חג שמייח לכם מתנ"ים יקרים

נכון שאתם כבר לא כאן בכדי לתמוך בנו אבל בטוחה שאתם מציצים לפעמים אז אאחל לכם חג פסח כשר לכם פז ראובן לחן נר הלילה ולכל אלו שהיו ממקימי הפורום ולך יצחק חג שמייח מי יתן ולאחרי החג יהיה מקום בו נקבל תמיכה

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

נסיכה יקרה

לצערי היינו צריכים להפסיק להיות מתנים ואני לפחות נכנסתי בכינוי שכל חברי מכנים אות. במתן הייתי ראובן. אני מאחל לך חג שמח. הייטתי קצת בחו"ל ובקרתי את האח שלי שהוא חולה מאוד. אני מתפלל שיחלים. בינתיים חגגנו את יום ההולדת החמישים של בנינו הגדול. הוא כבר ממש איש. ולך אני מאחל רק שמחה ושתמשיכי ליתוב כאן ולמצוא כאן ידידים כלבבך. שלך ביפ

ביפ יקר

מאחלת רפואה שלמה לאחיך צר לי שאין מתנים אבל בטוחה שהם קוראים שיהיה לבן הרבה מזל טוב ואתה תבוא ותמשיך לבקר אותנו

חג שמייח לכם מתנ"ים יקרים

נכון שאתם כבר לא כאן בכדי לתמוך בנו אבל בטוחה שאתם מציצים לפעמים אז אאחל לכם חג פסח כשר לכם פז ראובן לחן נר הלילה ולכל אלו שהיו ממקימי הפורום ולך יצחק חג שמייח מי יתן ולאחרי החג יהיה מקום בו נקבל תמיכה

נסיכה יקרה

לצערי היינו צריכים להפסיק להיות מתנים ואני לפחות נכנסתי בכינוי שכל חברי מכנים אות. במתן הייתי ראובן. אני מאחל לך חג שמח. הייטתי קצת בחו"ל ובקרתי את האח שלי שהוא חולה מאוד. אני מתפלל שיחלים. בינתיים חגגנו את יום ההולדת החמישים של בנינו הגדול. הוא כבר ממש איש. ולך אני מאחל רק שמחה ושתמשיכי ליתוב כאן ולמצוא כאן ידידים כלבבך. שלך ביפ

למה הייתם צריכים להפסיק להיות מת'נים ?

אז למה עכשיו???????????

כי אולי בא לו לברך אותי

ובבקשה על תהרסי את השירשור הזה

את הורסת כל חלקה טובה ממש כך

לולאס חידלי בבקשה. מרים ש.(כנסי...)

זו לא נסיכה זו אני שהורסת לך כל אפשרות להרוס חלקה טובה. את מתגרה בה משעות הבוקר ונמחקת- ואם לא די בכך את גוררת לכאן גם את מרים ש. להתגרויות מיותרות. הפורום ויושביו מנסים לשמור על צביון המקום ועל כלליו,לא נאה לך את לא חייבת לקחת פה חלק.החלטת שנאים השכנים בעינייך,סבבה בכייף אבל יש גבול לזלזול באנשים. דברי מרים מתיחסים גם להערות הפוגעות שלך שנמחקו. ואני מתכוונת לאלו שרשמת בסביבות השעה 3 ומשהו בבוקר. שתהייה לכן המשך שבת נעימה וחג שמח.. פז.

פז רק להגיד לך שבת שלום

ומועדים לשמחה

מתנים אתם נותנים לנסיכה

את האפשרות לפגוע באחרים וכך כולם גוררים ונגררים.כל אות שלא מוצאת חן בעיניה אתם מוחקים לפי דרישתה.אבל פגיעות והתעלקות שלה על אחרים אתם מתירים.החלטתם לעזוב כאן וראו זה פלא,אתם כאן רק כשצץ ויכוח או אימות עם סילביה,היכן הייתם כשעמית,בן,מיפלס,דינה,מלאכית לוחמת,אי בודד,כריש ואחרים ביקשו עזרה?לא חכמה לזרוק אבן ולהחביא את היד.ההתמודדות עם האמת קשה לפעמים שבעתיים ולשקרנים פתולוגיים עוד יותר קשה לשמוע את האמת כי הם יודעים שלשקר אין רגליים.תפסיקו לתת פתח הזדמנות ולגיטימציה רק לאחת הגולשות ותיתיחסו גם לאנשים אחרים כאן שצריכים אתכם.

(0)

אני לא מבקשת שום מחיקות ומה שאת או אתה עושים זה נוגד לתקנון גם עם שונאים גולש לא כותבים את שמו וחוץ מזה אני כמעט ולא כותבת ואותם שהוזכרו יכלו גם לפנות למנהלת הקהילות אני לא פניתי לעשות מחיקות חוץ מדי פעם לכנס בסוף שבוע ואם יש לך או לך בעיה תפני להנהלת הקהילות

ועוד דבר מי שיש לו בעיה

יש הנהלת קהילות ומי שבגללו המתנים עזבו זה לא בגללי זה בגלל ריבוי המטרידנים למינהם למה את או אתה לא פניתה עד היום להנהלת הקהילות בגלל שמציק שהניק שלי כאן אז מי שיש בעיה שימשיך להיות לו בעיה ואם היה לך או לך אומץ הייתה נכנס בניק שלך ולא מתחבא בלי ניק דרך נייד חוכמה גדולה כי כך לא ידעו מהיכן זה בא חחחחחח

ומי אמר שלא פנינו?

מה הסיפור שלך?התגובה שלי מיועדת למתנים,את אחת מהמתנים?תפסיקי למשוך אש.

שמשתמשים ומזכירים השם שלי

זה הופך לעניין שלי כמו שלכל אחד יש דיעה גם לי וגם מתנים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר