גיל יקירי

זוהי אחת הבעיות של הפורום שאנחנו לא מצויים בו בשעות קבועות כפי שהפניות אינן בשעות קבועות. יש כאן קשר אסינכרוני ולפעמים יש הבדל של מספר שעות, או יממה בתגובות. אבל זה אופיו של פורום. אני חייב להגיד גיל שאני עוקב אחרי הדברים שנכתבים על ידך בפורום ויישר כוחך. אני יודע שלך לא קל ואתה לא אחת נאבק בסובב אותך ואני מאחל לך שתצליח לסלול לעצמך דרך בטוחה. בברכה ראובן

תודה ראובן

אני רק שואל עד כמה בן אדם יכול להפוך להיות אטום ורע כלפי מי שהוא אבי ילדיה. תאמין לי שמעולם לא פגעתי בזבוב. כל מה שאני רוצה זה להשתקם להתייצב, ולפרנס את ילדי ואותה בצורה מכובדת, אבל מה שהיא מנסה זה כאילו רק להצמיד לי אקדח לרכה. ואני שוב שואל איך בן אדם יכול להפוק להיות כל כך קר ורע. ושוב זאת האימא של ילדי. נ.ב עניתם לי אתה וקרן ביחד אני מודה לשנייכם. לא איכפת לי אם אחד ירצה לפרוש כרגע. מודה לכם ומקווה רק לטוב.

אני "הולכת להתעדכן". ולגבי השאלה הטכנית - אין לי מושג, לצערי. אך "נער חלומות" מהפורום - מומחה !! אולי, אם וכאשר יהיה כאן יוכל לעזור לך. קרן

קרן

כתבתי עכשיו לראובן שגם ענה לי, וכן יורדות לי דמעות, כי אני באמת לא מבין איך בן אדם יכול להיות רע כל כך.

גיל יקר

אני לא יכולה לענות לך איך בן אדם יכול להיות כל כך רע. רק לציין עובדה, שאכן יש אנשים רעים. לדעתי (סליחה) הרוע מתחבר לטיפשות. כי אדם חכם באמת לא יכול להיות כל כך רע. לא מתכוונת פיקח, אלא חכם במובן הרחב של המילה. אז במקום לנסות ולהבין איך..אולי תשקיע את האנרגיות שעוד נשארו בך כדי למצוא דרכים להתמודד, ולהלחם אפילו חזרה, אבל בדרך שאתה מכיר, בלי לרדת לרמה שלה. לשם כך - אפילו - תעיזר במישהו בסביבתך, שיכול להיות יותר אוביקטיבי וקר רוח. מאחלת לך בהצלחה, בהתמודדותך הקשה עם אם ילדיך. ואתה תמשיך להיות אותו אדם חיובי - קרן

תודה רבה קרן

קלעת לאותם מילים שאני חושב עליהם שרוע מתחבר עם טיפשות, מקווה להישאר חזק ולהתודד עם המצב. יבוא היום אני מאמין שהילדים יגדלו והיא תקבל מהם את המנה אחרי שהם ידעו מה אמא שלהם עשתה לאבא שלהם. שתביני היא צירפה למכתב תביעה שלה לבית המשפט מכתב שהישארתי שלושה ימים לפני האישפוז שלי, כשחשבתי לעשות סוף לסיפור, בכדי להוכיח שאני פסיכי ולא שפוי. ושהסכמי הראיה יהיו תחת השגחה של עובדת סוציאלית.

גיל יקר

זה רק כתב תביעה. השופטים אינם חייבים לקבל את זה, מה גם שאתה יכול להוכיח מתי זה נכתב, מה היה המצב אז, ומה המצב היום. גם אתה יכול, בהגנה לצרף מסמכים אחרים שיוכיחו זאת, אני מניחה. מקווה שאתה נעזר בעורך דין. אכן לרוע אין גבול, וכמו שכתבתי, מאחלת ומקווה שתתמודד עם המצב. ואין לי ספק שהילדים, כשיגדלו - יבינו יגמלו. מחבקת אותך חיבוק "עידוד". קרן

סליחה על ההדחפות

אני לא מתנית אבל נראה לי שרק בשביל היום הזה שבו הילדים יבינו כדאי לך להשאר בסביבה. אפשר ? חזק חזק.

גיל יקר

זה רק כתב תביעה. השופטים אינם חייבים לקבל את זה, מה גם שאתה יכול להוכיח מתי זה נכתב, מה היה המצב אז, ומה המצב היום. גם אתה יכול, בהגנה לצרף מסמכים אחרים שיוכיחו זאת, אני מניחה. מקווה שאתה נעזר בעורך דין. אכן לרוע אין גבול, וכמו שכתבתי, מאחלת ומקווה שתתמודד עם המצב. ואין לי ספק שהילדים, כשיגדלו - יבינו יגמלו. מחבקת אותך חיבוק "עידוד". קרן

תודה לכולם

מקבל בחום את החיבוקים ואהבה שלכם קים והמתנים. באמת תודה לכם. ישר כח לכולם
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר