כואב.

כואב.

גם לי....

את יודעת למה כואב לך?

יש מחשבות שאתה דוחק חזק, עד שכבר אי אפשר להתעלם מהם. ואז הם שורפות לך את הנשמה.

...

תרצי אולי לשתף אותי במחשבות שלך... גם לי יש מחשבות ...

מחשבות

על בדידות, ועל איך לתת לאנשים להיכנס למקום הזה שלי ולהיות איתי על דברים שכמה שמנסה להסביר, ואף אחד לא מבין.. על מה שחושבים שאני, על שנה מבוזבזת, על סוף שמגיע.

...

זה עמוק,נוגע, אבל הכי חשוב שתדעי ,את לא לבד בזה! אים תקראי מעט מההודעות והתגובות שיש לי כאן בפורום תגלי שגם אני סובלת מחרדות בדידות ונטישה... מה שבטוח זה שלשתף זה מאוד עוזר... אים תרצי פה או במסנגר אולי איך שנוח לך! אני מאוד מעוניינת לדעת איך ומה את מרגישה בדיוק...

את פה נשמה?

לשתף זה המון, אבל לפעמים נדמה שמיציתי את זה.. מחפשת משהו מעבר.. הבנה, חיבוק, מילים? יכולה לכתוב שוב את המילים, לנתק את עצמי מהרגש ופשוט לומר הכל, רק לא מרגישה שזה נותן לי משהו, שזה עוזר לי במשהו..

...

(את חדשה פה בפורום,נכון?) ממתי את מרגישה כך? קרה משהו ספיציפי או שזה פשוט מלווה אותך... בנשימה...

תודה

קרו המון דברים, כמו שקורה להמון אנשים.. דברים שגוררים דברים ומציאות שמתפרקת.. ואנשים שהם חלק מהחיים, וכל כך לא חלק.. שהם איתי המון, והם כל כך לא איתי.. ממתי אני מרגישה? את הכאב? הבדידות? הריקנות? ממתי אני מחפשת את עצמי? את המקום שלי?

...

ממישהי שבכלל עוד לא מצאה את עצמה גם... אני יכולה לשקר לך ולהגיד פה כל מיני דברים שסתם לא יעזרו לך אחרי חמש דקות מעכשוו...כי גם לי בעצם נורא קר ... בלב ,בנשמה ובכלל... אבל את יודעת מה ... אני יכולה להבין ולו במעט את מה שאת מרגישה...כאן ועכשוו. את הכאב... כאילו משהו מאיים לחנוק אותך... לקבור אותך בחיים... אני יודעת איך זה שהכול מתפרק... תרצי אולי לדבר על זה בפרטי?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר