לזה הוא חיובי דווקא ואנחנו מתפללים שזה יקרה. (קבלת את המייל שלי אתמול) יום טוב יקירה, הלוואי ותשחררי גם את את הכאב. אני יודעת שזה יקרה, אני יודעת שאז יפרחו ימייך ואת תעלי כפורחת. אני יודעת שאת זקוקה לקצב שלך ולי יש סבלנות לחכות אתך. אוהבת אותך ילדה אחת.

כן

קיבלתי. אני אכתוב לך תגובה היום.. אני יודעת שהימים האלה יעברו, אבל לא מרגישה שהם יעברו. ובין לדעת ללהרגיש יש הבדל עצום. (את זוכרת את מה שכתבתי לך בקשר לזה) אני אוהבת אותך גם לחן. תודה על הסבלנות שלך. אין לך מושג כמה זה חשוב לי. אולי יותר נכון לאחל שהיום הזה יהיה יום בו לא רק אפשר לנשום בקלות, אלא גם אפשר לשחרר את הנשימה הזו בקלות מבלי להיאחז בה. ו..כמעט שכחתי- ((חיבוק))
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר