מצטערת...

מצטערת...

ניסיתי ממש חזק מאתמול בבוקר לא להפיל את זה על אף אחד באמת שניסיתי אז אתמול בכיתי בשירותים, לכרית למקלחת אפילו טיפה בטלפון... אכזבה גדולה והיום ניסיתי שלא, ניסיתי את גישת ה'צאי מזה' שאני כל כך שונאת אבל ניסיתי למרות שלא תמיד הצליח אבל ניסיתי והלכתי לישון וראיתי דברים מצחיקים בטלוויזיה ושיחקתי מרתון פריסל ארוך ושמעתי את המוזיקה שאני הכי אוהבת וסידרתי ושטפתי כלים ו... וזה לא מחזיק

קים

למה את פוחדת לבכות? אני מחזקת אותך אני יושבת איתך אני איתך

...

תודה עמית על הכל האי מיילים שלך באמת עוזרים לי המון אני לא מפחדת לבכות זה הדבר שאני עושה הכי הרבה לאחרונה כבר לא נעים לי לפזר את כל העצב הזה מסביבי ואז אני מרגישה עוד יותר מיותרת ומגעילה ושיהיה לכולם יותר טוב בלעדיי

מצטערת...

ניסיתי ממש חזק מאתמול בבוקר לא להפיל את זה על אף אחד באמת שניסיתי אז אתמול בכיתי בשירותים, לכרית למקלחת אפילו טיפה בטלפון... אכזבה גדולה והיום ניסיתי שלא, ניסיתי את גישת ה'צאי מזה' שאני כל כך שונאת אבל ניסיתי למרות שלא תמיד הצליח אבל ניסיתי והלכתי לישון וראיתי דברים מצחיקים בטלוויזיה ושיחקתי מרתון פריסל ארוך ושמעתי את המוזיקה שאני הכי אוהבת וסידרתי ושטפתי כלים ו... וזה לא מחזיק

שוב סליחה

נורא לא רציתי רציתי לבוא שמחה והיה פה די עליז בימים האחרונים אז בכלל לא רציתי לכער ומקום וכאלה סליחה

קים חמודה מה קורה

נכנסתי במקרה ואני רואה שהמצב קשה. רוצה לספר משהו אני יכול להקדיש לך רבע שעה אני ממש עייף. אז ספרי משהו אל תבקשי סליחה, אין לך על מה. ראיתי את העידודים שאת נותנת גם אצלך יהיה בסדר. ממתין לתשובה תשתדלי קצת עיניינית ולא, תלך לישון אתה עייף. חיבוק גדול.

...

סתם רע לי אתמול היה יום מגעיל מאוד היום היה יום מבוזבז נורא השתדלתי לחשוב כמו שאתה תמיד אומר, שיהיה טוב אבל לא הלך באמת לך לישון אני מנסה לא לישון כי ככל שאני אלך לישון יותר מאוחר אני אקום יותר מאוחר מחר בבוקר ואז מחר יהיה יותר קצר

תמשיכי קים

תמשיכי לחשוב שיהיה טוב, קשה לך להאמין שיהיה טוב אני יודע, אבל תחשבי, תחפשי דברים קטנים שאת אוהבת לעשות, תעשי הליכה טובה. אם זה לא עוזר זה לא מזיק. אבל בכל זאת זה נותן הרגשה טובה, יהיה טוב אני מבטיח לך, במנות קטנות קטנות בהתחלה אבל זה ילך ויגבר. תראי כמה אנשים פה בפורום אוהבים אותך, ולכמה אנשים את נותנת תמיכה ומודים לך על כך. לילה טוב שוב ענק. מחקה לתשובה והולך לישון מבטיח.

נמאס לחשוב

לא רוצה לחשוב יותר רק עושה לי רע חבל שאי אפשר לנתק שם איזה חוט או משהו ולכבות את המחשבות לכמה זמן לקבל קצת שקט לא משנה שיהיה לילה טוב תודה לך גיל, שהיית פה

מצטערת...

עייפה

נשאר רק חריץ קטן אחרי הדמעות והעייפות הולך ונסגר ואז יפסקו המחשבות אולי גם תפסק ההרגשה הזאת אבל הוא ייפתח שוב ואז... חבל לילה טוב??

לילה טוב

לילה טוב, גם אם הוא נראה ארוך ושלא יגמר לעולם. אני מקווה לראות את השמש הזורחת גם היום???
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר