פאק טריגר

פאק טריגר

זה מחמיר ועכשיו היא ואיך זה שזה מרגיש אשם ולמה תמיד כל העולם מונח לי על כתפי אני רוצה להתעורר ולגלות שזה סיוט ובכל פעם שמתעוררת אני מגלה שהמציאות נוראית מכל הסיוטים שלי יחד אני רוצה להרפות אני רוצה להרפות אני לא יכולה להמשיך להיאבק על לנשום זה כואב לי כואב לי בכל נים ונים בפנים עוד קצת כוחות שאני חייבת לגייס מתוך הכלום חסר הסיכוי הזה רק כדי לא להרפות מהאויר. אלוהים....( הו אפילו לכתוב את זה לוקח ממני נשימות אחרונות)

שוקו יקירתי

שולח לך כוחות דמייני עדת דולפינים הנושאים אותך על גבם למחוזות שלווים ומרגיעי נפש ומקלים את המעמסה מליבך מנו

שוקולטה שלי....ט'

ככה מרגישים כשהכל מרגיש זיפט. התחושה כאילו אין די קשיים בחייך, עוד נותנים לך תחושה שאת לא בסדר. את בסדר ילדה.את בסדר גמור יודעת למה? כי את מנסה,את נאחזת,מתמודדת,נופלת,ושוב מתרוממת. למה מרגיש לך כל כך כבד? כי הכובד הזה -אלו הם חייך.ורק את יכולה כפי שאת מנסה, לא פעם ולא פעמיים להמשיך ולנסות.לא לוותר לעצמך. אין הנחות. תמשיכי חומד להיות פה,המשיכי לכתוב,ולתת לנו תמונת מצב.כמה שניתן.כמה שאת מסוגלת. היום את מבינה ויודעת שאת רוצה לחיות,וזה לא פשוט להתרומם. אבל זה אפשרי. כתבי ילדה,אל תעלמי. מזכירה לך כמה את מפוקסת כשאת כותבת. הביאי את עצמך את שוקולטה המתוקה בדיוק לאן שתרצי.את תגיעי למה שתרצי אם תמשיכי לנסות. אל תוותרי הלחמי-אלו הם חייך-חיי אותם. רק את מבינה כמה את רוצה לראות את עצמך במקומות טובים יותר,ומסוכנים פחות. שמרי עלייך המשיכי לנסות,תנוחי מידי פעם-אל תוותרי. אוהבת... מחבקת. פז.

חיפשתי טריגר...

חיפשתי מילים רציתי לכתוב משפטים בעלי משמעות רציתי לכתוב כדי לא לעורר את הטורנדו שיש לי בלב.. רציתי לזעוק לשמיים לדפוק את הראש בקיר לבכות לצחוק רציתי למות אולי אסור שיהיו לי רצונות...

הבטחתם לי שזה יעבור שהגלים הם ברי חלוף אני רק רוצה שזה יגמר כל גל מטביע אותי יחד עימו אני רוצה להפסיק להיאבק...

שוקו יקרה שלנו ט

אני מכיר את הגלים מחיי בים אני מכיר את הגל הזה שמאיים להפוך את הספינה אני שולח לך חיוך וכן גם את העוגן את עוגן השקט והשלווה ותפילתי שכך יעלם לו הגל מנן

בלי חיבוקים

אפשר לשלוח חיוך?

חיפשתי טריגר...

חיפשתי מילים רציתי לכתוב משפטים בעלי משמעות רציתי לכתוב כדי לא לעורר את הטורנדו שיש לי בלב.. רציתי לזעוק לשמיים לדפוק את הראש בקיר לבכות לצחוק רציתי למות אולי אסור שיהיו לי רצונות...

רצית למות ט'

כל מה שכתבת מראה לי שאת רוצה לחיות יותר מאשר למות. אני רוצה בשבילך שתמשיכי לכתוב,ולהוריד מימך את הקושי. רוצה כמוך שיהיה לך עולם יפה יותר,טוב יותר מחבק יותר. כל מה שכתבת פה מראה לי את הכאב הגדול שלך. הלוואי ויכולתי לחבק אותך ... אני מקווה שהטורנדו נרגע והלב יפתח אצלך ויכיל אהבה,לעצמך לאני הפגוע שלך,לאני הסובל שלך. אני רוצה שתצחקי,שיהיו לך מספיק סיבות לחייך. סיבות לחייך ולרצות לחיות. אני לא וויתרתי עלייך אל תוותרי עלייך גם את. המשיכי לצעוק ולכתוב את מה שנכון לך. יום מחובק שוקולטה שלי. מפזצ'וק שלך.

סליחה שחיבקתי ...ט'

לא ראיתי את ההודעה הכתובה למטה בהמשך... פז.

פאק טריגר

זה מחמיר ועכשיו היא ואיך זה שזה מרגיש אשם ולמה תמיד כל העולם מונח לי על כתפי אני רוצה להתעורר ולגלות שזה סיוט ובכל פעם שמתעוררת אני מגלה שהמציאות נוראית מכל הסיוטים שלי יחד אני רוצה להרפות אני רוצה להרפות אני לא יכולה להמשיך להיאבק על לנשום זה כואב לי כואב לי בכל נים ונים בפנים עוד קצת כוחות שאני חייבת לגייס מתוך הכלום חסר הסיכוי הזה רק כדי לא להרפות מהאויר. אלוהים....( הו אפילו לכתוב את זה לוקח ממני נשימות אחרונות)

שוקו שוקו..

יומיים כבר מאחורינו.. מה שלומך יקירתי, מה קורה? שתשתפי? ראיתי שחיפשת מילים.. אז מצאתי כמה מסתובבות בר בשטח אהבה רוגע שלווה השלמה קבלה גם חיוך היה שם.. מתאים? לאו יו נר הלילה

הבטחתי לעצמי

לקחת נשימה עמוקה היום לכווץ חזק את השרירים בבטן לספור עד 10 ולשחרר... עוד יום מתחיל יהיה בסדר נכון????

שוקו בוקר טוב

החלטה נהדרת האם אפשר לשלוח חיוך? מנו

כן..

יקירתי כי את תהפכי אותו לטוב ! שתספרי לי איך..? מה תעשי שיעשה לך טוב..? חבוק חם נר הלילה

זה לא שלא ניסיתי

אולי לא בדרכים שיגרתיות אבל עדיין ריק כל כך וניסיתי לחייך אבל הפס נשאר הפוך
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר