אני (ט)

אני (ט)

רוצה למות כבר... למוותתתתתתת

מה קרה אור אור?

נמאס לי מהחיים האלו

אני לא מצליחה בכלום!

אני (ט)

רוצה למות כבר... למוותתתתתתת

אור אור יקרה

ההרגשה הרעה תעבור ויהיו עוד כל כך הרבה ימים יפים. ראובן

נמאס לי מהחיים האלו

אני לא מצליחה בכלום!

טוב תרגעי ט

אני מבין שזה בגלל התוצאה בבחינה נכון?

ה ל ו ו א י

נמאס לי מנו נשבעת לך ! אעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע עוד מבחן חשוב יותר קריטי יותר ! נמאס לי !

אור אור ט

תרגעי וקחי את הדברים בפרופורציות שבי ותלמדי למבחן ברצינות תביני כבר זה הזמן שלך ללימודים רק ללימודים תשקיעי את עצמך בכך בכל הכח ודי עם הלא יכולה הזה לא מתאים לך, את בחורה מבריקה וחכמה מאוד תזיזי הכל הצידה ושבי ללמוד מנו

נכשלתי כבר - מה את לא מבין בזה:(?(ט)

מקצוע מעכב שנה!!!!!!!!!!!!!! אלוהים אעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע אלוהים !

אור אור תקראי ותקראי טובטריגר

קחי את עצמך בידיים ועכשיו אם את עושה את מה שאמרת הפתרון זה לפנות לסיוע מקצועי ומייד פה אין לנו את הכלים לתת לך ולעשות שטויות זה לא הפתרון, רק באופן מקצועי תוכלי למצוא איזון מנו

טוב.בסדר.תודה.

בבקשה

אור אור תקראי ותקראי טובטריגר

קחי את עצמך בידיים ועכשיו אם את עושה את מה שאמרת הפתרון זה לפנות לסיוע מקצועי ומייד פה אין לנו את הכלים לתת לך ולעשות שטויות זה לא הפתרון, רק באופן מקצועי תוכלי למצוא איזון מנו

ומנו

תפסיקו כבר למחוק כל דבר שאנחנו משתפים !!! כתבתי טריגר- מי שלא יכול לעמוד בחרא של האחרים - שלא ייכנס ויקרא , בסדר? אתם מונעים מאיתנו את האפשרות לכתוב ולשחרר כמה דברים כי אתם לא יכולים לעמוד בטריגר אלוים !! מבחינתי כתבתי על זה כדי לשחרר את הלחץ !! ותודה רבה לך שמחקת!

אור אור יקרה

ההרגשה הרעה תעבור ויהיו עוד כל כך הרבה ימים יפים. ראובן

יפים יותר ?

זה מעכב שנה זה קדם ל ביוכימה :( אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי מרוב בושה.

ומנו

תפסיקו כבר למחוק כל דבר שאנחנו משתפים !!! כתבתי טריגר- מי שלא יכול לעמוד בחרא של האחרים - שלא ייכנס ויקרא , בסדר? אתם מונעים מאיתנו את האפשרות לכתוב ולשחרר כמה דברים כי אתם לא יכולים לעמוד בטריגר אלוים !! מבחינתי כתבתי על זה כדי לשחרר את הלחץ !! ותודה רבה לך שמחקת!

אור אור ט

תשתפי ותשחררי כל מה שמעיק עליך אף אחד לא מונע זאת ממך, כל איזכור לשימוש באמצעים פסולים היכולים לגרום לנזק גופני או נפשי יימחק, כל שימוש בקללות ימחק לא נראה לך? תקראי את מכתב הפתיחה ואת הכותרת שפתחתי הבוקר, את רשאית להלין נגדי שאני מנסה לשמור על תרבות כתיבה כאן למען כולם יוכלו להזדהות ולתמוך, מה לא ברור גברתי? מנו

דייייייייכבר !

על איזה קללות אתה מדבר ? איזכור של אמצעים שפוגעים בנפש ולמה בכלל שמו את הטריגר ??????? מה זה אני לא אשתף כלום אם תמשיכו ככה- למוק כל אות שאני אומרת מה זה הדבר הזה בגלל זה המציאו את הטריגר זה לא שאני אומרת לעולם בואי תסניפו !!!!!! אני אומרת על בעיה שלי אלוהים אדירים !
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר