אם ההיתי קצת יותר אופטימית...

יש בי את הצד האופטימי,יש בי את הצד שרוצה לוותר. רק כמה ימים ליפני ביליתי את הלילה במיון,ישנתי שם כי לקחתי קצת יותר ממה שצריך... לא היה ממש נסיון עובדני האמת,זה היה קושי,יש שחשבו אחרת,שאני צריכה להגיעה למיון. את רושמת דברים שאת רואה בי ואני תמיד שואלת איך? אבל אני כבר לא אומרת לא,אני פשוט אומרת תודה. לומדת לקבל קצת את עצמי. הבלגען הזה יגמר? אין לי מוסג,מקווה שכן וכמה שיותר מהר יותר טוב. אבל זה תאליך ארוךךךךך,יותר מידי ארוך שלוקח יותר מידי זמן ולוקח ממני יותר מידי הנרגיות שגם ככה אין לי. אני מחקה

קוראת אותך ....

תמיד קוראת אותך , ומנסה להבין מאיפה האישה - הבחורה הצעירה הזו אוגרת ואוספת כוחות , את לא מבינה שזה מאוד קשה לעמוד במה שאת עומדת ? את חייבת להאמין יותר בעצמך בכוחות שלך לכל אחד מאיתנו יש לו את הדרך בחיים דרך שהוא חייב לעבור ייעוד מסוים , אני חושבת שאת לאט לאט תביני מה שלך , אני בטוחה בזה . הבלגאן הזה ייגמר - זה ייגמר , כשאת לא חושבת על זה יותר מדיי זה ייגמר אפילו מהר ... זה בוודאי תהליך ארוך , קודם כי אנחנו במדינת ישראל שנית כי התיק עצמ מסובך !!! אני איתך

ואווו מדהים

תודה. זה נכון,זה נכון להסתכל אל הדברים שיש לנו ולא רק אל הנקודה השחורה,או אל הבעיות שיש לנו ביום יום. לא תמיד זוכרים להוקיר את הדברים שכן יש ויש ואני יודעת שיש. אבל ליפעמים הנקודה הזאת גדולה יותר ממה שאפשר לראות,יש מצבים כאלו,את בתח מקירה כמה... אבל אז באמת אם כוח ואם עזרה אפשר לנפות,אפשר לעשות סדר ולהזיז את מה שמפריעה. אם אני לוקחת את הסלט שיש לי בראש לדוגמה,אני יכולה להגיד לך ,שאני מתחילה למיין,עגבניה בצד,חסה בצד,פלפל בצד,(רק את הירקות העגולים ... לא נכנסים לשם דברים ארוקים) אבל אני פשוט מסדרת את הכל מחדש ומנסה לעשות סלט תעים יותר. אבל שאני חושבת אל הדוגמה שנתתי,אני רועה שבעצם הסלט נשאר סלט,אז מה עשיתי מזה בעצם? הוא יותר טעים שהוא מסודר? הוא נירה יפה יותר כלפי חוץ? אוף הסתבכתי עם הדוגמה של עצמי.

גפן

הבנתי אותך , הסלט הזה שבראש , למה שלא תוסיפי עוד דברים ? למה שלא תוסיפי עוד דברים שייעשו את הסלט ליותר טעים ושונה , נגיד :] למה שלא תוסיפי פטריות , כרוב סיני , והרבה דברים טעימים , זה ישנה את הצורה יגוון אותו יותר , יעשה אותו יותר טוב לשלוף ממנו טעמים וירקות ... את מבינה אותי ?

למה חייב להיות קשה? ט'

המחשבות האלו שרצות בראש המצחשבות האלו שלא נותנות מנוחה לכלום. התשובות שאני מקבלת,השאלות שאני שואלת. שהראש קורס כבר מהאומס של עצמך ושל אחרים... אני רוצה אוויר ואין לי,אני רוצה לצאת ויודעת שאסור,אני רוצה לנתק את הטלפון אבל גם זה אני יודעת שאסור,לא עכשיו,לא עד שיהיה לי שקט. אני צריכה קול שיגיד שהכל יהיה בסדר, שיהיה לי קול קטן בראש שיזכיר לי תמיד שהכל בסוף בסדר... אבל לא תמיד זה ככה,לא תמיד אני בסדר,לא תמיד אני מרגישה בסדר. יש לי כעבי בטן נוראיים,הסיבה אני יודעת... לצערי אני יודעת. אבל מה עכשיו? מה עכשיו?

גפן

הבנתי אותך , הסלט הזה שבראש , למה שלא תוסיפי עוד דברים ? למה שלא תוסיפי עוד דברים שייעשו את הסלט ליותר טעים ושונה , נגיד :] למה שלא תוסיפי פטריות , כרוב סיני , והרבה דברים טעימים , זה ישנה את הצורה יגוון אותו יותר , יעשה אותו יותר טוב לשלוף ממנו טעמים וירקות ... את מבינה אותי ?

מבינה כן...

רק חושבת שלדוגמעות החיים האלו שלי,להוסיף שאר ירקות לא תמיד עוזר לזה להראות אחרת או להיות טעימים יותר. ומדברים אל אוכל,אני חושבת שכבר כמה ימים שלא ממש אכלתי,טוב אכלתי חתוכה מהעוגה של הבת שלי... בכל זאת צריך לבדוק באמת שיצא בסדר. אז הם אמרו שיצא תעים,לי היה קשה לעיקול... אני רוצה לא רק כלפי חוץ,אני רוצה דברים אחרים שיהו כלפי פנים. אוףףףףףףףףףף הכלב שלי יצא החוצה לבד ועכשיו הוא בדלת ואני לא רוצה לפתוח את הדלת ומצד שני איזה בררה יש לי? אין לי כוח,יש לי כוח,אין ,יש , מה יהיה?

למה חייב להיות קשה? ט'

המחשבות האלו שרצות בראש המצחשבות האלו שלא נותנות מנוחה לכלום. התשובות שאני מקבלת,השאלות שאני שואלת. שהראש קורס כבר מהאומס של עצמך ושל אחרים... אני רוצה אוויר ואין לי,אני רוצה לצאת ויודעת שאסור,אני רוצה לנתק את הטלפון אבל גם זה אני יודעת שאסור,לא עכשיו,לא עד שיהיה לי שקט. אני צריכה קול שיגיד שהכל יהיה בסדר, שיהיה לי קול קטן בראש שיזכיר לי תמיד שהכל בסוף בסדר... אבל לא תמיד זה ככה,לא תמיד אני בסדר,לא תמיד אני מרגישה בסדר. יש לי כעבי בטן נוראיים,הסיבה אני יודעת... לצערי אני יודעת. אבל מה עכשיו? מה עכשיו?

:) בשבילך .....

מחר יהיה בסדר תאמיני וזה מה שיהיה תאמיני וזה מה שיהיה בסוף יהיה בסדר.

שיר מקסים

דור דניאל "ואז אני אומר מחר יהיה בסדר הגוש המסתתר בתוך הרגש הסדוק תביטי בעיני ותביני שאני עלייך חושב, ואוהב " "שוב אני אומר מחר יהיה בסדר שוב אני חוזר שמחר יהיה בסדר אז רק תביטי בעיני ותביני שאני עלייך חושב, ואוהב " תודה

מבינה כן...

רק חושבת שלדוגמעות החיים האלו שלי,להוסיף שאר ירקות לא תמיד עוזר לזה להראות אחרת או להיות טעימים יותר. ומדברים אל אוכל,אני חושבת שכבר כמה ימים שלא ממש אכלתי,טוב אכלתי חתוכה מהעוגה של הבת שלי... בכל זאת צריך לבדוק באמת שיצא בסדר. אז הם אמרו שיצא תעים,לי היה קשה לעיקול... אני רוצה לא רק כלפי חוץ,אני רוצה דברים אחרים שיהו כלפי פנים. אוףףףףףףףףףף הכלב שלי יצא החוצה לבד ועכשיו הוא בדלת ואני לא רוצה לפתוח את הדלת ומצד שני איזה בררה יש לי? אין לי כוח,יש לי כוח,אין ,יש , מה יהיה?

...

תני לו להישאר בחוץ לא יקרה כלום ביום אחד..... את שוללת אופציה שיכולה לעשות טוב , להוסיף מגוון אחר של מחשבות שיכולות בזמן שליפתן לעשות לך טוב . תנסי , במיוחד זכרונות על הילדים שלך בקשר לאוכל תתחילי בזה שאת אוכל תלמשל ארוחת בוקר טובה שזו אחת הארוחות הכי חשובות ואז לאט לאט תתחילי להוסיף עוד מנות :)

שיר מקסים

דור דניאל "ואז אני אומר מחר יהיה בסדר הגוש המסתתר בתוך הרגש הסדוק תביטי בעיני ותביני שאני עלייך חושב, ואוהב " "שוב אני אומר מחר יהיה בסדר שוב אני חוזר שמחר יהיה בסדר אז רק תביטי בעיני ותביני שאני עלייך חושב, ואוהב " תודה

אין על מה :]

בשבילך תמיד

...

תני לו להישאר בחוץ לא יקרה כלום ביום אחד..... את שוללת אופציה שיכולה לעשות טוב , להוסיף מגוון אחר של מחשבות שיכולות בזמן שליפתן לעשות לך טוב . תנסי , במיוחד זכרונות על הילדים שלך בקשר לאוכל תתחילי בזה שאת אוכל תלמשל ארוחת בוקר טובה שזו אחת הארוחות הכי חשובות ואז לאט לאט תתחילי להוסיף עוד מנות :)

תודה

תודה שההית איתי. אני הולכת לנסות לישון עכשיו. מי יודע מה יוליד יום... לילה טוב וחיבוקים מקווה שהכאב ראש אבר.

אני שמחה

שאת מרגישה יותר טוב .... לילה טוב גפן חלומות הכי פז שיש

אפשר לדבר עם מישהו?

יש כאן מי שיכול לעזור?

היי גפן.. אני כאן אם בא לך לדבר ...אם את עדיין כאן

אני שמחה

שאת מרגישה יותר טוב .... לילה טוב גפן חלומות הכי פז שיש

בוקר טוב לכן גפן ואור אור-פשוט מעורר השראה!

כמה כייף לקרוא, לראות איך ניהלתן שיחה חיובית. אור אור כל הכבוד על התמיכה האנושית והחיובית. גפן כל הכבוד שהצלחת לאפשר לעצמך להביע את הקושי ולקחת מן הכלים שניתנו לך תובנות שתיכן יצאתן נשכרות. עשיתן לפז בוקר מחוייך . אוהבת ומחבקת את שתיכן. פז.

חיבוק חם בחזרה

תודה :] כיף לשמוע שעזרנו בגרימת הבוקר למחוייך אוהבת אותך גם
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר