בוקר אור וימטוב

מחה לפנימיאלי . כל כך זקוקה לאחד שיבהיר לי דברים . שיראה את הכל . שידע . שיראה את העתיד ויגיד לי מתי יפסיק לכאוב ככה . שאני אדע אם זה הולך להיות הרבה זמן או קצת .

את לא תאמיני...

הקשיים שיצרת בחייך ייעלמו במהרה והכל יסתדר לטובה. הגעת לנקודת השקפה שבה את מצליחה לזהות מה אינך רוצה דרך החווייה הקשה. עכשיו הדרך פתוחה להצהיר מה את רוצה. הסתכלי קדימה בידיעה שחלומותייך יתממשו במהרה. באהבה, אלי ואלה גודוויל...

מאחל לך יום טוב,מאושר,שמח ומלא תקווה.

את לא תאמיני...

הקשיים שיצרת בחייך ייעלמו במהרה והכל יסתדר לטובה. הגעת לנקודת השקפה שבה את מצליחה לזהות מה אינך רוצה דרך החווייה הקשה. עכשיו הדרך פתוחה להצהיר מה את רוצה. הסתכלי קדימה בידיעה שחלומותייך יתממשו במהרה. באהבה, אלי ואלה גודוויל...

הייתי מוכרחה להוציא קלף

הראשון היה קשור לה"א . אז שלפתי עוד אחד : אנחנו הוכחה חיה שאפשר לחיות בזוגיות עד שיבה טובה בשמחה והרמוניה מלאה כל אחת משנינו מביאה את הייחודי שיש לאז אנו יוצרות בצוותא סיפור אהבה . אנו מוכנות להתחלק בנוסחה . למדו להעריך את האחד לפני שאתם מתחברים לשני ממקום של אהבה לעצמה תתחברו לאהבה בפן זוגי . אנחנו זוג נעליים מאושרות .

ואיך את מרגישה עם זה?

תיקון

אנחנו הוכחה חיה שאפשר לחיות בזוגיות עד שיבה טובה בשמחה והרמוניה מלאה כל אחת משנינו מביאה את הייחודי שיש רק לאני . אנו יוצרות בצוותא סיפור אהבה . אנו מוכנות להתחלק בנוסחה . למדו להעריך את האחד לפני שאתם מתחברים לשני ממקום של אהבה לעצמה תתחברו לאהבה בפן זוגי . אנחנו זוג נעליים מאושרות .

ואיך את מרגישה עם זה?

בוקר אור וימטוב

מחה לפנימיאלי . כל כך זקוקה לאחד שיבהיר לי דברים . שיראה את הכל . שידע . שיראה את העתיד ויגיד לי מתי יפסיק לכאוב ככה . שאני אדע אם זה הולך להיות הרבה זמן או קצת .

מה זה פנימיאלי?

ותאמיני לי אני לא יודעת למה את סובלת אבל את תחליטי כמה זמן את רוצה שהסבל הזה יימשך. קצת גישה חיובית מותק. קצת לראות את האור והאהבה. עוד לא הזיק לאפחד.

כלומר...

מבולבל

המסר הזה לא הכי ברור לי . גם שלך לא הכי ברור לי . כלום לא ברור לי , חוץ מהכאב הזה ושאני מצטערת .

על מה את מצטערת?

אני מבינה משם שדברים נעצרו בינתיים. רוצה לשתף? רוצה לספר מה קרה?

לא

רק שאני מצטערת שנעצר . מצטערת שזה הגיע לאן שהגיע . אנ'לא רוצה להפסיק את הקשר . אני רוצה להמשיך ...

אז מה מפריע לך?

הדברים שאת אומרת כל כך מבלבלים... את עוצרת קשר שאת רוצה בקיומו, ואחר כך סובלת מזה שהוא נעצר... איך מתיישבים הדברים הללו? למה עצרת אותו מלכתחילה? ואל תראי בדברי אלו שום מתן לגיטימציה לקשר. אני חושבת בדיוק את מה שחשבתי קודם, דעותי רק התחזקו בעיניין. אני מצטערת על הסבל שלך עדי. אני כל כך מצטערת שזה מה שאת צריכה לעבור עכשיו. לחן

:\

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר