אני (ט)

לא...שלחתי רק אחד.

ועליו רציתי להסב את תשומת ליבך. אני שמחה ש...כעת דברים בהירים עבורך מעט יותר. זכרי שלא כל מה שאת רואה מול עינייך זהו הדבר הנכון כשאת במצוקה או בסערה. מה שרואים מפה,לא תמיד רואים משם... פז.

אוקייי

תודה לך :]. הצלחת להסב את תשומת לבי יותר ממה שאת חושבת ! מעט יותר ? אני חושבת שאת טועה - הרבה יותר - הרבה הרבה פז . תודה לך עוד פעם אור.

אור תודה שהבנת את מה שהיית צריכה להבין.

אשמח אם תפעלי בעניין עבורך את. זו התודה המינימלית שאני מצפה לקבל מימך כעת כשאת מבינה את מה שהיום "גילית" וזה נכון לכל מקום לא רק פה. כאזרחים שומרי חוק זה נכון גם לחיינו הפרטיים.מבינה? את מוזמנת להעזר,להישאר,ולכתוב על כל קושי שלך,אבל לפני כן חשוב שתהיי מודעת שהמקום הוא ציבורי,וכל דבר שכתוב פה משרת לא רק אותך או אותי. היה לי ברור שתביני,לכן כתבתי בצורה הכי אוטנתית את כל האמת ורק את האמת. אף אחד לא מתחשבן פה בעניינים אישיים. כולנו פה עבורכם ובשבילכם. שימרו על המקום ועל הפונים,נהגו בכבוד ובשפה שלא תפגע או תלבין את פני האחר,נוכל להמשיך את העשייה הזו. לא תתיחסו לתקנון הפורום,לא יהיה לנו פורום. הוא כבר נסגר בעבר... חישבו אם כדאי שזה יקרה שנית. שיהיה לנו יום מחובק לכולנו. פז.

אני (ט)

רוצה למות כבר... למוותתתתתתת

היי אור אור מה איתך מה קרה <?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר