מישהו מהמתנים נמצא?

גיל מצטערת על אתמול

הייתי לא ממש נחמדה ולא ממש תומכת. סליחה.

.....

קים תפסיקי בבקשה להתנצל, אני מאוד מעריך את זה שאת מחכה לי עד שעות כאלה מאוחרות. מאוד עוזרות לי התשובות שלך, מאוד מחזק אותי הקשר הוירטואלי אומנם שיש ביננו. תביני את אחד האנשים הבודדים כרגע שאני משתף אם לא הבודד, שאני משתף אותו במיץ של המיץ שאני שבו לצערי מתחיל להיכנס אליו. אני לא רוצה לגרום לך פה למעמסה, אלא אני רוצה שתהיה לך הרגשה טובה מזה שאת רואה שאת עושה טוב למישהו, ואת באמת עושה. עד כדי כך אני פתוח איתך שיש אולי רק דבר אחד או שניים שאת יודעת והפסיכולוגית שלי לא. מעריך כל תגובה שאת כותבת לי, זה מחזק עד כמה שאני יכול להתחזק. תודה על הכל קים תמשיכי כך, בזה שניתן כח אחד לשני אני רוצה באמת להאמין שנצליח כל אחד לצאת מהמשבר ולפתוח דף חדש ויפה יותר, תאמיני שזה יכול לקרות.

נ.ב.

גם אם נניח שהתגובות שלך הם לא מספיק ענייניות לטעמך, עדיין זה עוזר, ועוזר הרבה, היות והם תגובות באמת מעומק הלב, ומאכפטיות מלאה.

היי

אתה לא גורם לשום מעמסה. אל תתחיל לדבר שטויות כמוני. להפך, מאוד עוזרות לי השיחות האלה אתמול אפילו נרדמתי יחסית מהר והצלחתי לישון איזה שעתיים בלילה שזה הישג אדיר. אתה מוזמן לשתף בכל מה שתרצה, קטן כגדול, אני אשמח. באמת. לפני כמה ימים אמרת לי שזה תלוי באיזה משקפיים מסתכלים... אל תראה את זה בתור מיץ, תראה את זה בתור איזה מכשול זמני. מיץ משאיר כתמים. יש פה איזו משוכה שצריך לעבור אותה. זה לא קל אבל אפשרי וכשתעבור אותה היא תהיה מאחוריך ולא תראה אותה יותר. אפילו לא תזכור איך היא נראית.

מקווה רוצה להאמין, מאמין.

אני רוצה יותר להאמין מאשר לכוות, אבל אני מקווה שאני אצליך לעבור את המשוכה הזאת שהיא לא תהיה יותר מדי גבוה וארוכה.

מתנים??

לקוות זה כבר חצי דרך.

אם יש איזו שהיא דרך לעזור לך לעבור את זה, רק תגיד.

מתנים??

18,5,10 מיבתחנה

מישהו מהמתנים נמצא?

גיל יקר

אני כרגע נכנסתי. עוד לא הספקתי להתעדכן, אעשה זאת עוד מעט. אך אם עדיין אתה כאן, וחושב שאני יכולה לעזור, ברצון רב. קרן

מתנים??

גיל?

18,5,10 מיבתחנה

גיל יקירי

זוהי אחת הבעיות של הפורום שאנחנו לא מצויים בו בשעות קבועות כפי שהפניות אינן בשעות קבועות. יש כאן קשר אסינכרוני ולפעמים יש הבדל של מספר שעות, או יממה בתגובות. אבל זה אופיו של פורום. אני חייב להגיד גיל שאני עוקב אחרי הדברים שנכתבים על ידך בפורום ויישר כוחך. אני יודע שלך לא קל ואתה לא אחת נאבק בסובב אותך ואני מאחל לך שתצליח לסלול לעצמך דרך בטוחה. בברכה ראובן

גיל יקר

אני כרגע נכנסתי. עוד לא הספקתי להתעדכן, אעשה זאת עוד מעט. אך אם עדיין אתה כאן, וחושב שאני יכולה לעזור, ברצון רב. קרן

קרן שלום

אני שמח להיות אחד האנשים החשובים לפורום, כל אחד מכם נתן לי קרדיטים בצורה שונה, מרגש מאוד ומחזק, תאמיני לי שאפילו דיברתי על זה עם הפסיכולוגית שלי. אבל אני שוב נמצא לא טוב, וצריך עוד מישהו לחלוק איתו. תקראי בבקשה את השירשור שלי ושל קים מהלילה. זה יעזור לך להתעדכן. ואז נדבר. לאחר שתקראי תמחקי שוב את השירשור כי כתבתי שם באחת ההודעות גם את שם המשפחה. ואם תגידי לי איך אני יכול להשאיר בשם שיהיה קבוע גיל, ולא גיל עם שם המשפחה באופן קבוע. כל פעם אני צריך למחוק את שם המשפחה וכשאני לחוץ קצת אני שוכח. תודה

אני "הולכת להתעדכן". ולגבי השאלה הטכנית - אין לי מושג, לצערי. אך "נער חלומות" מהפורום - מומחה !! אולי, אם וכאשר יהיה כאן יוכל לעזור לך. קרן

גיל יקירי

זוהי אחת הבעיות של הפורום שאנחנו לא מצויים בו בשעות קבועות כפי שהפניות אינן בשעות קבועות. יש כאן קשר אסינכרוני ולפעמים יש הבדל של מספר שעות, או יממה בתגובות. אבל זה אופיו של פורום. אני חייב להגיד גיל שאני עוקב אחרי הדברים שנכתבים על ידך בפורום ויישר כוחך. אני יודע שלך לא קל ואתה לא אחת נאבק בסובב אותך ואני מאחל לך שתצליח לסלול לעצמך דרך בטוחה. בברכה ראובן

תודה ראובן

אני רק שואל עד כמה בן אדם יכול להפוך להיות אטום ורע כלפי מי שהוא אבי ילדיה. תאמין לי שמעולם לא פגעתי בזבוב. כל מה שאני רוצה זה להשתקם להתייצב, ולפרנס את ילדי ואותה בצורה מכובדת, אבל מה שהיא מנסה זה כאילו רק להצמיד לי אקדח לרכה. ואני שוב שואל איך בן אדם יכול להפוק להיות כל כך קר ורע. ושוב זאת האימא של ילדי. נ.ב עניתם לי אתה וקרן ביחד אני מודה לשנייכם. לא איכפת לי אם אחד ירצה לפרוש כרגע. מודה לכם ומקווה רק לטוב.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר