לנועה ! תצרי איתי קשר דחוף

MOBAR7@WALLA.CO.IL מחכה

מ' שלום רב ט'

ההודעה שלך מאד מלחיצה...(אותי בכל אופן...!!!) האם נועה מכירה אותך? ו...לא הצגת את עצמך... מי את ומה כוונותייך?. אם הייתי בנעליה של נועה הייתי רוצה לדעת מי מחפש אחרי. אשמח אם תספר/י למה זה דחוף ומה כל כך דחוף... אני בטוחה ש...כאשר הפרטים והמסתוריות יובהרו נועה תחליט בעצמה לפי שיקוליה שלה. תודה.... פז.

פז זו דתיה מחזירה בתשובה זה מה שהיא

אני הבנתי...יוס

אבל רציתי שהיא תציג את כוונותיה. בפני נועה.ולא תלחיץ עם הודעות כמו זו שנכתבה פה. ויוס....אני יודעת שעבורך זה חתיכת טריגר כיף לפגוש אותך פה! פז.

אני מקיים הבטחות

ואת אשמה בזה שאני פה

מודה באשמה ונהנית להודות בעובדות

אני זזה למקלחת צוננת ומרעננת.... פז.

תהני שובבית שכמותך

חחח ...

שובבית לא. אבל שטותניקית לפעמים... ויוס... ממתינים לי אז... חייבת לזוז.יודע? מקלחת בשניים חיסכון במים. פז.

אני זז לישון גם כן

מ' שלום רב ט'

ההודעה שלך מאד מלחיצה...(אותי בכל אופן...!!!) האם נועה מכירה אותך? ו...לא הצגת את עצמך... מי את ומה כוונותייך?. אם הייתי בנעליה של נועה הייתי רוצה לדעת מי מחפש אחרי. אשמח אם תספר/י למה זה דחוף ומה כל כך דחוף... אני בטוחה ש...כאשר הפרטים והמסתוריות יובהרו נועה תחליט בעצמה לפי שיקוליה שלה. תודה.... פז.

קסם,

תודה רבה לך. באמת. גם אני בהתחלה התחלחלתי מההודעה אבל אני בטוחה שמ' לא התכוונה להפחיד ולא חשבה שההודעה שלה תהיה כה מרתיעה. אבל באמת תודה לך , קסם. נתת לי תחושה - שזה לא אני פרנואידית שזה היה נורמאלי להבהל . באמת תודה. נועה

הייי נועה... איך את מרגישה היום ?

משתדלת להחזיק את עצמי למעלה... אלוקים יעזור

אתמול סיכמנו משהו לא ?

הבטחת לי להמשיך ...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר