אישתי שרפה עץ תוך סיכון בנותינו - האם יש כאן משום חולי נפשי ?

לא מצאו חן בעיניה עלי דקל הוושינגטוניה היבשים היורדים מהצמרת עד הקרקע. פעמיים לפחות הזהרתי אותה שלא תשרוף....... זה מסוכן. קרוב מאוד לבית שלנו העשוי מחומרים דליקים. בסופו של דבר - שרפה את העץ בזמןשבחדר - 5 מטר משם - ישנה בת אחת שלנו - חיילת בחופשה ובחדר אחר ישנה הבת השניה בת 11. בנס לא הייתה רוח לכיוון הבית - אבל גיצים התעופפו לחצר שכנה וגרמו נזק לרכוש בן למעלה מ 100.000 שח. מקווים שהביטוח יכסה. אמרתי לה שהיא צריכה ללכת להסתכלות - ומאז היא לא מדברת איתי. אפילו לא חושבת להתנצל........ מה עושים ???

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

פונים ל :

טיפול / משטרה . האם יש / היו בעבר סימנים נוספים שהיא לא לגמרי שקולה ? אולי תציע התייעצות עם פסיכולוג פרטי בתור התחלה שיגיד מה דעתו וזה יהיה פחות מאיים בעיניה מאשר הסתכלות אצל פסיכיאטר ? ואולי באמת צריך לפנות למשטרה ... אתה יכול אולי לכתוב עוד פרטים ? זה לא ממש ברור אם היא באופן מובהק מתנהגת בצורה חולנית או משהו אחר , לא יודעת ... מעריכה אותך כל כך על הדאגה לבנותייך . יש להן מזל שזכו בך . אתה לא מוכן לשתוק רק כדי שיהיה נוח . שולחת לך טפיחה על השכם . מקווה שאנשים אחרים כאן יוכלו לייעץ לך בצורה יותר מוצלחת ממני כדי שלא תישאר לבד עם השאלות . שלך מיכל

amotz52 שלום וברוך בואך לפורום...

אשתך נהגה בחוסר אחריות זה מובן לך,לנו. היא פעלה מבלי לחשוב מה עלול לקרות או להיות מתוצאות מעשיה. אני מנסה לחשוב שהיא רק רצתה להיפטר מהעץ שלא אהבה... אתה ממהר מידי,לשפוט ולחרוץ את דינה. אתה פגעת בה באמירה הזו שלך:"את צריכה ללכת להסתכלות"! מי אתה שם באמירה הזו? מה אתה חושב שהיא מרגישה בתוך תוכה לשמוע אותך מגיב באופן הזה שהגבת? היא כעת מבינה תאמין לי שהיא כעת מבינה את הנזק שהיא גרמה,ואת הסכנה שהיא הציבה את בנותיה בפניה... היא מאד פגועה כרגע מימך,מהאמירה שלך! לא פלא שהיא לא מדברת איתך! למה שהיא תתנצל? איפה ההתנצלות שלך בפניה? amotz52 אפשר להגיד את אותו הדבר במילים רכות יותר,ובדרך שונה להשיג תוצאות ... מילים הם לפעמים יותר ארסיות מרעל. אני חושבת שאתה זה שנפגעת לא פחות ממנה,אתה הוא זה שפנית, וביקשת עצה,אתה לא חייב להסכים או לקבל את דברי... אבל בהחלט חשוב לי שתבין שצריך וניתן לתקשר בדרך אחרת! פז.

זו הבעיה - שאי אפשר

רק תחשבי על זה... מה בדיוק היה כל כך חשוב לה לשרוף את העץ ? שאלתי. אז שרפתי... זה מה שענתה, אגב, אין לי בעיה שלא מדברת איתי. אולי טוב יותר ככה. אבל אני מתחיל לחשוש ממעשיה, ויש אצלה במשפחה לפחות מקרה אחד של חולת נפש עם קבלות - שנכנסת ויוצאת מאישפוזים. כך או אחרת - תודה על ההתייחסות הכנה.

פונים ל :

טיפול / משטרה . האם יש / היו בעבר סימנים נוספים שהיא לא לגמרי שקולה ? אולי תציע התייעצות עם פסיכולוג פרטי בתור התחלה שיגיד מה דעתו וזה יהיה פחות מאיים בעיניה מאשר הסתכלות אצל פסיכיאטר ? ואולי באמת צריך לפנות למשטרה ... אתה יכול אולי לכתוב עוד פרטים ? זה לא ממש ברור אם היא באופן מובהק מתנהגת בצורה חולנית או משהו אחר , לא יודעת ... מעריכה אותך כל כך על הדאגה לבנותייך . יש להן מזל שזכו בך . אתה לא מוכן לשתוק רק כדי שיהיה נוח . שולחת לך טפיחה על השכם . מקווה שאנשים אחרים כאן יוכלו לייעץ לך בצורה יותר מוצלחת ממני כדי שלא תישאר לבד עם השאלות . שלך מיכל

אם הייתי פסיכולוג - לא הייתי עוסק במה שאני עוסק.

משום כך - לא יכול להצביע על תופעות אחרות המעידות על הפרעה נפשית. מה שכן - יש אצלה במשפחה לפחות מקרה אחד של חולת נפש עם קבלות - שנכנסת ויוצאת מאישפוזים. חן חן לך על ההתיחסות והעיצות.

תראה

אם אתה חושד בה סתם ואין סיבות - אני יכולה להבין למה היא כל כך עויינת אותך , ואולי גם מאוד נעלבת ומאויימת מהרעיון שהיא חולת נפש בעינייך . אחרי הכול - אם מדובר רק בזה - אז אולי פשוט יש לה שיקול דעת לא מי יודע מה ? אולי קצת פזיזה ? קצת ילדותית ? לא כל חיסרון זו מחלה נפשית ... באמת . כפי שזה נשמע מהתגובות שלך נראה שגם אתה די עויין אותה ובכלל שהיחסים לא משהו . אז למה שלא תגיד : א-נ-ח-נ-ו צריכים פגישת ייעוץ עם איש מקצוע . רוב הסיכויים שזה יותר מדוייק ויכול להועיל . מה דעתך ? מיכל

אם הייתי פסיכולוג - לא הייתי עוסק במה שאני עוסק.

משום כך - לא יכול להצביע על תופעות אחרות המעידות על הפרעה נפשית. מה שכן - יש אצלה במשפחה לפחות מקרה אחד של חולת נפש עם קבלות - שנכנסת ויוצאת מאישפוזים. חן חן לך על ההתיחסות והעיצות.

תראה

אם אתה חושד בה סתם ואין סיבות - אני יכולה להבין למה היא כל כך עויינת אותך , ואולי גם מאוד נעלבת ומאויימת מהרעיון שהיא חולת נפש בעינייך . אחרי הכול - אם מדובר רק בזה - אז אולי פשוט יש לה שיקול דעת לא מי יודע מה ? אולי קצת פזיזה ? קצת ילדותית ? לא כל חיסרון זו מחלה נפשית ... באמת . כפי שזה נשמע מהתגובות שלך נראה שגם אתה די עויין אותה ובכלל שהיחסים לא משהו . אז למה שלא תגיד : א-נ-ח-נ-ו צריכים פגישת ייעוץ עם איש מקצוע . רוב הסיכויים שזה יותר מדוייק ויכול להועיל . מה דעתך ? מיכל

היי פוז

מה קורה ? רוצה לפתוח שרשור לספר לנו קצת מה קורה איתך ??? אני אשמח . ביי - מיכי פיכי

אהלן מיכל

חח,אהבתי את תשובתך מממממ,לא יכולתי שלא להגיב ולו בהינף היד המסכימה עם דברייך אצלי הכל חראגיל....... עוד יבואו ימים טובים עוד יבואו בטוח

פוזי מיאמור

געגעתי שבוע מבורך מקווה שהכל בסדר שולחת מייל טיאמו מיאמור

emo_43.png "רק האהבה תנצח" emo_43.png

גם אני

מאחלת ומאמינה שעוד יבואו . תבקרי לפעמים , כן ? ביי לך , מיכל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר