.

.

במקומי ביצוע: שי גבסו מילים ולחן: שי גבסו לא רציתי ללכת, לא רציתי להיות שם כשהגיע הסוף ביקשתי להיות סתם האור המהבהב פסע כהיות קיומי אני השארתי מילים שידברו במקומי כשנכנסתי לאוטו עצמתי עיניים כשברקע היו דיבורים של בנתיים וממולי רק טיפות שיורדות מברקים אני לקחתי גיטרה והשארתי צלילים במעגל מסתובב מחפש לי דברים שיתנו לי סימן שישאירו חיים ברחוב הסמוך נותר שם משהו שלי אז השארתי זיכרון שיחיה במקומי :/ לא איכפת כבר. שיהיה.

בחיי...

אני בסדר, שניםם שלא היית כאן.. פיספסת הרבה חגיגות ;) מה איתך? התגעגעתי... ספרי ספרי ספריי ואל תעלמי :( חע, קבלי, מהפכת האייקונים>>> אפשר לצרף אייקונים לתוכן ההודעה אחד החידושים של וואלה, בזמן שישנת :)

ברגע ששמעתי על השינוי החדש הבנתי ששווה להכנס..... בנתיים רוקדת טנגו... ועושה הרבה ובכייף..... נהנת מכל רגע..... ואתה?

.

אני הורסת הכל. להעלם.

.

ברגע ששמעתי על השינוי החדש הבנתי ששווה להכנס..... בנתיים רוקדת טנגו... ועושה הרבה ובכייף..... נהנת מכל רגע..... ואתה?

יקר שלי

העייפות משתלטת עלי אהיה כאן מחר....... אבוא לבקרך.... שמור על עצמך... אני רואה שאתה עדיין משכיב את כולם לישון..... ומכבה את האור. אוהבת

לילה טוב

נתראה מחר ;)

גלית? טנגו? יו אני חייב לראות את זה ;) אני? בזמן האחרון רק סוחב קרשים לל"ג בעומר, אני כבר חצי מתפרק... חשבתי שהעבדות מסתיימת בליל הסדר, גרררר
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר