רוצה לשטף אותכם

היום אמרו לי שמאשפזים את "אבא" שלי,מחר הוא נכנס לאישפוז,סוף סוף אני מקווה שיהיה לי שקט ממנו,יש ופועלים כמה רגשות במקביל ,אבל הרגש הכי גדול זה השמחה שהוא לא יפגע בי יותר,שהוא לא יפגע באף אחד יותר... והיום גם קיבלתי מפתחות לדירה,יש לי בית משלי יש לי בית שבו אני יוכל ליצור אם הילדים שלי את האתיד וכמו שהבת שלי אומרת ניצבע את הבית בורוד ונוכל לשכב ולהיתפנק בספה יחד והבן שלי אמר לי אתמול שהוא מרגיש טוב " אמא השמש זורחת, הציפורים מציצות,את לימדת אותי את זה ואני מאושר" אז דברים מתחילים להיסתדר,אני שומרת אל פרופיל נמוך בנתיים כי אני כבר יודעת שהוא לא צפוי והוא יכול לחפס אותי.. אני רק מקווה שהטוב הזה ישאר,לפעמים לא יודעים אם מותר להרגיש כך...

מותר

מותר וכדאי להרגיש טוב למרות שזה מורכב לא פשוט אבל זה טוב ולא רק לך גם לילדים שיהיה המשך יום נפלא

עמית

די רע לי כרגע אבל באמת שעלה לי חיוך על הפנים כבר אמרתי לך שמגיע לך ובאמת מגיע הכל ועוד יותר קחי את זה בשתי ידיים מושטות ופשוט תהני

תודה לכם

אני באמת מנסה להתחיל ולהרגיש את החופש הוא לא יהיה וזה טוב אני לא צריכה לרחם אליו אני לא צריכה לשמוע את השטויות שלו אני משוחררת

רוצה לשטף אותכם

היום אמרו לי שמאשפזים את "אבא" שלי,מחר הוא נכנס לאישפוז,סוף סוף אני מקווה שיהיה לי שקט ממנו,יש ופועלים כמה רגשות במקביל ,אבל הרגש הכי גדול זה השמחה שהוא לא יפגע בי יותר,שהוא לא יפגע באף אחד יותר... והיום גם קיבלתי מפתחות לדירה,יש לי בית משלי יש לי בית שבו אני יוכל ליצור אם הילדים שלי את האתיד וכמו שהבת שלי אומרת ניצבע את הבית בורוד ונוכל לשכב ולהיתפנק בספה יחד והבן שלי אמר לי אתמול שהוא מרגיש טוב " אמא השמש זורחת, הציפורים מציצות,את לימדת אותי את זה ואני מאושר" אז דברים מתחילים להיסתדר,אני שומרת אל פרופיל נמוך בנתיים כי אני כבר יודעת שהוא לא צפוי והוא יכול לחפס אותי.. אני רק מקווה שהטוב הזה ישאר,לפעמים לא יודעים אם מותר להרגיש כך...

ידעתי!!!

עמית, ידעתי שזה יקרה. אני ממש ממש שמחה בשבילך. מקווה שתזכרי את התחושה הזאת, כ"כ מגיע לך!!!

עמיתוש...........

אני שמחה שסוף סוף טוב לך..!!!!!!!!!!!!11 וכן מותר לך להרגיש ככה, הגיע הזמו שתרגישי ככה שמחה בשמחתךךךךךךךך ומחבקת ושולחת אושרי

ידעתי!!!

עמית, ידעתי שזה יקרה. אני ממש ממש שמחה בשבילך. מקווה שתזכרי את התחושה הזאת, כ"כ מגיע לך!!!

זה בסדר להרגיש

טוב? אני כבר לא מכירה את ההרגשה הזאת... אבל אני חושבת שהוא יקבל את הטיפול הזה שמזמן הוא היה צריך לקבל וביננו,אני חושבת שמגיע לו עונש יותר גדול מזה... לבנתיים אני מחקה שמחר זה באמת יקרה

רוצה לשטף אותכם

עמית

אני מאושרת בשבילך חלמת והנה זה הגיע יש לך בית משלך עם מפתח ויש לך בית להביא אליו את הילדים בחופשות מהפנימייה נפלא. פשוט נפלא מחבקת חזק חזק מהלב מזל טוב יקירה פשוט מזל טוב

זה בסדר להרגיש

טוב? אני כבר לא מכירה את ההרגשה הזאת... אבל אני חושבת שהוא יקבל את הטיפול הזה שמזמן הוא היה צריך לקבל וביננו,אני חושבת שמגיע לו עונש יותר גדול מזה... לבנתיים אני מחקה שמחר זה באמת יקרה

עמית

אני בטוחה שזה יקרה, אני בטוחה שכל הדברם הטובים שאת מחכה להם באמת יקרו לך. אוהבת אותך, ומחבקת אותך גם כשטוב, ובמיוחד כשטוב.

תודה מאיה,תודה לכולם

רוצה לשטף אותכם

עמית - אני כל כך מתרגשת

עמית יקרה - זה פשוט נפלא . סוף סוף קצת צדק בעולם , אם בכלל יש דבר כזה ... אבל המילה באה לי לראש . שיהיה . זה פשוט משמח כל כך , יש בכך כל כך הרבה נחמה והקלה ותקווה ואני כל כך איתך בזה, אם את מרשה ... מקווה שלאבא שלך אין דרך {לא צריכה להיות לו} לדעת היכן את , לא עניינו בכלל. ושמעכשיו דברים רק ילכו וישתפרו בלי לחזור למצבים שהיו בעבר . המון בהצלחה וחיבוק של שמחה ואפילו {אם מותר...} חיבוק רחוק כזה לילדים שלך המקסימים והטובים . שלך - מיכל

עמית, מקפיצה בכוונה

תקראי עוד פעם את כל מה שכתוב פה ואל תפחדי ממחר רק תלכי לישון עם החיוך שהיה לך היום ותראי שמחר כבר יסתדר כשמחר יבוא כבר נחליט אם צריך לפחד ממנו בסדר?

צודקת, תודה

איך את מרגישה? הערב אגב ,זה הזמן של הטריגרים הכואבים והקשים,אני מקווה שאני יוכל לישון היום...

אצלי זה דווקא בבוקר

מעדיפה את הלילה יש בו איזה שקט מרגיע מרגישה חסרת כוחות קצת אבל יותר טוב

את יכולה להיתחבר לאיסי?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר