משתתפים יקרים

נעלמתי לתקופה די ארוכה היות והייתי בחופשה. כנראה טעיתי שלא הודעתי על כך מראש. וכעת, מסיבות משפחתיות ואישיות לגמרי אני לוקחת פסק זמן מהשתתפותי בפורום. ברצוני להביע את אהבתי לכל אחד ואחת מכם. המשיכו לתמוך זה בזו - ומאחלת לכולם כוח, שלווה, הגשמת חלומות. ואני, פונה לדרכי האחרת מתוך תקווה שעוד נשתמע. מחבקת את כל אחד ואחד מכם בהרבה אהבה קרן

אני אתגעגע ... מקווה שתחזרי .

קרן

גם אני שולחת לך מכאן הרבה אהבה ושלווה. מקווים שבדרכך האחרת תקבלי הרבה כוחות. מקווים לראות אותך אתנו כאן בקרוב, רק אל תאיצי בעצמך, קחי לך את הזמן הדרוש לך ולמשפחתך. מחבקת אותך אשה יקרה לחן

קרן יקירה

שימרי עלייך לילי

..

אפשר לדבר איתך במייל?

חיובי

משתתפים יקרים

נעלמתי לתקופה די ארוכה היות והייתי בחופשה. כנראה טעיתי שלא הודעתי על כך מראש. וכעת, מסיבות משפחתיות ואישיות לגמרי אני לוקחת פסק זמן מהשתתפותי בפורום. ברצוני להביע את אהבתי לכל אחד ואחת מכם. המשיכו לתמוך זה בזו - ומאחלת לכולם כוח, שלווה, הגשמת חלומות. ואני, פונה לדרכי האחרת מתוך תקווה שעוד נשתמע. מחבקת את כל אחד ואחד מכם בהרבה אהבה קרן

:\

קרן קרן..

שתהא דרכך דרך המלך.. חבוק אהבה לך נר הלילה

קרן אור יקרה...

אני שולחת לך איחולים להצלחה בדרכך החדשה, מקווה שתחזרי עם כוחות מחודשים כדי להאיר פה שנית.... יודעת שיהיה קשה למלא את החלל שתשאירי פה בלכתך... מקווה שתשמרי על עצמך ועל משפחתך המצומצמת והמורחבת גם יחד שמרי עלייך יקרה בשבילך ובשבילנו. פרידה ממני.... פז...

לקרן שלנו

אני מבקשת להצטרף לכל אוהביך ולשלוח לך את ברכתי החמה בכל אשר תלכי. אני מאמינה קרן שתמלאי את המצברים באור חדש ותחזרי אלינו בכוחות מחודשים. ופרח מפרח.

משתתפים יקרים

קרן...

רק לומר לך ת-ו-ד-ה על מי שאת ולבקש ממך לשמור על עצמך (ועל כל המשפחה, כמובן).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר