זהו פשוט זהו

לא זהו. למה זהו?

הסוף

של נטלי המנסה הסוף של נטלי הבן אדם זהו אני אהיה רובוט אין ברירה.

אוהבת אותך. תשמרי עלייך.

אם היה על מה לשמור...

אני חושבת שאין בי כבר אנושיות. נגמר הכוח להלחם. לחיות. נגמר

זהו פשוט זהו

זהו

גם "זהו" הוא בסיס טוב להתחלה. מוכן להקשיב ו"לפרק את המוקשים" האם ועכשיו?

מעניין אותי

איך בן אדם יכול להגיב למישהי שהכינוי שלה בנקבה,בלשון זכר.. ולמה בכלל?

זהו פשוט זהו

לא יהיה לזה סוף. השנים מתחלפות,התאריך מתחלף והדברים נשארים יציבים ולא משתנים. אם משהו יכל להשתנות,הוא כבר היה משתנה,עם כל המאמצים שלי. אבל לא,דברים רק נדפקים ונהרסים,והכל רק נופל מבין האצבעות. רק להלחם על כל שטות ואולי מספיק להלחם ואולי מספיק לקוות מה שיהיה יהיה,כלומר דפוק,בדיוק כמו שאני אתאמץ ודפוק בדיוק כמו שאני לא. חבל יכל לצאת ממני משהו

חולמת יקרה

מקווה ועדיין מאמינה שדברים יסתדרו לך. כמו שאת אומרת, אולי אפילו בלי להתאמץ יותר מדי. לפעמים מספיק "לזרום" - מושג מאוד מקובל היום. (עם ה-לזרום - רציתי לגרום לך לחייך..) אתך חמודה קרן

מעניין אותי

כי

לפי הבנתי התכוון לעצמו - שמוכן להקשיב לך, מוכן לנסות לפרק מוקשים המקשים על חייך. וחוץ מזה, מה זה משנה- זכר, נקבה בניסוח. העיקר הכוונה. הלא כך? ולאחר שלקחתי על עצמי תפקיד "המפרש" מבלי שאיש ביקש ממני זאת - פורשת לפינתי לפני שמישהו עוד יתרגז עלי. שוב קרן

זהו פשוט זהו

זה כבר לא יפסיק לעולם אין סוף אין כלום אני ממש טיפשה שלא התאבדתי אז הכל רק יותר גרוע. להפסיק לחיות? אם ידעתי איך. אין אף אחד אין שום דבר רק כשלונות אחרי כשלונות

מעניין אותי

את בת

זה ברור. ומה לא ברור? מוכן להקשיב ולא לומר "זהו"

כן אני בת

וחוץ מזה כלום לא מובן

זה כבר לא יפסיק לעולם אין סוף אין כלום אני ממש טיפשה שלא התאבדתי אז הכל רק יותר גרוע. להפסיק לחיות? אם ידעתי איך. אין אף אחד אין שום דבר רק כשלונות אחרי כשלונות

שום דבר לא השתנה. פשוט כלום זה כל כך מדהים אני לא מסוגלת יותר.

כל כך לבד

כל כך לבד מה שהיה אבוד בתור ילדה קטנה,לא השתנה בתור ילדה גדולה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר