מתחילה מחדש

בוקר טוב, אני קוראת את הדברים שלך,ובאמת מלאה התלבטות לדבר?! לא לדבר?! ומסתבר שהחלטתי לדבר, להשמיע. אם תחליטי שאת לא רוצה לשמוע עוד בנושא, מבטיחה לשתוק. אני קוראת אותך, ואני מרגישה שאני שם..ואני מאוד לא רוצה שאת תעמדי במקום שאני הייתי בו.. הלוואי שאני אתבדה,אבל מניסיון של המון המון נשים הסיכוי הוא קלוש, קלוש במידה ואין טיפול שורש. מתוך אהבה ודאגה נאמרים הדברים. לילי

לא הבנתי... מה הכוונה??

אהממממ

הייתי שם,בדרך כלל זה לא נגמר בסטירה חד פעמית במידה וזה לא מטופל בצורה יסודית. דואגת לילי

לילי.........משהו על מכות.....

אני אמינה לך. אבל...... מקווה שזה נעצר. ואם לא.... אז תמיד יש דרכים אחרות.

מתחילה מחדש

אני באמת מקווה מכל הלב והנשמה, מקווה יחד איתך. ואכן יש דרכים. איתך לילי

לילה לבן...... מתחילה מחדש.

בלילה בלילה... שיצאו הכוכבים... שהרעמים רעמו... והברקים הבריקו... שקולות התנים המסכנים... יללו להם באנחה... חשבתי... מה יעשה לך טוב ילדה... לעזוב את הפורום... לעזוב את החברות שלך... להתחיל יומן ורק לו לספר את הרגשות... מה? מה לכל הרוחות יעשה לך טוב...? החלטתי...!!! אני מתחילה מחדש. הפחד של ערב חג עדיין נשאר בעוצמה כ"כ חזקה שממש לא יהיה קל להתחיל מחדש, אבל העיקר הרצון. הערום שבו אני נמצאת לא יעלם כ"כ מהר.... ההשפלה שחדרו לתוך הטריטוריה שלי קבוצת שוטרים טובי לב שרצו סך הכל לעזור.... התמונה הזו לא עוזבת אותי.... הפסיכו' שלי אמרנ שזה גם לא יעבור כ"כ מהר. ויש אומרים אולי לא תעזוב לעולם. אומרים שבאיזה שלב של החיים אני אדחיק את זה אבל בשניה שאני אראה שוטר הכל יחזור.... מנסה להשתקם. מנסה ומקווה שבהצלחה להתחיל מחדש. לילה לבן. אהה... סליחה... מתחילה מחדש.

חזרה לשגרה

אם רצית "התחלה מחדש" האם הישן נמחק?

מה הכוונה...

לילה לבן...... מתחילה מחדש.

בלילה בלילה... שיצאו הכוכבים... שהרעמים רעמו... והברקים הבריקו... שקולות התנים המסכנים... יללו להם באנחה... חשבתי... מה יעשה לך טוב ילדה... לעזוב את הפורום... לעזוב את החברות שלך... להתחיל יומן ורק לו לספר את הרגשות... מה? מה לכל הרוחות יעשה לך טוב...? החלטתי...!!! אני מתחילה מחדש. הפחד של ערב חג עדיין נשאר בעוצמה כ"כ חזקה שממש לא יהיה קל להתחיל מחדש, אבל העיקר הרצון. הערום שבו אני נמצאת לא יעלם כ"כ מהר.... ההשפלה שחדרו לתוך הטריטוריה שלי קבוצת שוטרים טובי לב שרצו סך הכל לעזור.... התמונה הזו לא עוזבת אותי.... הפסיכו' שלי אמרנ שזה גם לא יעבור כ"כ מהר. ויש אומרים אולי לא תעזוב לעולם. אומרים שבאיזה שלב של החיים אני אדחיק את זה אבל בשניה שאני אראה שוטר הכל יחזור.... מנסה להשתקם. מנסה ומקווה שבהצלחה להתחיל מחדש. לילה לבן. אהה... סליחה... מתחילה מחדש.

קראתי את המייל שלך

אני צריכה לחשוב על מה שכתבת. אני מקווה שמחר יהיה לי זמן לענות. בינתיים ערב טוב יקירה לחן

מה הכוונה...

ccc

זוכרת שהיינו מתכתבות ופתאום נעלמת למה מה קרה אשמח לתגובה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר