מה זה פנימיאלי?

ותאמיני לי אני לא יודעת למה את סובלת אבל את תחליטי כמה זמן את רוצה שהסבל הזה יימשך. קצת גישה חיובית מותק. קצת לראות את האור והאהבה. עוד לא הזיק לאפחד.

לרשום בגוגל פנימיאלי

או יעקב רוט ולקבל תשובה מפורטת דיה. בקר טוב לך מאלומה

בוקר אור וימטוב

מחה לפנימיאלי . כל כך זקוקה לאחד שיבהיר לי דברים . שיראה את הכל . שידע . שיראה את העתיד ויגיד לי מתי יפסיק לכאוב ככה . שאני אדע אם זה הולך להיות הרבה זמן או קצת .

בוקר טוב, עדי

מאחל לך שבת נעימה. אני ממשיך כל הזמן להיות חבר שלך, ואפילו אם זה במילים בלבד, המילים יוצאות מהלב. אני מאחל המון המון המון דברים טובים (שמחה, בריאות, אושר, יופי, וועוד) שלך נתי

בוקר אור נתי ושב"ש

מה שלומך ? מה דעתך לכתוב לי איזה שיר ?

אז מה מפריע לך?

הדברים שאת אומרת כל כך מבלבלים... את עוצרת קשר שאת רוצה בקיומו, ואחר כך סובלת מזה שהוא נעצר... איך מתיישבים הדברים הללו? למה עצרת אותו מלכתחילה? ואל תראי בדברי אלו שום מתן לגיטימציה לקשר. אני חושבת בדיוק את מה שחשבתי קודם, דעותי רק התחזקו בעיניין. אני מצטערת על הסבל שלך עדי. אני כל כך מצטערת שזה מה שאת צריכה לעבור עכשיו. לחן

יישר-כוח

זאת לי הפעם הראשונה שאני נכנסת לפורום זה ,ואני נדהמת מעומק התובנות מן התמיכה האמיתית,המקצועית במקרים רבים, ומןהיחס החם המוקרן מן השיחות.שלא כמו בפורומים אחרים שלא אחת הדיון בהם רדוד ובלתי מהימן. גם הסיפורים לא מתיימרים להיות ספרותיים, אך מבטאים בצורה פשוטה חוכמת חיים ויושר פנימי, יישר כוח.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר