יום הולדת שמח לך מיכל פרי המקסימה

נשתה לחייך! עם כל האיחולים לחיים מאושרים ומאירים אוהבת אותך

יום הולדת לך מיכל פרי

המון בריאות ואושר ושיתגשמו משאלותייך אמן וגם הם מברכים אותך

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

גברת פרי חשבת שכחתי????????????????????

היי גברת עם אדרת זר פרחים ליום הולדת מתנה קטנה לך צפונה היא בלבך עימדי מול מראה ותראי דמות מקסימה זו מתנה לחיים מאיתנו אי שם במרחבים יוס ופפריקה

יום הולדת לך מיכל פרי

המון בריאות ואושר ושיתגשמו משאלותייך אמן וגם הם מברכים אותך

ועוד ברכה חמה לך מיכלי

יום הולדת שמח מזל טוב! אני מברכת אותך בבריאות טובה פעילות מבורכת ועשייה משביעה רצון. כל טוב לך יקרה פרח.

מיכלי מזל טוב !

כל שתבקשי ( כל עוד זה חיובי ) - לו יהי !

מזל טוב מיכלי .

שיהיה לך יום הולדת שמח. אני מקווה שתחגגי ותעשי כיף היום. שיר קטן בשבילך (שאני ממציאה בזה הרגע): מיכלי החכמה המדהימה המקסימה והנבונה זאת שתמיד עוזרת זאת שתמיד מקשיבה זאת שתמיד תבוא בעת צרה. זאת שתמיד יודעת להגיד את הדבר הנכון זאת שתמיד אומרת את הדברים במילים כל כך יפות זאת שתמיד תראה באחרים משהו מיוחד. זאת שתמיד יודעת להראות אהבה זאת שתמיד מראה אכפתיות ודאגה זאת שתמיד תמיד אבל תמיד תקסים ותשמח מכל הלב. זאת הרגישה זאת האכפתית זאת האוהבת זאת החכמה זאת המקסימה זאת המדהימה זאת היפה וזאת המופלאה. תדעי שאני אוהבת אותך ותמיד תמיד כאן בשבילך. ותמשיכי להיות כמו שאת. את מפזרת מסביבך כל כך הרבה אור. אל תחדלי לעולם. .

ועוד ברכה חמה לך מיכלי

יום הולדת שמח מזל טוב! אני מברכת אותך בבריאות טובה פעילות מבורכת ועשייה משביעה רצון. כל טוב לך יקרה פרח.

תודהההההההההההה לכולכם !! תודה

מזל טוב מכל הלב.רק בריאות,שמחה ואושר.בת כמה את?

מיכלי

מזל טוב ליום ההולדת. מאחלת לך שהיום הזה יביא איתו משהו חדש לחיים. התחדשות, התרעננות, החלטות, תובנות, והתחלות חדשות... יש בך כל כך הרבה, כל כך הרבה יכולת נתינה הבנה והכלה, מכל אלה את מפזרת לכולם, תתחילי לקחת קצת לעצמך.... אז מאחלת מזל טוב אושר, עושר, בריאות ואהבה.. מיכל

מזל טוב מכל הלב.רק בריאות,שמחה ואושר.בת כמה את?

גם ממני, מזל טוב!

מזל טוב מיכל

מזל טוב

מיכל המקסימה מאחלת לך את הכוחות שאת תמיד שולחת לאחרים. ובכלל... המון אושר ושמחה.

מזל טוב, מיכלי!

אני מאחלת לך הרבה אושר ועושר, ושכל משאלות ליבך יתגשמו.

מזל טוב עד 120!

גם ממני, מזל טוב!

מזל טוב

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר