זה טריגר אל החיים שלי,אני מקווה לא להגעיל אף אחד

אתה שוכב במיטה,מביט בגופה שמונחת לצידך, אתה רואה,מרגיש ומריח כמה נינוחות ,כמה שלווה היא שרויה,כמה נוח להביט במשהו שדומה לחפץ דומם שלא רואה,לא שומע,לא מדבר,אבל אתה "אוהב". מביט בעיינים צרות,שבוי בסבך גדול של פרדה, אתה מניח את גופך אליה כהילו שומר מכל משמר אליה,שלא לאבד שום חום מגופה,אתה מעמין שזה יתכן, גופה ,זה השם שכיניטה אותי ולא בצחוק,זה היה רציני. גופה שמאלה אובש,שאינה יכולה לחיות בעולם,שאינה אצליחה ליצור לעצמה,כי מי שאהב אותה לא נתן... היא כיבלה את חייה בטור הדבר הנדוש ביותר שקיים בעולם ואין זה היה עולם בשבילה,העולם שלה היה חבוי עמוק בתוך נישמתה,הנפש שלה, הוא שנה אותה אל הסתרי הלב,וגופה אמשיך לאלות אובש,הוא עדיין שוכב לצד גופה ואבל של אהבה מישטלתת אל אבל של שינא. הטרוף של התכפיי צחוק מילאו את חייו באושר, גם היא חייכה,הספתיים שלה היו תפוסים בשניי הצדדים אם אתביי כביסה,והוא צחק.... ריח של ריקבון שרר באויר החדר,צחנה גדולה שהצליחה לעלות בושה באויר הדליל שהצליח להיכנס מחריצי הטריס המוגף, והוא חייך.... הפחד שטקף את גופו בשנית הניעה את ידייו לקיבון גופה,הוא השאין אותה אל הקיר החם, הוא דיבר אליה וראשה נישמט הצידה, הכאס שתקף אותו גרם לידו להיתרומם, הכלי שתפס בידו היה מכוון לכיוון ראשה והוא ניפרד ממנה באסבר שאכשיו אין לה אם מי להיות,שהוא שונא והיד כבר היתה בתאופה אל.... ראושו נישמט לכיוון פניה,אטבים של חיוך ירדו אם רושו ארצה,היא שכבה נינוחה, אם שלווה אם חיוך ואם..... מוות לא יודעת אם זה נכון לרשום ,אבל אתמול בלילה לא יכולתי להירדם ורשמתי וזה מה שיצה....

אני מרגישה כל כך רע

הכל רע,שיגמר כבר ...... אלוהים שיגמר.......

זה טריגר אל החיים שלי,אני מקווה לא להגעיל אף אחד

אתה שוכב במיטה,מביט בגופה שמונחת לצידך, אתה רואה,מרגיש ומריח כמה נינוחות ,כמה שלווה היא שרויה,כמה נוח להביט במשהו שדומה לחפץ דומם שלא רואה,לא שומע,לא מדבר,אבל אתה "אוהב". מביט בעיינים צרות,שבוי בסבך גדול של פרדה, אתה מניח את גופך אליה כהילו שומר מכל משמר אליה,שלא לאבד שום חום מגופה,אתה מעמין שזה יתכן, גופה ,זה השם שכיניטה אותי ולא בצחוק,זה היה רציני. גופה שמאלה אובש,שאינה יכולה לחיות בעולם,שאינה אצליחה ליצור לעצמה,כי מי שאהב אותה לא נתן... היא כיבלה את חייה בטור הדבר הנדוש ביותר שקיים בעולם ואין זה היה עולם בשבילה,העולם שלה היה חבוי עמוק בתוך נישמתה,הנפש שלה, הוא שנה אותה אל הסתרי הלב,וגופה אמשיך לאלות אובש,הוא עדיין שוכב לצד גופה ואבל של אהבה מישטלתת אל אבל של שינא. הטרוף של התכפיי צחוק מילאו את חייו באושר, גם היא חייכה,הספתיים שלה היו תפוסים בשניי הצדדים אם אתביי כביסה,והוא צחק.... ריח של ריקבון שרר באויר החדר,צחנה גדולה שהצליחה לעלות בושה באויר הדליל שהצליח להיכנס מחריצי הטריס המוגף, והוא חייך.... הפחד שטקף את גופו בשנית הניעה את ידייו לקיבון גופה,הוא השאין אותה אל הקיר החם, הוא דיבר אליה וראשה נישמט הצידה, הכאס שתקף אותו גרם לידו להיתרומם, הכלי שתפס בידו היה מכוון לכיוון ראשה והוא ניפרד ממנה באסבר שאכשיו אין לה אם מי להיות,שהוא שונא והיד כבר היתה בתאופה אל.... ראושו נישמט לכיוון פניה,אטבים של חיוך ירדו אם רושו ארצה,היא שכבה נינוחה, אם שלווה אם חיוך ואם..... מוות לא יודעת אם זה נכון לרשום ,אבל אתמול בלילה לא יכולתי להירדם ורשמתי וזה מה שיצה....

רק למות בשקט.....

לא רוצה להרגיש לא רוצה שיקראו אותי רוצה רק למות בשקט אני יודעת שלא יבינו אותי אני יודעת שאני... לא חשוב תתאלמו ממני אני רק רוצה למות בשקט......

...

עמית את לא רוצה למות את יודעת את זה מה קרה? מה רודף אותך עכשיו?

חיביתי את עצמי מהעולם

נתקתי את הכל לא טלפון לא יוצאת מהבית לא רוצה יותר רק אני והכדורים אני ואם היה אמור להיות לי גם שיחה אם העו"ס ואני לא אולחת,לא מתקשרת אליה אפילו רק אני והמוות שלי רע לי לא טוב לי כואב לי הגוף שונאת את אבא שלי שונאת את החי לא רוצה יותר אין לי משפחה נורמאלית אין לי כלום מתנתקת מכולם,גם לילדים שלי אני לא יכולה להיתקשר לא יכולה יותר כואב לי אלוהים ..... רוצה לגמור את כל הכאב הזה הפחד הזה

עמית

אל תכבי את עצמך מהעולם אם בא לך להתנתק קצת זה בסדר אבל אל תסגרי את האור עדיין את יודעת שהרבה מחכה לך ושהוא מלא בטוב אין לך שום סיבה להפנות גב עכשיו יש לך את כל הסיבות להמשיך וללכת ולדעתי כן תתקשרי לילדים או למישהו, לא משנה מי, שיעשה לך קצת טוב ומה עם הדירה החדשה וכל הספרים וצריך עוד לסדר ולהכין ולצבוע אותה בורוד, זוכרת? יש כל כך הרבה לחכות לו גם אם לא הכל מסתדר הרי מוגזם לצפות שכל הדברים יסתדרו בבת אחת בשניה זה יקרה לאט לאט אבל זה יקרה

אני רק רוצה לברוח מעצמי

אני מרגישה רע וכואב ולבד ולא טוב וקשה לי והכול שחור הכול מזויף החיים שלי אני מתאמצת כל כך אני מנסה ואז אבל רק רוצה שקט לחלום חלומות יפים רגעים טובים אין לי כוח באמת שאין לי כוח יותר את מעמינה לי? מבינה?

לעמית קים

אני ביומיים האחרונים קצת קוראת פחות כותבת יותר דואגת לכם ולי למצבי. קוראת ומתפעלת איך אתם דואגות אחת לשניה איך אתם מעודדות אחת את השניה כל אדם בעולם היה רוצה לחיות למען חברות כזו. שלי אין. ולכם יש אחת את השניה. ולעמית יש ילדים נראה לי שבשבים תמיד שווה לחיות למרות שאני לא מכירה ולא יודעת ואולי לא???!!

אני רק רוצה לברוח מעצמי

אני מרגישה רע וכואב ולבד ולא טוב וקשה לי והכול שחור הכול מזויף החיים שלי אני מתאמצת כל כך אני מנסה ואז אבל רק רוצה שקט לחלום חלומות יפים רגעים טובים אין לי כוח באמת שאין לי כוח יותר את מעמינה לי? מבינה?

אני מאמינה

יודעת שאין כוח אבל את יודעת מה? לפעמים גם כשכבר ממש ממש אין כוח הוא ישנו. למרות שקשה להרגיש אותו ובגלל שאני קצת מכירה אותך אני יודעת שהוא שם אולי הוא קצת מפחד להרים את הראש עכשיו אבל הוא שם את מקסימה עמית ואת יודעת משהו? מה שכתבת פה קודם זה לא על החיים שלך כי את מלאה בחיים, מ-ל-א-ה, אין בך שום דבר מת ושום דבר מרקיב, פשוט לא קיים.

לא יודעת יותר מה

לומר.... נגמרו לי המילים נגמרו לי הכוחות

אפשר גם לשתוק

ולנוח קצת לתת לשקט לעטוף ולהפוך לקצת שלווה אני אשב איתך ביחד ונשתוק אם תרצי אבל את לא לבד שולחת לך מייל

....

אני מצטערת אני לא ממש יכולה לרשום,לא אכשיו אני פוחדת מהכל פוחדת פוחדת פוחדת אין לי כוחות,מקווה שאת לא כוהסת..

לא כועסת אף פעם

תעשי מה שיעשה לך טוב כשתרצי אני כאן תמיד אבל באמת, תעשי רק מה שיעשה לך טוב תבטיחי

לעמית קים

אני ביומיים האחרונים קצת קוראת פחות כותבת יותר דואגת לכם ולי למצבי. קוראת ומתפעלת איך אתם דואגות אחת לשניה איך אתם מעודדות אחת את השניה כל אדם בעולם היה רוצה לחיות למען חברות כזו. שלי אין. ולכם יש אחת את השניה. ולעמית יש ילדים נראה לי שבשבים תמיד שווה לחיות למרות שאני לא מכירה ולא יודעת ואולי לא???!!

ליובל,חשבתי אל התגובה שלך

ואם כל הקושי שלי אכשיו אני לא יכולה להיתעלם,רוצה להגיד לך שלום ומקווה שתרגישי טוב... אולי תספרי קצט אל עצמך?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר