שלום לכולם...

מזמן לא בקרתי כאן ואני רואה מקרים ותיקים ויקרים. אז שתהיה שנה נפלאה ומלאת בריאות. מתגעגעת. אני

התגעגעתי

מה שלומך?

.

עוד מותר? ...

גלית...

גם כאן מתגעגעים אלייך... אז אם את מתגעגעת ואנחנו גם, אולי ניצור יותר הזדמנויות להפגש? מה שלומך יקירתי בימים אלו? מה מעשייך? אוהבתותך לחן

התגעגעתי

מה שלומך?

הי גלית

שמח לשמוע ממך. שתהיה לך שנה טובה מלאה באושר ובשמחה. מתגעגעים אלייך נתי

היי נתי ,איש יקר

נפלא לראות אותך, עדיין כאן נותן את כתפך לכולם ואת מילותיך הממלאות לבבות. אתה עושה עבודת קודש. עזרת לי מאד, חיבוק

התגעגעתי

מה שלומך?

the super star

היי מקסים מתוק מדהים ממממממממממממממממ מה שלומך? התגעגעתי מאד מאד מאד..ועדיין... שמחה לראותך כמו תמיד. יש או היתה לך יומולדת, לא כן? בכל מקרה המון ת'אלפים של מזל טוב, חיבוקים ואהבה, ממני אליך....

.

עוד מותר? ...

מתיד תמיד אפשר... מה שלומך יקירה? מתגעגעת כמו תמיד, ומוצאת את הזמן המועט שנותר לי להגיד שלום..מקוה שאכנס יותר לבקרכם. אתם נצורים בליבי תמיד ולא אשכח את הדחיפות שלכם אותי כלפי מעלה, כדי שאוכל להמשיך ולנשום... היום אני נושמת בזכות עצמי והכל בזכותכם... אוהבתכם תמיד

גלית...

גם כאן מתגעגעים אלייך... אז אם את מתגעגעת ואנחנו גם, אולי ניצור יותר הזדמנויות להפגש? מה שלומך יקירתי בימים אלו? מה מעשייך? אוהבתותך לחן

לחן אישה יקרה

כמו תמיד, עדיין מתרגשת לראותך. גם אם זה על הצג. תמיד רואה אותך, בדמיוני, עם יד מושטת קדימה, חיוך מלא חום ואהבה עיניים חמות ומלטפות. כך אני רואה אותך.... אבל אני רוצה להוסיף שתמיד ידעת להגיד את המילה הנכונה בזמן הנכון, במינון הנכון. ועל כך תודות רבות לך..... היום אני במקום אחר, לומדת, כרגיל. עובדת, והכי חשוב , מאושרת. ומאחלת אני לכולם להיות מאושרים. אוהבתך ומתגעגעת

היי נתי ,איש יקר

נפלא לראות אותך, עדיין כאן נותן את כתפך לכולם ואת מילותיך הממלאות לבבות. אתה עושה עבודת קודש. עזרת לי מאד, חיבוק

גלית יקרה

לפתע עלו מעבר לדממות צלילי גיטרה ענוגים. לב שניתר ביקש ללכוד אותם ולאחסן אותם בין גלי פעימותיו. בחוץ כיסה החורף את הרקיע, טומן את התכלת מבעד לכסות אפורה, אך עונות השנה מפנות את מקומן זו לזו ומעבר לעננים שנעלמו, קרניים מפציעות שופכות אור.

לחן אישה יקרה

כמו תמיד, עדיין מתרגשת לראותך. גם אם זה על הצג. תמיד רואה אותך, בדמיוני, עם יד מושטת קדימה, חיוך מלא חום ואהבה עיניים חמות ומלטפות. כך אני רואה אותך.... אבל אני רוצה להוסיף שתמיד ידעת להגיד את המילה הנכונה בזמן הנכון, במינון הנכון. ועל כך תודות רבות לך..... היום אני במקום אחר, לומדת, כרגיל. עובדת, והכי חשוב , מאושרת. ומאחלת אני לכולם להיות מאושרים. אוהבתך ומתגעגעת

מקסימה אחת שאת...

גם אני עושה את זה. גם אצלי קיים הצורך להקים לתחייה את כותבי המילים... אני מציירת לי אז את התפאורה, ממקמת בה את הדמויות ויש לי אז תחושה של הכרות הרבה יותר עמוקה עם הפונים לכאן... מעניין יהיה לפגוש את האנשים שמאחורי המילים. להבין מניין אני שואבת את הדמות שאני רוקמת להם. לגלות את האסוציציות שהם מעלים אצלי ואולי אף להבין למה... שמחה לשמע שאת נושמת היום בקלות יותר. אני מניחה שהזמן שחלף החזיר אתו חלק מן הרוגע והשלווה לחייך. הזמן והעבודה הקשה שאת משקיעה בעצמך על מנת לא לשקע... איזה בקר טוב הוא הבקר שאלו ההודעות שמרפדות את פינות הפורום... אל תעלמי לנו. חיבוקיוםטוב לחן

מתיד תמיד אפשר... מה שלומך יקירה? מתגעגעת כמו תמיד, ומוצאת את הזמן המועט שנותר לי להגיד שלום..מקוה שאכנס יותר לבקרכם. אתם נצורים בליבי תמיד ולא אשכח את הדחיפות שלכם אותי כלפי מעלה, כדי שאוכל להמשיך ולנשום... היום אני נושמת בזכות עצמי והכל בזכותכם... אוהבתכם תמיד

.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה נפשית
בחר
בחר