גם ממני, מזל טוב!

מזל טוב

יום הולדת שמח לך מיכל פרי המקסימה

נשתה לחייך! עם כל האיחולים לחיים מאושרים ומאירים אוהבת אותך

מזל טוב

עד מאה כעשרים

מזל טוב מיכל

מזל טוב מכל הלב.רק בריאות,שמחה ואושר.בת כמה את?

אני בת 31

ורוצה שוב להגיד כל כך הרבה תודה לכל מי שכתב זה לא ייאומן כמה שזה מרגש אותי ומשמח וחשוב לי . באמת . שלכם , מאוד מאוד - מיכל .

יום הולדת שמח לך מיכל פרי היקרה...

מאחלת לך שיתגשמו כל משאלותייך, ושתצליחי בכל דרך שבה תבחרי.. המון בריאות נחת ואהבה אושרי

מיכלי מזל טוב....נקודת אור מדהימה שכמוך

תכננתי לנוח מעט בצהריים,ולחזור ולאחל לך את מיטב הברכות... אך...לגופי היו תוכניות אחרות. זה מדהים,כמה הגוף שלנו הוא גוף משומן וחכם,שיודע לזהות למה אנו זקוקים ולספק לנו את הצורך הזה. אז כעת כשאני ערה ומפוקחת,שותה את הקפה הראשון שלי... אני קוראת את אוסף הברכות המדהים,שכולם פה מברכים אותך.מאחלת לך יקירתי להפנים ולהבין כמה מיוחדת את. השבוע ביקשת לדעת מה אחרים רואים בך,זה חשוב אני מסכימה...אך יחד עם זאת אני חושבת שחשוב לא פחות לשאול את עצמך את השאלה מה את רואה בעצמך?מה מיוחד בך בעינייך שלך? אני בטוחה יפה שלי,שאם תתפני למשימה זו ותעלי אותה על הנייר,את תופתעי בעצמך מכל מה שיתגלה לך על עצמך!!! זו הייתה ההקדמה שלי,וכעת לעיקר לברכה: לך מיכלי המדהימה האדם בא לעולם פעם אחת ויחידה אך מאז אינו מפסיק להיוולד כל שנה. כל יום מהתחלה. לאדם יש יום הולדת לא לזכר אותו יום ממש אלא לזכר כל יום מחדש לכן יש לנו בכל דקה הזדמנות לפתוח ולשנות ולפעול בהתמדה והכל כאילו מהתחלה ועלינו לדעת את זה לנצל כדי שיום ההולדת לא יהפוך סתם - יום של הרגל... המון המון מזל טוב,ואלף נשיקות... פז.

מזל טוב

מזל טוב

מזל טוב, מיכל

מזל טוב מיכלי

אומנם באיחור, אך אני מאחלת לך מעומק לבי שהחל מהיום,מאתמול.. שתחושי שכיוון חייך מקבל תפנית, ומשלב בתוכו את כל המשאלות ששוכנות בלבך. מי ייתן וחייך יתמלאו באור ושמחה, שתתעטפי בשמיכת שלווה ואהבה, וכל אחד מאתנו כאן יוסיף לה שכבה. לו יהי וכל משאלות לבך יתגשמו לטובה, וכל שאיפותייך יגיעו לידי הגשמה. סיפוק מכל הבחינות, ומעל הכל-מעצמך! נצלי את היום הזה,שנועד להיות מיוחד כל כך בשבילך. את מדהימה מיכל, את בחורה כל כך מיוחדת! אוהבת אותך מזל טוב

אני בת 31

ורוצה שוב להגיד כל כך הרבה תודה לכל מי שכתב זה לא ייאומן כמה שזה מרגש אותי ומשמח וחשוב לי . באמת . שלכם , מאוד מאוד - מיכל .

מכל הלב מותק.

31 שנים יותר מדי

מזל טוב

מזל טוב, מיכל

מזל טוב

מיכלי יקרה

יקירה, באיחור אמנם אבל במלוא ההתכוונות. אני רוצה לאחל לך ימים של טוב ושל רגע. ימים של שקט פנימי וצלילות של תמונת חייך. אני כל כך מקווה שהדיאלוגים הפנימיים והשיחות שיש לך על עברך ועתידך יתמתנו ויאפשרו לך להכיל בהם גם מחשבות אופטימיות יותר. שמחות יותר. אני מקווה שהמותרות האמיתיים של החיים, האהבה והחמלה והנדיבות יגיעו עדייך ותוכלי להתבשם בהם ולהבשיל יחד אתם לחיים מלאי משמעות, חדוות מאמץ ושמחת חיים. את נהדרת ילדה, את מקסימה ונהדרת והדי מחשבותנו עלייך נערמו כאן בשרשור הזה בקלות. הלא עינייך הרואות. אני אוהבת אותך מאד. לחן
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר