אני כנראה משתגעת "טריגר"

בימים האחרונים אני כל הזמן מרגישה את אבא זה שפגע בי אני לא רואה אותו פיזית אני מרגישה אותו לידי מנסה לפרוץ שוב את הגבולות שלי,אני מרגישה אותו כמו שהייתי ילדה נצמד נושף באוזני בכבדות,אני מרגישה אייך הוא מחבק את גופי הקטן,ומכאיב, אני מרגישה כאילו הכל חוזר לאותו מקום,כאילו עכשיו אני הילדה הקטנה שלא מצליחה לצאת משם,שהיא כבולה,בגוף הגדול שלו, אני כנראה יורדת מהפסים כי בהגיון אבא לא כאן בכלל,אבל ברגש ובתחושה הוא לידי והוא פוגע בי,והכל עולה לי שוב תחושת הגועל והפחד,גם אצל המטפלת היה לי התקף חרדה הרגשתי אותו לידי מגיע למקום הבטוח שלי וחודר אליו,היו לי צמרמורות ובכיתי ואז ברחתי החוצה ולא רציתי להכנס עד שהיא הרגיעה אותי ואז לא יכולתי יותר לשבת במקום שישבתי תמיד וברחתי למטבח ושם המשכנו את הפגישה אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

גל גל

איזו חווייה קשה את עוברת... כמה שובר לקרוא את דברייך כמה זעם זה מעורר לדעת, שאיש חולה כזה צרב בך חותם שממשיך להחיות אותו בך, גם ממרחק של שנים וזמן... אני מחבקת אותך גל גל, אין לי מילים שיכולות לנחם או להציע או להבטיח הבטחות. אני אתך רק בחיבוק שקט, מלטף, מרגיע, מכיל, אוהב... מה אומרת המטפלת שלך על התופעה? לחן

תודה לחן יקרה ,ולא ממש דיברנו המטפלת,

ואני על התופעה כי זה קרה ביום חמישי והיא ניסתה להרגיע אותי אני בעצמי נבהלתי כמה זה היה מוחשי שהוא לידי, אני מאמינה שנדבר על זה השבוע במפגש הטיפולי ויש לי חשש ללכת ולהכנס לשם כי אולי אני ארגיש אותו דבר אני מרגישה כאילו אבא חצה את המקום הבטוח שהיה לי והמקום הזה עכשיו מזוהם בו

לגל של הים

אני רוצה לאחל לך שהסיוטים יברחו ממך ותמצאי שלווה. הדברים שכתבת הם קשים מנשוא, אבל מצד שני מגיע לך גם לטעום את היפה והטוב שבחיים ואני מקווה שאכן כל יהיה. נתי

גל גל

איזו חווייה קשה את עוברת... כמה שובר לקרוא את דברייך כמה זעם זה מעורר לדעת, שאיש חולה כזה צרב בך חותם שממשיך להחיות אותו בך, גם ממרחק של שנים וזמן... אני מחבקת אותך גל גל, אין לי מילים שיכולות לנחם או להציע או להבטיח הבטחות. אני אתך רק בחיבוק שקט, מלטף, מרגיע, מכיל, אוהב... מה אומרת המטפלת שלך על התופעה? לחן

גל יקרה

דבר ראשון תרשי לי להודיע לך: את לא משתגעת!!! מה שאת חווה זאת תופעה נורמלית לחלוטין שעוברים לפעמים כשמעבדים טראומה כמו זאת שעברת. אני זוכרת את תחושת הגועל שלוותה אותי כל פעם כשניזכרתי במה שאח שלי עשה לי. את ההרגשה הפיזית הלא נעימה, ותרשי לי להגיד לך, אם תעבדי קשה אפשר לנצח את זה!!! אני זוכרת בתקופה שטיפלתי בזה איך ציפיתי כבר לרגע שכל זה יהיה סתם זיכרון לא נעים, בלי כל הכאב והגועל הנלווים. ואני שמחה לבשר שזה אפשרי!!! תחזיקי מעמד חמודה. אני יודעת שזה לא קל, אבל רק כשעומדים מול הדברים ומסתכלים להם בעיניים הם מפסיקים להפחיד. אני מחזקת את ידייך ומקווה שתעברי את הקושי. שלך אוהבת ומשתתפת אור

אני כנראה משתגעת "טריגר"

בימים האחרונים אני כל הזמן מרגישה את אבא זה שפגע בי אני לא רואה אותו פיזית אני מרגישה אותו לידי מנסה לפרוץ שוב את הגבולות שלי,אני מרגישה אותו כמו שהייתי ילדה נצמד נושף באוזני בכבדות,אני מרגישה אייך הוא מחבק את גופי הקטן,ומכאיב, אני מרגישה כאילו הכל חוזר לאותו מקום,כאילו עכשיו אני הילדה הקטנה שלא מצליחה לצאת משם,שהיא כבולה,בגוף הגדול שלו, אני כנראה יורדת מהפסים כי בהגיון אבא לא כאן בכלל,אבל ברגש ובתחושה הוא לידי והוא פוגע בי,והכל עולה לי שוב תחושת הגועל והפחד,גם אצל המטפלת היה לי התקף חרדה הרגשתי אותו לידי מגיע למקום הבטוח שלי וחודר אליו,היו לי צמרמורות ובכיתי ואז ברחתי החוצה ולא רציתי להכנס עד שהיא הרגיעה אותי ואז לא יכולתי יותר לשבת במקום שישבתי תמיד וברחתי למטבח ושם המשכנו את הפגישה אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

יש לך את כל הזכות שבעולם

משום מה קיבלתי את ההרגשה שאת מלקה את עצמך על שזה חוזר לך. האמת היא שלהפך זה מה שעושה אותך בן-אדם נורמלי. הרי מה שאת מספרת וממה שקראתי עברת ילדות נורא קשה. אבל משום מה יש לי את ההרגשה שיש קודם לטפל בעניין האשמה. האם יש משהו במה שאני אומר האם את חושבת שאת לא מספיק מתאמצת ולכן זה חוזר. אשמח אם תסכימי לדבר אתי בפורום

היי גלגול, צר וכואב לקרא את מה שאת עוברת. את אותו זכרון ילדות שמסרב לשחרר. את אותם רגשות שעולים וצפים כל פעם מחדש. אל תאפשרי לו לגבור עליך, את חזקה ממנו, הוא עשה את שעשה מתוך חולשה. אל תתני לו לחדור אליך שוב, עמדי איתנה מולו. חסמי אותו. את יכולה לנצח אותו. אוהבת מתגעגעת.. ואיתך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר