נר הלילה שלום

אני ראוה שאת ערה ורציתי להתייעץ איתך. אני סטודנטית, אמא לילדה בת שנתיים וחצי ונשואה. בשנה האחרונה עברתי הרבה אובדנים של אנשים שקרובים לי דודי, משהו שאני מכירה מהישוב ועוד.... בנוסף הרבה חלו מסביבי כולל אימי שעדיין בשלבי הקרנות מסרטן. אני מרגישה שלפעמים אני במצב רוח טוב ולפעמים פחות ולפעמים ממש לא. עכשיו אני בתקופת בחינות ולחוצה מהכל. אני לא כל כך יודעת אם אני מתמודדת או לא מנסה להיות חזקה ולא תמיד מצליחה... הרבה מפחדת..... שמשהו ידבוק בי.........

לילה טוב..

קודם כל ברוכה הבאה כבר עייפה מדי לכן בינתיים רק שולחת לך חבוק ולהגיד ש המוות לא מדבק רק המחשבות עליו.. ומקווה שתצליחי לישון את המעט שעוד נותר כי בת השנתיים מן הסתם משכימת קום.. :) מחבקת נר הלילה

לילה טוב ו בקר אור

ראשית ברוכה הבאה לבית הזה. קראתי בתשומת לב את פנייתך. רציתי לחזק את ידיך את מתמודדת נפלא עם המצוקות שתארת. אכן כאשר מתמודדים חשים לא פעם את שתארת:"....אני מרגישה שלפעמים אני במצב רוח טוב ולפעמים פחות ולפעמים ממש לא....," אני עומד לצידך.כתפי שלך וגם זרועי דב

לילה טוב..

קודם כל ברוכה הבאה כבר עייפה מדי לכן בינתיים רק שולחת לך חבוק ולהגיד ש המוות לא מדבק רק המחשבות עליו.. ומקווה שתצליחי לישון את המעט שעוד נותר כי בת השנתיים מן הסתם משכימת קום.. :) מחבקת נר הלילה

תודה

היה לי יום קשה כמעט לא ישנתי והיו הרבה אורחים אני מרגישה שכל הגוף שלי כואב ואין לי כוח לכלום אפילו מקלחת לביתי ביקשתי מבעלי שיעשה כדי שאוכל לשבת כמה דקות. אני מרגישה שלאחרונה אין לי כוחות לכלום תודה שכתבתם זה מאוד מעודד ונותן לי קצת תקווה שאולי יהיה תקופה יותר טוב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר