חג שמח לכם פורום מ"תן.

לכל אחד מכם,ולכולכם יחד.... אני שולחת את אהבתי. מאחלת לכם באופן אישי, שכל אחד יערוך סדר פנימי, עם עצמו.מקווה בשביל כולם שהחג יעבור,בדרך הכי נעימה, שניתן.מטבע הדברים יש כאלו שחגים נעימים להם יותר,ויש כאלו שחגים קשים עבורם-אני מוצאת את עצמי בחג הזה בחלק השני,בדיוק כמו אחדים מכם. לכולנו ביחד אני מרימה את ה- הראשונה מבין ארבעת הכוסיות של ערב ליל הסדר,בליבי תפילה לאל במרומים,שיפתחו שעריו בפני כולנו,ומידת החסד והרחמים שלו תפיץ אור תקווה בלב כולנו. בכל זאת מצווים אנו לשמוח בחגינו: "ושמחת בחגיך והיית אך שמח" אז חג שמח לכולכם.... כך אפשר להפוך את עשר המכות למשהו טוב ...! שלא תצטרכו לירוק דם וגם לא לבלוע צפרדעים שתגרדו את הצמרת (אבל לא כינים .........) שגם עכשיו וגם בערוב ימיכם תדעו רק שמחה ושלא יקרה שום דבר שיעצור את ההצלחה שלא תדעו מצרות כמו שחין וברד. ושתקבלו ארבה אהבה מכל אחד שתזכרו שאחרי כל חושך נדלקים האורות ושלא כל סיפור נגמר במכת בכורות. שיהיה לכולנו חג פסח כשר ושמח, עם הרבה אביב ושמחה, טיולים ופריחה. אוהבת... פז.

חג פסח שמח ונעים שיהיה לך פזי פז ולכולם.

עוד מעט נחגוג את ליל הסדר כולנו נהיה מסובים כל "העדר" סבא סבתא אמא אבא אחים אחיות דודים דודות רק על הגיבוש הזה צריך להודות הרי מתי יש לנו כזאת הזדמנות להיות ביחד נטולי אגו ושחצנות להשאיר את כל המרורים בצד ולהפוך אותם לזר של שוקולד ללחוץ האחד לשני ידיים ולהביט באהבה אל תוך העיניים לספר את סיפור יציאת מצריים לשתות ארבע כוסיות לחיים הבטן תקרקר האפיקומן יסתתר "ורחץ כרפס יחץ" וואי וואי וואי איזה לחץ "חכם רשע תם ושאינו יודע לשאול"- טוב הבנו אנחנו כבר מתים לאכול פרעה, משה אהרון אליהו הנביא (ומעניין איזו מתנה גיסתי תביא...) "בזרוע נטוייה באותות במופתים" יאללה כמה "דאווינים" עד שהרשע הזה הסכים אבל באמת תגידו - השתנה או לא השתנה הרי אם לא יצאנו ממצריים איך היינו חוגגים אוטוטו שישים שנה?! ותראו, תראו איזו מדינה אז אם תרצו "אין זו הגדה"...

חג שמח מת"נים ופורום ...

פז חג שמח לך ולבני ביתך

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

חג שמח לכולם

חג שמח לך פז

חג מלא אושר ושמחה נו את מרוצה סליחה על השאלה פרשת מהפורום וראי פלא הוא נושם גם בלי המתנים מה את אומרת על זה?? נכון שזה שווה את החג הזה יש לנו מקום שלא זקוק לכם ממש כך הוא נושם וחי חג שמח לכם מתני"ם

חג שמח לכולם

חג שמח מיוחד לך לחן

חג שמח ומלא אור ואושר מה שלומך? מזמן לא כתבת כאן שיהיה לך הכל רק טוב נהדר ונפלא וכמו ששאלתי את פז אני שואלת אותך איך את מוצאת את הפורום ללא המתנים? שיהיה לך חג שמח מכל הלב תודה ש......וכן את יודעת מי אני איזה בעסה אמיתית

חג שמח לכם פורום מ"תן.

לכל אחד מכם,ולכולכם יחד.... אני שולחת את אהבתי. מאחלת לכם באופן אישי, שכל אחד יערוך סדר פנימי, עם עצמו.מקווה בשביל כולם שהחג יעבור,בדרך הכי נעימה, שניתן.מטבע הדברים יש כאלו שחגים נעימים להם יותר,ויש כאלו שחגים קשים עבורם-אני מוצאת את עצמי בחג הזה בחלק השני,בדיוק כמו אחדים מכם. לכולנו ביחד אני מרימה את ה- הראשונה מבין ארבעת הכוסיות של ערב ליל הסדר,בליבי תפילה לאל במרומים,שיפתחו שעריו בפני כולנו,ומידת החסד והרחמים שלו תפיץ אור תקווה בלב כולנו. בכל זאת מצווים אנו לשמוח בחגינו: "ושמחת בחגיך והיית אך שמח" אז חג שמח לכולכם.... כך אפשר להפוך את עשר המכות למשהו טוב ...! שלא תצטרכו לירוק דם וגם לא לבלוע צפרדעים שתגרדו את הצמרת (אבל לא כינים .........) שגם עכשיו וגם בערוב ימיכם תדעו רק שמחה ושלא יקרה שום דבר שיעצור את ההצלחה שלא תדעו מצרות כמו שחין וברד. ושתקבלו ארבה אהבה מכל אחד שתזכרו שאחרי כל חושך נדלקים האורות ושלא כל סיפור נגמר במכת בכורות. שיהיה לכולנו חג פסח כשר ושמח, עם הרבה אביב ושמחה, טיולים ופריחה. אוהבת... פז.

חג אביב שמח..

מרימה כוסית לחברותא המעצימה שיצרתם כאן תבורכו.. שיהיה חגכם חג של חירות הלב לחוש להרגיש לחלום ולקוות והעיקר להאמין שאפשר גם אחרת.. חבוק חיוך ואהבה נר הלילה

חג שמח גם לך נר הלילה

חג שמח לכם פורום מ"תן.

חג שמח

חג אביב שמח..

מרימה כוסית לחברותא המעצימה שיצרתם כאן תבורכו.. שיהיה חגכם חג של חירות הלב לחוש להרגיש לחלום ולקוות והעיקר להאמין שאפשר גם אחרת.. חבוק חיוך ואהבה נר הלילה

נר הלילה חג שמח לך

חג שמח לכולם

לחן חג שמח לך במיוחד

חג שמח לכם פורום מ"תן.

חג שמח למת"נים ולפורום

כואב לי שעזבתן ככה פתאום.אתן לא מתגעגעות אלינו? אני מתגעגעת מאוד.

חג שמח לך פז

חג מלא אושר ושמחה נו את מרוצה סליחה על השאלה פרשת מהפורום וראי פלא הוא נושם גם בלי המתנים מה את אומרת על זה?? נכון שזה שווה את החג הזה יש לנו מקום שלא זקוק לכם ממש כך הוא נושם וחי חג שמח לכם מתני"ם

זה ממש מיותר מה שכתבת למתנית

יכולת בדרך אחרת ויש דרך כזו כנראה שאינך יודעת מהי אז זה נקרא אימייל
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר